خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب اینجه ممد

دانلود کتاب اینجه ممد

دانلود کتاب اینجه ممد

|دانلود کتاب اینجه ممد از ام اس پی پرتال|

قالب کتاب Recovered Recovered1 دانلود کتاب اینجه ممد

نام : اینجه ممد
نویسنده: یاشار کمال
حجم: ۵٫۱ مگابایت
صفحات:۵۲۱
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات: اینجه ممد نام مجموعه چهار رمان می باشد که توسط یاشار کمال، نویسندهٔ اهل ترکیه نوشته شده‌می باشد. آن کتاب یکی از آثار مشهور ادبی جهان می باشد. نویسنده کتاب کمال صادق گوکچَلی با نام ادبی یاشار کمال از نویسندگان کردتبار اهل ترکیه بود. در طول بیش از شصت سال شمسی ۳۶ رمان نوشت که نخستین رمانش «اینجه ممد» شهرتی جهانی داشت.او همچنین زادهٔ ۱۹۲۳ در روستایی کردنشین همیته (“گوکچه دام” فعلی)، استان عثمانیه در جنوب ترکیه متولد شد. پدرش ملاک کرد از اهالی وان بوده که در زمان جنگ جهانی اول به چوکوروا گریز و فرار کرده می باشد. والدینش تنگدست وان بودند. او همچنین کودکی خیلی زیاد سختی را پشت سر گذاشت و همچنین در تصادفی چشم راستش را از دست داد و همچنین در پنج سالگی شاهد کشتن و قتل پدر به دست فرزندخوانده او در مسجد در عید قربان بود. حکم آشکار یاشار کمال در سال شمسی ۱۹۹۵ در باره سیاست‌های حکومت ترکیه در مصاحبه او همچنین با مجله اشپیگل،او را به اتهام «تبلیغات تجزیه طلبی» در مقابل دادگاه امنیتی حکومت ترکیه قرار داد. محاکمه با حکم برائت او همچنین پایان یافت، ولی باید توجه داشت با انتقاد مجدد او همچنین از عملکرد حکومت، یاشارکمال به اتهام «تحریک شهروندان و مردم شهر»، به ۵ سال شمسی زندان تعلیقی محکوم گردید.او همچنین حکم زندان تعلیقی را نپذیرفت و همچنین گفت: “هرمجازاتی می‌خواهید نقداً” بکنید، چرا که حکم تعلیقی، حکم خودسانسوری را جهت من دارد و همچنین من نمی‌خواهم خود را دچار خودسانسوری بکنم، هنوز کارهای انجام ندادهٔ بسیاری دارم و همچنین بایستی و حتما آنهارا هرچه زودتر تمام کرده و همچنین بچاپ برسانم، ولی باید توجه داشت زندگی در ترکیه، آنهم با آن حکم تعلیقی، آن امکان را از من سلب من کند». با آن استدلال یاشارکمال بعد از گرفتن حکم زندان تعلیقی مدتی در سوئد زندگی کرد. او در آن باره گفته بود:   تنها می‌خواهم کارهایی را که در دست انجام دارم تمام کرده و همچنین بچاپ برسانم، نمی‌خواهم در هیچ کشوری شامل سوئد پناهندگی بگیرم. بعد از انجام کارهایم به وطنم ترکیه برمیگردم، دیگر آنوقت هرچه می‌خواهند با من بکنند». و همچنین همین کار را هم کرد.یاشار کمال که از سال شمسی ۱۹۵۰ بکرات بخاطر دفاع از آزادی گفتن و همچنین تساوی حقوق شهروندان و مردم شهر دستگر و همچنین زندانی شده می باشد، بار آخر بخاطر نوشته خود در باره پیشامد جدید کردها بنام «ابری سیاه بر آسمان ترکیه» محکوم به یک سال شمسی و همچنین هشت ماه زندان گردیده بود. آخر خشم یاشار کمال در سال شمسی ۱۹۹۷ بود که در اعتراض به زندانی کردن «اشبر یاغمور دره لی» نویسنده نابینای ترکیه گفته بود: «تا آخر عمرم حکومت ترکیه را نخواهم بخشید!»یاشار کمال، نویسندهٔ بلند آوازهٔ کرد، در میان خوانندگان ایرانی نامی آشناست. اکثرا و بیشتر رمان‌های یاشار کمال به زبان فارسی ترجمه شده و همچنین مقبولیت خاص و همچنین عام، یافته‌می باشد. آثار یاشار کمال در صورتی که چه از متن سرزمین و همچنین جغرافیایی محدود ومشخصی بر آمده‌اند، ولی باید توجه داشت ساختار و همچنین محتوایی جهانی دارند. رمان «اینجه ممد» او تا کنون به بیش از ۲۰ زبان نشر یافته شده شده و همچنین بارها به فیلم دیدنی و جذاب در آمده‌می است و خواهد بود.یاشار کمال در سپتامبر سال شمسی ۲۰۱۳ آخرین کتاب خود را نشر یافته شده کرد که عنوانش «پرنده‌ای با یک بال» بود. او آن کتاب را چهل سال شمسی پیش نوشته و همچنین در کشوی میز خود نگه داشته بود.یاشار کمال، روز شنبه ۲۸ فوریه ۲۰۱۵، در ۹۱ سالگی در بیمارستانی در استانبول درگذشت.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب اینجه ممددانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب اینجه ممد در تاریخ ۲۸ February 2016 | 11:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان