خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Sinister Edge – ۳D Horror Game 1.7.6 – بازی ماجرایی “مرز شیطانی” آندروید

دانلود Sinister Edge – ۳D Horror Game 1.7.6 – بازی ماجرایی “مرز شیطانی” آندروید

دانلود Sinister Edge – ۳D Horror Game 1.7.6 – بازی ماجرایی “مرز شیطانی” آندروید

|دانلود Sinister Edge – ۳D Horror Game 1.7.6 – بازی ماجرایی “مرز شیطانی” آندروید از ام اس پی پرتال|

Sinister Edge – 3D Horror Game بازی جدید و همچنین خیلی زیاد زیبا با گرافیک اچ دی و همچنین گیم پلی اعتیاداور در سبک بازی های ماجراجویی و همچنین فکری از استودیوی بازیسازی Everbyte جهت آندروید می باشد و همچنین نیت و اراده داریم مثل دائما در اسرع وقت و همچنین همزمان با نشر ان را حضور تو دوستداران بازی های فکری معرفی نماییم. سازنده داستان ویژه ای را جهت بازی اش نشر یافته شده نکرده و همچنین تنها به آن مورد کفایت کرده می باشد که تو بایستی و حتما پازل ها و همچنین ماجراجویی های متنوعی را جهت پیدا کردن خانواده خود حل کرده و همچنین انجام دهید. ماجراجویی های تو در انواع مکان های متنوع و گوناگون و مختلف صورت می پذیرد و همچنین جهت پیش بردن بازی می بایست کارهای مختلفی را انجام دهید ؛ به عنوان مثال در یکی از مراحل می بایست پیچ گوشتی را پیدا کنید و همچنین با ان ورق فلزی روبروتان را باز کرده تا رمزی که پشت ان قرار دارد را دیدن نموده و همچنین از ان جهت باز کردن صندوق ها و همچنین درها بهره بری و استفاده کنید. بازی به صورت مجانی و رایگان در پلی استور عرضه شده می باشد ولی باید توجه داشت جهت کامل شدنش بایستی و حتما پول پرداخت کنید ؛ هم اکنون ما ورژن و نسخه پرداخت شده و همچنین کامل ان را جهت تو قرار داده ایم که ورژن و نسخه Full بازی می باشد. ناگفته نماند که بازی بدون مستلزم و نیاز به دیتا نشر یافته شده شده و همچنین شامل حجمی معادل ۹۷ مگابایت می باشد به گونه ای که تنها کافیست بازی را نصب و همچنین اجرا کنید و همچنین یک ماجراجویی فوق العاده را اغاز نمایید.

نوشته دانلود Sinister Edge – 3D Horror Game 1.7.6 – بازی ماجرایی “مرز شیطانی” آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید پدیدار شد ؛ جهت دیدن به وبسایت و مرکز خبرهای جدید اصلی یعنی فارسروید رفت و آمد و مراجعه کنید.

دانلود Sinister Edge – ۳D Horror Game 1.7.6 – بازی ماجرایی “مرز شیطانی” آندروید در تاریخ ۲۸ February 2016 | 10:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان