خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0

دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0

دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0

|دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0 از ام اس پی پرتال|

ss4ses process دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0
Screen Scraper Enterprise 7.0 یک نرم افزار خوب میباشد که تو با بهره بری و استفاده از آن هم میتوانید تمام اطلاعات یک وبسایت را به راحتی استخراج کنید. آن نرم افزار شامل رابط کاربری خوبی میباشد و همچنین تو میتوانید به راحتی اطلاعات وبسایت ها را استخراج کنید. از قابلیت های آن نرم افزار میتوان به اجرا بر روی ایستگاه های کاری یا سرور،رابط گرافیکی، امکان ادغام یا جداسازی داده ها،گرفتن اتوماتیک فایل های موجود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین … اشاره کرد.
وب‌گاه، تارگاه،تارنما، وبسایت و مرکز خبرهای جدید (به انگلیسی: Site) یا وب‌وبسایت و مرکز خبرهای جدید (به انگلیسی: Website) مجموعه‌ای از صفحات وب می باشد که شامل یک دامنه اینترنتی یا زیردامنه اینترنتی مشترک‌اند و همچنین به صورت مجموعه‌ای از صفحات مرتبط که داده‌هایی نظیر متن، صدا، تصویر و همچنین فیلم دیدنی و جذاب، روی آن هم‌ها ارائه می‌می شود، روی تار جهان‌گستر شبکهٔ اینترنت قرار می‌گیرد.

صفحهٔ وب سندی می باشد که معمولاً به صورت اچ‌تی‌ام‌ال نوشته می‌می شود و همچنین همواره با بهره بری و استفاده از پروتکل اچ‌تی‌تی‌پی می‌قدرت به آن هم دسترسی پیدا کرد. پروتکل اچ‌تی‌تی‌پی اطلاعات را از کارساز وب‌گاه به نرم افزار مرورگر اینترنتی وب کاربر منتقل می‌کند تا آن اطلاعات جهت کاربر دیدن کردن و نمایش داده شوند.

همهٔ وب‌گاه‌ها در کنار هم یک تار جهان‌گستر پهناور و بزرگ از اطلاعات را درست می‌کنند.

دسترسی به صفحات وب‌گاه از طریق یک ریشهٔ مشترک یوآرال با نام صفحه اصلی امکان‌پذیر می باشد که آن صفحهٔ اصلی از لحاظ فیزیکی روی آن هم کارساز قرار می‌گیرد. یوآرال‌های صفحات آن هم‌ها را به صورت هرمی نهاد‌دهی می‌کنند اگرچه ابرپیوندهای موجود میان‌شان مشخص کردن می‌کنند که چگونه کاربر اطلاعات را ببینند و همچنین چگونه ترافیک وب، بین قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف وب‌گاه پخش می شود.

جهت دسترسی به اطلاعات بعضی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های وب می‌بایست حق اشتراک داشته باشید. از میان وب‌گاه‌هایی که جهت وارد شدن به آن هم‌ها به اشتراک مستلزم و نیاز دارید، می‌قدرت به وب‌گاه‌های پورنوگرافی اینترنتی، قسمت و بخش‌هایی از وب‌گاه‌های خبری، وب‌گاه‌های بازی، میزگردهای اینترنتی، سرویس ها و خدمات رایانامه، وب و همچنین وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های ارایه‌کنندهٔ داده‌های بلادرنگ بهابازار اشاره کرد.

وب‌گاه می‌تواند محصول تلاش یک فرد یا یک تیم باشد که با هدف ویژه ای تهیه می‌می شود. هر وب‌گاه می‌تواند ابرپیوندهایی به بقیهٔ وب‌گاه‌ها داشته‌باشد و همچنین بنابراین گاهی اوقات کاربر نمی‌تواند میان وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های متنوع و گوناگون و مختلف تمایز آشکاری قایل می شود.

وب‌گاه‌ها را به زبان اچ‌تی‌ام‌ال می‌نویسند و همچنین یا بعد از آنکه در زبان غیره ای نوشته می‌شوند به زبان اچ‌تی‌ام‌ال تغییر پیدا کردن‌شان می‌کنند و همچنین دسترسی به آن هم‌ها از طریق یک نرم‌افزار با نام نرم افزار مرورگر اینترنتی وب یا مشتری HTTP امکان‌پذیر می باشد. دست‌رسی به وب‌گاه‌ها از طریق رایانه‌های موجود روی شبکهٔ اینترنت یا وسایل مرتبط با اینترنت شامل رایانه‌های رومیزی، رایانه‌های کیفی و همچنین روپایی، رایانه‌های دستیار (PDA) و همچنین تلفن‌های همراه امکان‌پذیر می باشد.

یک سامانهٔ رایانه‌ای که با عنوان کارساز وب و همچنین همچنین سرور HTTP شناخته می‌می شود میزبان وب‌گاه می باشد. اصطلاحات سرور وب و همچنین HTTP می‌توانند به نرم‌افزاری اشاره کنند که روی آن سامانه‌های رایانه‌ای اجرا می‌شوند و همچنین داده‌های مرتبط به صفحات وب را بازیابی می‌کنند، و همچنین در مقابل درخواست کاربران وب‌گاه، اطلاعات را تحویل می‌دهند. کارساز اچ‌تی‌تی‌پی آپاچی معروف‌ترین نرم‌افزار کارساز وب موجود می باشد. بر اساس آمارهای نت‌کرفت و همچنین همچنین IIS از شرکت ماکروسافت هم کاربرد خیلی زیاد بسیاری دارد.

This data extraction software allows you to easily gather large amounts of information from the internet. Use this information for building a shopping comparison site, market research, or gathering all the production information from a site. This screen scraping tool makes the job easier by providing a graphical interface. Additionally, we offer professional data extraction services to do internet extraction for you!

Here are some key features of "Screen Scraper":
screen-scraper automates:
– Copying text from a web page
– Clicking links
– Entering data into forms and submitting
– Iterating through search result pages
– Downloading files (PDF, MS Word, images, etc.)

Common uses:
– Download all products from a website to a spreadsheet
– Build a shopping comparison site
– Perform market research
– Integrate or migrate data

Technical:
– Graphical interface–easy automation
– Cross platform (Linux, Mac, Windows, etc.)
– Integrates with most programming languages (Java, PHP, .NET, ASP, Ruby, etc.)
– Runs on workstations or servers
– Saves data to database, CSV, XML, etc.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0دانلود ورژن و نسخه ۳۲ بیتی با لینک مستقیم

download دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0دانلود ورژن و نسخه ۶۴ بیتی با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار استخراج اطلاعات وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها Screen Scraper Enterprise 7.0 در تاریخ ۲۹ February 2016 | 6:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان