خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مدل سازی ۳ بعدی فرآیند های جوشکاری ESI SysWorld 2014 16.0

دانلود نرم افزار مدل سازی ۳ بعدی فرآیند های جوشکاری ESI SysWorld 2014 16.0

دانلود نرم افزار مدل سازی ۳ بعدی فرآیند های جوشکاری ESI SysWorld 2014 16.0

|دانلود نرم افزار مدل سازی ۳ بعدی فرآیند های جوشکاری ESI SysWorld 2014 16.0 از ام اس پی پرتال|

esi sysworld دانلود نرم افزار مدل سازی ۳ بعدی فرآیند های جوشکاری ESI SysWorld 2014 16.0

ESI SysWorld 2014 16.0 یک نرم افزار عالی جهت مدل سازی سه بعدی فرآیند های جوشکاری و همچنین عملیات حرارتی می باشد که توسط کمپانی ESI ساخته شده می باشد. همچنین آن نرم افزار مجموعه ی می باشد شامل بیش از ۳ نرم افزار جهت شبیه سازی ۳D و همچنین آنالیز انواع فرآیند. از نرم افزارهای مهم آن مجموعه میتوان به ESI SysWeld , ESI SysTus , SysMagna اشاره کرد. ابزار ESI SysWeld ابزاری جهت ارزیابی کیفیت جوش و همچنین پیش بینی تاثیر حرارت بر جوشکاری می باشد. ابزار ESI SysTus ابزاری جهت آنالیز نمودن و همچنین پیدا کردن و یافتن معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین شبیه سازی چند فیزیکی می باشد. ابزار SysMagna ابزاری جهت شبیه سازی انواع سیستم های پیچیده برق می باشد.

جوشکاری (به انگلیسی: Welding) یکی از روش‌های تولید می‌باشد. هدف آن هم اتصال دائمی مواد مهندسی (فلز، سرامیک، پلیمر، کامپوزیت) به‌یکدیگر می باشد؛ به‌گونه‌ای که مزایا و خاصیت های اتصال برابر با مزایا و خاصیت های مادهٔ پایه باشد.

جوشکاری همچنین یکی از فرایندهای اتصال دائمی قطعات (فلزی یا غیرفلزی)، به روش ذوبی یا غیر ذوبی، با بکارگیری یا بدون بکارگیری فشار، با بهره بری و استفاده یا بدون بهره بری و استفاده از ماده پرکننده می‌باشد. فرایندهای جوشکاری به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند: فرایندهای جوشکاری ذوبی و همچنین فرایندهای جوشکاری غیر ذوبی == تعریف =جوشکاری آن هم پرچکاری داتمی جهت جدا کردن قطعات از یکدیگر می باشد.

جریان الکتریکی از جاری‌شدن الکترون‌ها در یک مسیر هادی به‌وجود می‌آید. هرگاه در مسیر مذکور یک شکاف هوا(گاز)ساخته یا ایجاد می شود، جریان الکترونی و همچنین در پس نتیجه آن می شود که جریان الکتریکی قطع خواهد شد. چنان‌چه شکاف هوا به‌مقدار و اندازهٔ کافی باریک بوده و همچنین اختلاف پتانسیل و همچنین شدت جریان بالا، گاز میان شکاف یونیزه‌شده و همچنین قوس الکتریکی برقرار می‌می شود. از قوس الکتریکی به‌عنوان منبع حرارتی در جوشکاری بهره بری و استفاده می‌می شود. حرارت ساخته یا ایجاد شده در جوشکاری به دلیل حرکت الکترون ها در ستون قوس و همچنین بمباران الکترونی قطعه کار می است و خواهد بود.روش‌های جوشکاری با قوس الکتریکی عبارت‌اند از:

جوشکاری با الکترود دستی پوشش‌دار (SMAW)
جوشکاری زیرپودری (SAW)
جوشکاری با گاز محافظ (GMAW یا MIG/MAG)
جوشکاری با گاز محافظ و همچنین الکترود تنگستنی (GTAW یا جوشکاری TIG)
جوشکاری پلاسما

در جوشکاری مقاومتی جهت ساخته یا ایجاد آمیزش از فشار و همچنین گرما بهره بری و استفاده می‌می شود. گرما به‌دلیل مقاومت الکتریکی قطعات کار و همچنین تماس آن هم‌ها در فصل مشترک به‌وجود می‌آید. بعد از رسیدن قطعه به‌دمای ذوب و همچنین خمیری فشار جهت آمیخته دو قطعه به‌کار می‌رود. در آن روش فلز کاملاً ذوب نمی‌می شود. گرمای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری از طریق عبور جریان برق از قطعات به‌دست می‌آید. روش‌های جوشکاری مقاومتی عبارت‌اند از:

جوش نقطه‌ای
درز جوشی
جوش تکمه‌ای
با بهره بری و استفاده از قالب

جوشکاری با برق متناوب

در آن نوع جوشکاری از دستگاهی که در اصطلاح جوشکاران به ترانس مشهور می باشد بهره بری و استفاده می می شود . ترانس را مستقیماً به برق شهرستان که برق آن هم متناوب می باشد وصل می نمایند آن دستگاه که عبارت می باشد از یک مبدل الکتریکی (ترانسفرماتور) پتانسیل برق را پایین آورده و همچنین شدت جریان آن هم را زیاد می کند قطب منفی برق را به فلزی که بایستی و حتما جوش می شود وصل می کنند و همچنین قطب مثبت آن هم را به الکترود جوشکاری متصل می کنند . با نزدیک کردن الکترود به قطعه ای که بایستی و حتما جوشکاری می شود و همچنین تنظیم فاصله آن هم یک قوس الکتریکی بین الکترود و همچنین قطعه به وجود می آید که شامل حدود ۲۵۰ درجه سانتی گراد حرارت می باشد آن حرارت موجب ذوب شدن ۳ قطعه فلزی که در مجاورت قوس الکتریکی می باشد می گردد (الکترود و همچنین ۲ قطعه فولادی که می بایستی و حتما با جوش به همدیگر متصل بشوند) بعد از ذوب شدن و همچنین دوباره سخت شدن قطعات آنها به همدیگر متصل می گردند.

جوشکاری با برق متوالی

در آن نوع جوشکاری جوشی مقاوم تر و همچنین توپرتر حاصل می می شود و همچنین بایستی و حتما اسکلت های فلزی ساختمان ها با همین برق جوشکاری می شود . جهت تولید آن نوع برق معمولاً به ۲ طریقه عمل می نمایند طریقه اول آست که برق متناوب شهری را با دستگاهی به نام رکتی فایر (rectifier) یا یکسو کننده به برق متوالی تغییر پیدا کردن می کنند آن دستگاه را که جوشکاران به آن هم دینام می نامند به برق شهرستان وصل نموده و همچنین از آن هم بهره بری و استفاده می کنند .

راه دیگر جهت ساخته یا ایجاد برق متوالی بهره بری و استفاده از دستگاه های تولید برق می باشد آن دستگاه ها که در اصطلاح جوشکاران به موتور سیار مشهور می باشد شامل موتوری می باشد که به یک دینام تولید برق متوالی متصل می باشد موتور که قوه محرکه دستگاه می باشد با بنزین یا گازویل کار میکند در آن جوش کاری قطب منفی به قطعه ایی که می بایستی و حتما جوشکاری می شود وصل میگردد و همچنین قطب مثبت را به الکترود جوشکاری وصل می کنند و همچنین از نزدیک کردن آن دو قطب به همدیگر قوس الکتریکی با ۳۵۰۰ درجه حرارت تولید می می شود که آن حرارت موجب ذوب شدن و همچنین در پس نتیجه آن می شود که اتصال قطعات به یکدیگر میگردد.جهت ساخته یا ایجاد آن قوس الکتریکی بایستی و حتما هوای موجود بین الکترود و همچنین قطعه ایی که میخواهیم جوش بدهیم هادی بشود تا امکان پریدن الکترون ها از یک قطب به قطب دیگر و همچنین در پس نتیجه آن می شود که ساخته یا ایجاد قوس الکتریکی امکان پذیر بشود جهت آن کار جوشکار با کشیدن الکترود به روی قطعه فلزی هوای موجود بین دو قطب مثبت و همچنین منفی را یونیزه کرده و همچنین به فوریت فاصله را تنظیم می نماید تا قوس الکتریکی برقرار می شود.با درجه حرارت بسیاری که در آن قوس ساخته یا ایجاد می می شود در صورتی که حوضچه ذوب کاملاً محافظت نشود فوراً به وسیله ی اکسیژن هوا اکسیده شده و همچنین محیط جوش فاسد می گردد و همچنین همچنین در صورتی که فلز الکترود با دقت مشخص کردن نشود جوشکاری و همچنین اتصال انجام نمی‌می شود به همین لحاظ انتخاب الکترود از لحاظ جنس و همچنین قطر میله و همچنین غیره در جوشکاری از اهمیت مخصوصی برخوردار میباشد.

ESI Group, a leading supplier of simulation software for prototyping and manufacturing processes, announces the launch of ESI SysWorld, is a leading system for 3D modeling of welding and heat treatment.
– ESI SysWeld
Using the Welding Simulation Solution, you can predict the heat effects of welding processes, allowing cost-effective distortion engineering, and weld quality and residual stress control.
– ESI SysTus
SYSTUS is a multiphysics simulation software which brings a complete answer to analysis problems. SYSTUS is an implicit code which covers fields as diverse as civil and mechanical engineering, energy and transportation. SYSTUS has been developed for many years in a close, creative cooperation with leading international firms. SYSTUS is an implicit code designed to be versatile and easy-to-use.
– SysMagna
SYSMAGNA is an electromagnetic simulation software used in the low frequency domain. Numerical simulation techniques are of the greatest interest in connection with the design of those systems that involve such complex phenomena, and such largely intangible quantities. SYSMAGNA is a specific FE package used for the simulation of those complex electrotechnical simulations.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار مدل سازی ۳ بعدی فرآیند های جوشکاری ESI SysWorld 2014 16.0دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مدل سازی ۳ بعدی فرآیند های جوشکاری ESI SysWorld 2014 16.0 در تاریخ ۲۸ February 2016 | 5:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان