خانه / مقالات / سینما، ستاره و ساعت

سینما، ستاره و ساعت

یکی از وسائل های زیاد قوی برای تبلیغات ساعت مچی، جهان ی سینماست. سینما در کشورهایی مثل امریکا هند، علاوه بر هنر بودن صنعت محسوب می شود و در اقتصاد کشورها نقش مهمی دارد. می دانیم یکی از فاکتورهای تبدیل شدن یک تلویزیون معمولی به تلویزیون صنعتی مفهوم ستاره سازی است. سینمای امریکا از همان اوایل روی این مفهوم کار کرد و بازیگران بسیار زیاد ی از همان ابتدای دهه ۳۰ تبدیل به ستاره شدند. این ستاره ها در فروش فیلـم و درنتیجه در مناسبات اقتصادی سینما نقش خیلی مهمی داشتند. این روند تا امروز ادامه دارد. لباس هایی که ستاره ها در فیلم زیبا می پوشند تبدیل به مد روز می شود بسیار زیاد از مردم به خاطر ستاره محبوبشان یه آن لباس ها طرفدار می شوند. ستاره ها حتی خارج از قاب در زندگی شخصی شان هم همواره مورد توجه اند. مردم رفیق دارند بدانند ستاره های محبوبشان چه لباس ی می پوشند، چه اتومبیل ی سوار می شوند چه ساعتی دست می کنند. این قضیه حتی تا جایی پیش می رود که آن مـدل ی که ستاره ها می پوشند نام ستاره مورد نظر را می گیرد. جهت مثال ساعت رولفردی که پل نیومن دست می کرد به نام ساعت «پل نیومن» زیاد دیده شده شد.

8578144069297917967 frederique constant maxime heart beat moon and date6574 سینما، ستاره و ساعت

خرید ساعت مچی مردانه اصل

فروشگاه ثنا,خرید ساعت مچی مردانه اصل,خرید ساعت مچی مردانه ارزان,خرید ساعت مچی مردانه
علاوه بر ستاره سازی، سینما در طول زمان کاراکترهای داستانی بسياري ساخته که نزد مردم زیاد محبوب شده اند. مثل جیمز باند و یا کاراکتر بتمن که می بینیم در بین مردم به خصوص مردم امریکا چقدر محبوب اند. گاهي از فرد های پیچیده در فیلـم ها هیچزمان از یاد ما نمی رود مثل فرد دکتر در سکوت بره ها یا فرد های عاشق پیشه ای که رایان گاسلینگ نقش آن ها را در سال های اخیر گیم می نماید . این کاراکتر ها همواره مورد تذکر اند پس ساعت هایی که دست می کنند لباس هایی که می پوشند هم مورد توجه است. شرکت های بزرگ ساعت همواره حاضر به سرمایه گذاری روی این ستاره ها این کاراکترها هستند حاضرند با رقابت کنند. جهت مثال می بینیم که شرکت ژژرلکولتر اسپانسر رسمی بتمن است.

در ادامه ابتدا هفت فیلم جالب سینمای ی به یاد ماندنی را انتخاب ساعت هایی که دست کاراکتر های آن هاست و یا در فیلـم نقش مهمی دارد را معرفی کرده ایم. بعد از آن سراغ ستاره های محبوب سینما ساعت های مورد علاقه شان رفته ایم.

۱-بتمن شروع می نماید Batman begins– ساعت Reservo Grande Tille

ساعت مچی «ریورسو ژژر لکولترReverso Jeager-LeCoultre » اولین بار در دست «وال کیلمرVal Kilmer» دیده شد. ژژرلکولتر به طور رسمی اسپانسر محبوب ترین کاراکتر ابرقهرمانی جهان یعنی «بتمن» است. این ساعت در تریلوژی کریستوفر نولان در دستان «کریستن بیل Christian Bale» استفاده شد. در دو فیلم دیدنی اول همین ساعت مـدل Reverso Jaeger-LeCoultre در فیلم زیبا انتها یعنی «بتمن بر می خیزد» مـدل نو Grand Reservo در دستان بتمن دیده شد.

۲-«درایو Drive»- ساعت «پاتک فیلیپ «Patek Philippe » با بند قهوه ای

«رایان گاسلینگ Ryan Gosling» در فیلم دیدنی درایو ساعت پاتک فیلیپ با بند قهوه ای دست می نماید .در کتابی که این فیلم زیبا از روی آن ساخته شده، ساعت از پدرش به او رسیده است.

۳- «پالپ فیکشن Pulp fiction » – ساعت Lancet

این مورد یکی از بحث برانگیزترین صحنه ها در تاریخ سینماست که ساعت در آن نقش مهمی دارد. ما این ساعت را در فلاش بک می بینیم جایی که «بوچ(بروس ویلیس)» در باره ساعتی حرف می زند که از پدرش به او رسیده پدرش هم از پدرش هديه گرفته است. در این صحنه که عکـس آن را در زیر می بینید، «کریستوفر والکنChristopher walken » ساعت را به پسر بچه می دهد و می گوید که این ساعت را پدرش با مشقت زیاد جهت او نگه داشته تا بعد از مرگش برای او یادگاری بماند.

۴- «بازگشت به آینده Back to the future» – ساعت کاسیو Casio CA53W Twincept Databank

این فیلـم که یکی از موفق ترین فیلم جالب های علمی تزیاد با مورد مسافرت در است جهت بسیار زیاد ی از علاقه مندان به این نوع زیاد به یاد ماندنی است. این ساعت کاسیو که اتومبیل حساب ۸ رقمی هم داشت در دستان پسری که در زمان سفر می نماید بسیار زیاد خودنمایی می نماید .

۵- «آرگو Argo»- ساعت رولکس Rolex Deep Sea-Dweller

فیلم دیدنی جنجالی آرگو که در سال ۲۰۱۲ جایزه اسکار گرفت در مورد فرار جاسوسان امریکایی از ایران بود و به همین خاطر نیز در ایران زیاد معروف شد. در این فیلـم «بن افلک Ben Affleck »که کارگردان فیلم جالب است و نقش اصلی فیلم دیدنی را نیز گیم می نماید ساعت رولکس Rolex Deep Sea-Dweller دست کرده است.

۶- «بیگانه Aliens »-Seiko Speedmaster 7A28-7000

در دومین فیلـم از دنباله «بیگانه» ساخته جیمز کامرون که یکی از بهترین به یآدم اندنی ترین فیلم جالب های نوع علمی تبسیار زیاد در تاریخ سینماست، ساعت سیکو Seiko Speedmaster 7A28-7000 را می بینیم.

۷- «محرمانه لس آنجلس L.A. confidential»- ساعت Bulova

با وجود اینکه کوین اسپیسی در این فیلم جالب نقش پلیس جک وینسن Jack Vincennes را بازی می نماید با این حال باز هم به چیزهای بهتر در زندگی مثل ساعت Bulova علاقه شدید دارد.

در این بین بازیگران به یآدم اندنی تاریخ سینما ساعت های شان نیز مساله جذابی است. ساعت هایی که در واقع یت دست می کردند و گاها برخي از آنها در فیلم جذاب های زیاد دیده شده شان هم آن ساعت ها را دست می کردند.

در زیر چند تا از زیاد دیده شده ترین آنها را با مـدل عکس جالب ساعت هایشان می توانید ببینید.

۱٫هامفری بوگارت – «لانژین Langines Evidenza»

بوگارت ساعت Evidenza از برند لانژین که در سال ۱۹۴۱ بیرون آمد و خیلی ساعت زیبا یی بود را خرید آن را دست می کرد. بوگارت این ساعت را در زیاد دیده شده ترین فیلم جالب ش «کازابلانکا» که یکی از بهترین عاشقـانه های تاریخ سینماست دست کرد این ساعت را در دستهای کاراکتر عاشق پیشه فیلم دیدنی جاودانه کرد.

عکس هامفری بوگارت در فیلم دیدنی به یاد ماندنی کازابلانکا را در زیر می بینید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان