خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Final

دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Final

دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Final

|دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Final از ام اس پی پرتال|

%name دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Final

RealPlayer 18.1.3.100 Final نرم افزار RealPlayer ابزاری اصولی و کاربردی جهت خرید و همچنین دانلود وسیقی در بیش از ۱۰۰ دستگاه قابل حمل، شامل اپل آی پاد و همچنین تنها پلیر دیجیتال رسانه ای رای پیدا و همچنین دانلود موزیکهای جدید، پخش و همچنین مدیریت کلیپ های صوتی و همچنین عکسی، و همچنین به همراه داشتن تفریحی و سرگرم شدن های دیجیتال خود  می است و خواهد بود.RealPlayer یک رابط کاربری ساده را به تو  ارائه می دهد  تا بتوانید کتابخانه  رسانه ای خود را در دسترس خود داشته باشید. از قابلیت های آن هم می قدرت به سازماندهی  متمرکز همه کلیپ دیجیتال رسانه ای خود،ذخیره سازی آهنگ های سی دی با یک کلیک. توقف و همچنین عقب بردن  پخش زنده موسیقی ، انتقال موسیقی به سی دی و همچنین دستگاه های قابل حمل، لذت بردن از پخش روان،واضح ، و همچنین چند مجرایی ویدئو ، پشتیبانی از صدای فراگیر، قابلیت دسترسی به ۳۲۰۰ ایستگاه های رادیویی، شامل گزینه جهت  نصب نوارابزار رئال در اینترنت اکسپلورر، شامل یک اکولایزر گرافیکی بهبود یافته و همچنین سرویس ها و خدمات رسانه ای ، شامل یک تیونر رادیو و همچنین راهنمای هنرمند و همچنین موسیقی و همچنین… اشاره نمود.نرم افزار RealPlayer اولین محصولی فوق العاده ایست که تکنولوژی هارمونی جدید رئال  رابا هم ادغام کرده می است و خواهد بود.آن ورژن و نسخه به کاربران امکان دانلود و همچنین خرید  موسیقی قابل پخش  در بیش از ۱۰۰ دستگاه های قابل حمل، شامل آی پاد اپل را میدهد. Real Player تنها برنامه جذاب و جالب و خوب ی دیجیتالی چند رسانه ای  می باشد  که جهت پیدا کردن و همچنین دانلود موسیقی های جدید، پخش و همچنین مدیریت کلیپ های صوتی و همچنین عکسی، و همچنین داشتن تفریحی و سرگرم شدن های دیجیتال جهت تو ضروری می باشد که با یک رابط ساده امکان دسترسی به  رسانه های کتابخانه یتان را فراهم می کند. تمام کلیپ های دیجیتالی چند رسانه ای خود   را در یک مکان نهاد دهی کنید. هچنین تو قادرید به ۳۲۰۰ ایستگاه رادیویی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشید.

ابزاریست فوق العاده قدرتمند و همچنین کم نظیر که قادر می باشد تقریبا تمامی فرمت های صوتی و همچنین عکسی را پخش نموده و همچنین هم آن که به عنوان یک ایستگاه صوتی و همچنین عکسی فایل های آنلاین چندرسانه ای را پخش و همچنین اجرا نماید.Real Player را بایستی و حتما یک نرم افزار پلیر چند منظوره دانست زیرا قابلیت هایی که در آن نرم افزار گنجانده شده می باشد بیش از یک نرم افزار پلیر معمولی می باشد ؛ کیفیتی که در دیدن کردن و نمایش فیلم دیدنی و جذاب ها در آن نرم افزار بهره بری و استفاده می می شود در کمتر ابزاری قابل دیدن خواهد بود، قابلیت پخش موزیک ها با تنظیم کیفیت صوتی، قابلیت رایت لوح های فشرده با پشتیبانی از انواع سی دی ها و همچنین دی او همچنین دی ها به شکلی که در انواع پلیرهای خانگی به دیدن کردن و نمایش در آیند ، ایستگاه صوتی، عکسی ، بازی و همچنین … آنلاین با سرعت بالا در لود و همچنین اجرا، قابلیت ضبط صدا، اجرای دی او همچنین دی فیلم دیدنی و جذاب ها با نهایت کیفیت و همچنین بسیاری قابلیت های دیگر شامل آن موارد خواهند بود.

RealPlayer به عنوان قدیمی ترین نرم افزار پلیر تحت وب شناخته می می شود. آن نرم افزار قادر به پخش بیش از ۳۲۰۰ ایستگاه رادیو و همچنین تلویزیون می است و خواهد بود.توسط نرم افزار می توانید انواع فرمت های دیجیتال را پخش کنید.در هنگام نصب نرم افزار می توانید نوار ابزار real player را بر روی اینترنت اکسپلورر نصب کنید تا به راحتی بتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید و همچنین پخش کنید.همانطور که می دانید آن نرم افزار،به عنوان یک نرم افزار پیش مستلزم و نیاز جهت بعضی نرم افزارهای چندرسانه ای و همچنین اصولی و کاربردی شناخته می می شود.در صورتی که، در صورتی که نرم افزار RealPlayer را بر روی سیستم خود نداشته باشید نمی توانید از نرم افزارهای چندرسانه ای و همچنین اصولی و کاربردی بهره بری و استفاده نمائید.همچنین و علاوه بر آن ها،توسط آن نرم افزار که به عنوان یک نرم افزار پلیر قدرتمند شناخته میشود،می توانید اکثر فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف صوتی و همچنین عکسی را با کیفیت خیلی زیاد بالا پخش کنید.نرم افزار از فرمت های ra. و همچنین ram. که از فرمت های اصلی آن نرم افزار می باشد پشتیبانی می کند.

 
نرم افزار RealPlayer یکی از قدیمی ترین و همچنین در عین حال قدرتمندترین نرم افزارهای اجرای و همچنین خصوصا اجرای فرمت های تحت وب به شمار می رود. آن نرم افزار خیلی زیاد کارآمد که از محیط کاربری خیلی زیاد فوق العاده ای هم بهره می برد قادر می باشد تا تقریبا تمامی فرمت های صوتی و همچنین عکسی رایج را اجرا کند و همچنین به همین دلیل می باشد که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند به جای بهره بری و استفاده از چند نرم افزار تنها از Realplayer بهره بری و استفاده کنند. دو فرمت RA و همچنین RAM که مخصوص آن نرم افزار می باشند هم از حجم پائینی در ذخیره سازی بهره بری و استفاده می کنند و همچنین هم از کیفیت مناسبی ؛ به همین دلیل هم بسیاری از وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها جهت قراردادن موزیک ها و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های از آن دو فرمت بهره می برند و همچنین چه بهتر که کاربران جهت تماشا هم از نرم افزار تخصصی آن دو فرمت بهره مند شوند.
از دیگر قابلیت های آن ابزار می قدرت به پخش تقریبا تمامی فرمت های رایج صوتی و همچنین عکسی ، امکان دیدن کردن و نمایش انواع دی او همچنین دی ها ، امکان رایت اطلاعات برروی سی دی ها و همچنین دی او همچنین دی ها ، رادیو اینترنتی ، نرم افزار مرورگر اینترنتی داخلی با بهره بری از IE ، سازگار با انواع سیستم های صوتی و همچنین عکسی قابل حمل نظیر گوشی موبایل ها ، و همچنین … اشاره نمود. ورژن و نسخه ۱۱ که مدتی پیش ارائه شده از محیط کاربری خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب تری هم بهره می برد ؛ در کنار آن ابزار نرم افزاری با نام DFX هم قرارداده شده تا کاربران نهایت کیفیت در صداها با قابلیت تنظیم را در RealPlayer تجربه نمایند.

قابلیت ها:

دانلود فیلم دیدنی و جذاب های آنلاین از هزاران وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید

تغییر پیدا کردن فیلم دیدنی و جذاب
کپی و همچنین انتقال فیلم دیدنی و جذاب های آنلاین و همچنین فردی یا شخصی مورد علاقه خود به کتابخانه iTunes ، تلفن همراه، آی پاد، بلک بری ، ایکس باکس و همچنین PS3

به اشتراک گذاری فیلم دیدنی و جذاب در فیس بوک، توییتر و همچنین ایمیل  کردن آنها به صورت مجانی و رایگان

رایت فیلم دیدنی و جذاب ها به روی دی او همچنین دی

قابلیت عکسی:

• پخش جهانی. پخش هر نوع رسانه ، شامل فلش، QuickTime، MPEG-4، ویندوز مدیا، دی او همچنین دی و همچنین سی دی.
• پخش تصویر با کیفیت بالاHD
• کار با iTunes. انتقال فیلم دیدنی و جذاب های مورد علاقه خود از هزاران وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید به کتابخانه iTunes .
• مکث،سریع  به عقب زدن  و همچنین جلو  زدن استریم های زنده
• شامل  نرم افزار مرورگر اینترنتی رسانه به منظور گشت و همچنین گذار در وب در حالی که  دارید به کلیپ های ویدیوئی و همچنین صوتی گوش فرا میدهید

ویژگی های صوتی:
• رایت پیشرفته  سی دی. تغییر پیدا کردن، ترکیب و همچنین رایت سی دی و همچنین MP3
• کنترل فرمت های  صوتی خود با یک اکولایزر ۱۰ باند با قابلیت  تغییر پیدا کردن وینیل، نوار و همچنین صدای خود به فایل های دیجیتال
•اکولایزر ۱۰ باند گرافیکی جهت بهینه سازی صدای خود
•. پشتیبانی از سی دی های صوتی، MP3، WMA، AAC، RealAudio بدون افت کیفیت، و همچنین بسیاری دیگر.
• صدای فراگیر
• رایت سی دی با کیفیت بالا

 

RealPlayer is the first product that integrates Real’s revolutionary new Harmony technology. RealPlayer enables consumers to buy and download music that plays on more than 100 portable devices, including the Apple iPod. RealPlayer is the only digital-media player you need for finding and downloading new music, playing and managing audio and video clips, and taking your digital entertainment with you.

RealPlayer offers a streamlined interface that allows you to keep your media library close at hand. Keep all your digital-media clips organized in one place; save CD tracks with one click; pause and rewind live streams; transfer music to CDs and portable devices effortlessly; and enjoy clear, smooth video playback and multichannel, surround-sound support. Helix Powered RealPlayer is the all-in-one digital media player that lets you find anything and play everything. This popular streaming-media player offers improved video controls and access to 3200 radio stations.

RealPlayer also includes an option during setup to install the Real Toolbar for Internet Explorer. With RealPlayer you get an improved graphic equalizer and media services, including a radio tuner and an artist and music guide. Meanwhile, the Take 5 news service can offer you daily sports updates. A contextual video search helps you find interviews with your favorite artists. The RealPlayer music store lets you buy music files. Finally, you can use the software to transfer files to CDs and portable devices

Download Online Videos from Thousands of Web Sites
RealPlayer® SP lets you download online video from thousands of Websites – free! Plus, one–click video downloading means more time spent watching and less time feeling technologically challenged.

Convert Video
RealPlayer SP has a built–in free video and media converter, so now you can copy and transfer your favorite online and personal videos to your iTunes library, cell phone, iPod, BlackBerry, Xbox or PS3 with ease.

Share Videos on Facebook, Twitter and Email for Free
RealPlayer SP helps build your social network and your video library. Free video sharing has never been this easy or versatile. With RealPlayer you simply download your video – then you’ve got the option of emailing it, posting it to your Facebook Profile, or adding the download to your Tweet on Twitter. Customize your message and you’re good to go.

Burn Videos to DVD
RealPlayer makes DVD burning easy. When it comes to DVD burning software, you want something that’s fast, easy to use and can burn audio and video DVDs. RealPlayer does all that – and more.

Video Features:
• Universal Player. Play every major media type, including Flash, Quicktime MPEG–۴, Windows Media, DVDs and CDs.
• High Quality Video. Enjoy HD and near DVD–quality video and audio with your broadband connection.
• Works with iTunes. Transfer your favorite videos from thousands of Web sites to your iTunes library.
• LivePause & Perfect Play. Pause, rewind and fast–forward through live audio or video clips while they play. Create your own instant replays.
• Built-In Media Browser. The built-in media browser lets you to surf the Web while you’re playing video clips or listening to music.

Audio Features:
• Advanced CD Burning. Rip, mix and burn CDs and MP3s fast. Normalize volume across your CD, set up crossfades and remove gaps between tracks.
• Advanced Audio. Take control with a 10–band equalizer. You can even convert vinyl, tape and voice to digital files.
• ۱۰–Band Graphic EQ. Optimize your sound exactly the way you like it with a 10–band graphic equalizer. Adjust your EQ for room size, input type, and more.
• Crossfade. Crossfade between songs and add reverb to give your mixes a professional edge.
• Multiple Audio Formats. Supports audio CD, MP3, WMA, AAC, RealAudio Lossless, and many more.
• Surround Sound. RealPlayer supports 5-channel audio and a dedicated sub-woofer channel.
• RealAudio Lossless Format. Our new format allows you to burn high-quality CDs using only half the disk space of the standard CD audio format.
• Visualizations. Make your music look as cool as it sounds with many colorful, animations that move to the music.

سیستم مورد مستلزم و نیاز:

– ۱ GHz processor or greater (supports simultaneous record/playback features)
– 512 MB of RAM, 1 GB
– High-speed internet connection (audio/video)
– Full Duplex sound card and speakers
– CD and DVD writer (for CD and DVD writing features)
– DVD player and DVD playback software (for DVD playback)
– 4+ GB available disk space for saving media, and for creating CDs or DVDs

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Finalدانلود با لینک مستقیم

download دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Finalدانلود ورژن و نسخه Plus با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار دانلود موسیقی RealPlayer 18.1.3.100 Final در تاریخ ۲۹ February 2016 | 1:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان