خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب ۲۵ دلیل جهت گیاهخواری

دانلود کتاب ۲۵ دلیل جهت گیاهخواری

دانلود کتاب ۲۵ دلیل جهت گیاهخواری

|دانلود کتاب ۲۵ دلیل جهت گیاهخواری از ام اس پی پرتال|

8632268454068613 دانلود کتاب ۲۵ دلیل جهت گیاهخواری

نام : ۲۵ دلیل جهت آنکه گیاهخواری را تجربه کنیم
نویسنده: سلامتی
حجم: ۲٫۷ مگابایت
صفحات:۱۶
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات: گیاه‌خواری به معنای پرهیز از خوردن گوشت جانوران می باشد که ممکن می باشد شامل پرهیز از غذاهایی مانند شیر، لبنیات، تخم مرغ و همچنین عسل که خاستگاه جانوری دارند نیز بشود. چندین نوع گیاه‌خواری وجود دارد که بسته به نوع آن هم، جهت گیری گیاه‌خواران در برابر دام‌ها و همچنین فراورده‌های دامی متغایر و متفاوت می است و خواهد بود.عده ای از گیاه‌خواران در کنار نخوردن و همچنین یا کمتر خوردن فراورده‌های جانوری با آزار و همچنین کشتار آن هم‌ها نیز مخالف‌اند.بعضی از گیاه‌خواران از پوشیدن لباس‌هایی مانند چرم، ابریشم، و همچنین خز که از کشتن جانوران به دست آمده نیز پرهیز می‌کنند. در وگنیسم که گاهی «گیاه‌خواری کامل» هم نامیده می‌می شود از همهٔ فراورده‌های جانوری، چه از کشتن جانوران به دست آمده باشند و همچنین چه با بهره‌گیری از آن هم‌ها (مانند لبنیات، تخم مرغ، عسل، و همچنین…)، پرهیز می‌می شود.امروزه در همهٔ کشورهای جهان گیاه‌خواران وجود دارند و همچنین در بعضی کشورها مثل هند، گیاه‌خواری شامل ریشه‌های تاریخی و همچنین مذهبی می است و خواهد بود.با آنکه در پیش گرفتن رژیم گیاه‌خواری به شیوه‌های گوناگونی امکان‌پذیر می باشد ولی باید توجه داشت وجه مشترک تمام آن شیوه‌ها پرهیز از خوردن گوشت حیوانات خونگرم می باشد.

گیاه‌خوارن بر اساس نوع طرز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین هدفشان از گیاه‌خواری به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.
وگن (وگنیسم): یک روش تغذیه و همچنین زندگی می باشد که هدف آن هم حذف هر نوع محصول حیوانی چه در غذا و همچنین چه در مواد مصرفی می باشد. مهمترین دلایل وگان (وگن) شدن اشخاص (افرادی که به وگنیسم نظر دارند) مسائل اخلاقی یا رعایت حقوق حیوانات، حفاظت از محیط زیست، حفظ سلامتی، مسائل معنوی یا مذهبی می باشد. بسیاری از اشخاص وگان با پرورش صنعتی حیوانات و همچنین آزمایش روی حیوانات مخالفت می‌کنند. از مهمترین محصولات حیوانی که پاک گیاه‌خواران (وگن‌ها) از مصرفشان خودداری می‌کنند می‌قدرت انواع گوشت (گوشت قرمز، مرغ، آبزیان، ماکیان و همچنین…)، لبنیات، تخم‌مرغ، عسل، ابریشم، چرم، خز، و همچنین… را نام برد و همچنین نیز محصولاتی که در آنها از فراورده‌های حیوانی (مانند ژله که از ژلاتین بدست می‌آید) بهره بری و استفاده شده‌می باشد.
خام‌گیاه‌خوار (خام‌گیاه‌خواری): در آن روش تغذیه گوشت و همچنین لبنیات و همچنین فراورده‌های آن هم و همچنین تخم مرغ به هیچ نوع و همچنین صورتی مصرف نمی‌می شود. خام گیاه‌خواران از مواد محرکه مانند قهوه، چای، الکل، یا سیگار خوداری می‌کنند و همچنین آنها را به کار نمی‌برند، غذاهای آن هم‌ها شامل انواع میوه جات، سبزیجات و همچنین یا سالادها، آجیل و همچنین خشکبار مانند گردو، پسته، فندق، بادام، کنجد و همچنین انواع جوانه‌ها از قبیل جوانه گندم، عدس، ماش، نخود، سویا و همچنین مواد قندی نظیر عسل، کشمش، خرما، انجیر و همچنین شکر قهوه‌ای و همچنین غیره‌می باشد که به صورت خام و همچنین طبیعی مصرف می‌نمایند که می‌قدرت آن هم‌ها را به صورت غذاهای ترکیبی در آورد و همچنین مورد مصرف قرار داد.
میوه خوار (فروتیرینیسم): آن هم دسته از خام‌گیاه‌خوارانی خواهند بود که تنها از میوه‌ها و همچنین محصولات گیاهان بهره بری و استفاده می‌کنند.
فروگن (فروگنیسم): آن هم دسته از وگن‌ها که تنها از میوه‌ها و همچنین محصولات گیاهان بهره بری و استفاده می‌کنند. فروگن‌ها بر آن باورند که حیات گیاهان نیز به مقدار و اندازهٔ حیات حیوانات محترم می باشد. پس آن هم‌ها همچنین و علاوه بر آن که محصولات حیوانی را تحریم می‌کنند، آن هم دسته از محصولات گیاهی که باعث مردن و مرگ و همچنین یا آسیب دیدگی گیاهان می‌می شود را نیز مورد بهره بری و استفاده قرار نمی‌دهند. فروگن ها بر خلاف میوه خواران از غذاهای پخته نیز بهره می برند.
شیر گیاه‌خوار : گیاه‌خوارانی که انوع گوشت (گوشت قرمز، مرغ، آبزیان، ماکیان و همچنین…) و همچنین تخم مرغ مصرف نمی‌کنند ولی باید توجه داشت لبنیات مصرف می‌کنند.
زرده گیاه‌خوار : گیاه‌خوارانی که انوع گوشت (گوشت قرمز، مرغ، آبزیان، ماکیان و همچنین…) و همچنین لبنیات مصرف نمی‌کنند ولی باید توجه داشت تخم مرغ مصرف می‌کنند.
شیر زرده گیاه‌خوار (گیاه‌خواری حاوی شیر و همچنین تخم مرغ): گیاه‌خوارانی که انوع گوشت (گوشت قرمز، مرغ، آبزیان، ماکیان و همچنین…) مصرف نمی‌کنند ولی باید توجه داشت تخم مرغ و همچنین لبنیات مصرف می‌کنند.
نیمه گیاه‌خوار : گیاه‌خوارانی که گوشت قرمز مصرف نمی‌کنند ولی باید توجه داشت از گوشت مرغ و همچنین ماهی بهره بری و استفاده می‌کنند.
پسکیترینیسم : گیاه‌خوارانی که گوشت دریایی مانند ماهی و همچنین صدف دریایی مصرف می‌کنند.
افرادی که -جز گوشت محصولات دریایی- محصولات گوشتی و همچنین غیرگوشتی دیگر حیوانات را مصرف نمی‌کنند.
افرادی که -جز گوشت محصولات دریایی- محصولات گوشتی حیوانات را مصرف نمی‌کنند ولی باید توجه داشت محصولات غیرگوشتی حیوانات را مصرف می‌کنند.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب ۲۵ دلیل جهت گیاهخواریدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب ۲۵ دلیل جهت گیاهخواری در تاریخ ۲۹ February 2016 | 1:30 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان