خانه / دانلود فیلم / دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ادمودو، شبکه فرهنگی و اجتماعی ویژه معلمان و همچنین دانش آموزان

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ادمودو، شبکه فرهنگی و اجتماعی ویژه معلمان و همچنین دانش آموزان

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ادمودو، شبکه فرهنگی و اجتماعی ویژه معلمان و همچنین دانش آموزان

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ادمودو، شبکه فرهنگی و اجتماعی ویژه معلمان و همچنین دانش آموزان از ام اس پی پرتال|

lynda up and running with edmodo دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ادمودو، شبکه فرهنگی و اجتماعی ویژه معلمان و همچنین دانش آموزان

امروزه شبکه های فرهنگی و اجتماعی جایگاه خیلی زیاد مهمی در جامعه دارند. دنیای مجازی و همچنین به روش اختصاصی تر شبکه های فرهنگی و اجتماعی می توانند مکان خیلی زیاد مناسبی جهت آموزش و همچنین و همچنین ارتقاع سطح علمی جامعه باشند ولی هنوز آن هم روش که بایستی و حتما و همچنین شاید آن نقش پر رنگ نشده می باشد و همچنین اکثر مواقع از شبکه های فرهنگی و اجتماعی به عنوان محیطی ناامن یاد می می شود. ولی حساب شبکه ی فرهنگی و اجتماعی Emodo جداست. آن شبکه ی فرهنگی و اجتماعی در واقع به گفته ی خودش شبکه ی فرهنگی و اجتماعی امنی می باشد جهت دانش آموزان و همچنین معلمان. بدین صورت که آن دور تیم از آن هم بدو عضویت از یکدیگر جدا شده و همچنین هر کدام امکانات خاص خود را دارند. در صورتی که بخواهیم ادمودو را توصیف کنیم همین جمله کافیست: فیس بوک جهت آموزش و همچنین تعلیم و همچنین تعلم! در آن شبکه های فرهنگی و اجتماعی حتی والدین نیز می توانند فعالیت کنند و همچنین نیز امکانات خیلی زیاد جذاب و جالب و همچنین وسیعی در اختیار معلمان قرار می دهد.
در دوره ی آموزشی Up and Running with Edmodo تو با نحوه ی ساخت تیم و همچنین کلاس، ساخت انواع نوت ها و همچنین اطلاعیه ها، ساخت نظرسنجی، نمایش آزمون و همچنین آزمونک، نمره دهی، ساخته یا ایجاد تکالیف و همچنین… آشنا می شوید.جهت دانلود آموزش به ادامه ی مطلب رفت و آمد و مراجعه کنید.

عناوین آموزشی:
– ثبت نام به عنوان معلم
– ساخت تیم
– ارتباط به وسیله نوت ها و همچنین نظرسنجی ها
– کار با تکالیف و همچنین آزمون ها
– نگه داری منابع در کتابخانه دیجیتال ادمودو
– نمره دهی تکالیف
– ارتباط با دیگر دبیران
– خرید برنامه جذاب و جالب و خوب ها
– بهره بری و استفاده از ادمودو در کلاس
– بهره بری و استفاده از ادمودو به عنوان دانش آموز
‫-‬ و همچنین…

Edmodo is a different kind of LMS: a social learning network for encouraging collaboration and sharing in the classroom. Join Oliver Schinkten in this course, as he shows how to use Edmodo to create groups for both parents and students; encourage sharing with assignments, notes, and polls; assess learning with quizzes and assessments; build a digital library of content; and connect to a professional network of educators. Throughout the course, Oliver guides teachers through not only the uses, but also the best practices for incorporating Edmodo into the classroom.

Topics include:
– Signing up for a teacher account
– Creating groups
– Communicating with notes and polls
– Collaborating with assignments, quizzes, and Edmodo Snapshot
– Storing resources in Edmodo's digital library
– Grading assignments
– Connecting with other educators and communities
– Purchasing apps
– Using Edmodo in flipped classrooms
– Using Edmodo as a student

لینک دانلود:

download دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ادمودو، شبکه فرهنگی و اجتماعی ویژه معلمان و همچنین دانش آموزاندانلود با لینک مستقیم

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ادمودو، شبکه فرهنگی و اجتماعی ویژه معلمان و همچنین دانش آموزان در تاریخ ۲۸ February 2016 | 3:59 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019 |دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان