خانه / مقالات / سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟

سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟

سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ چیست؟سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ مرکز تبلیغات کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. وبی که به وسیله آن می توانید از فرد ان سایت خود با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد بکنید .

What Pop up Stand 310x205 سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟
کسب درآمد از پاپ آپ

پاپ آپ,کسب درآمد از پاپ آپ,خرید پاپ آپ

چگونه کسب درآمد کنم؟با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ ( که در پنل کاربر ی ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب فرد ی ثبت کرده ای فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب درآمد کسب بکنید .

درآمد من به چه میزان است؟میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپی ( با آی پی غیر تکرار ی در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ، ۲٫۵ تومان به حساب شما منظور می شود.

چگونه چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت به مفهوم۱۰ هزار تومان برسد می توانید از پنل فرد ی خود بخش در خواست واریز مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود وارد کرده و درخواست خود را جهت ما ارسال بکنید . بعد از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از پارت درخواست واریز ، وجود دارد

چطور با ایران پاپ آپ ارتباط بگیرم؟از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب فرد ی خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ در ارتباط باشید ؛ همچنین اطلاعات ارتباط با مدیریت این سامانه در صفحه اول وب سایت قرار داده شده است.

زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های چقدر درآمد کسب می کنم؟شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد سامانه در وبگاه خود … ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به دیگران گرفتن زیرمجموعه ، به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. ۳ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق کسب درآمد ۵ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق تبلیغات در سامانه ، به حساب شما منظور می شود ( این جايزه است از طرف سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به شما هیچ درآمدی از زیرمجموعه شما کسر نمی شود ).

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد تعرفه بانک و هزینه موجودی ؛ فرق این دو چیست؟هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب فرد ی پرداخت می شود ولی نرخ بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود.

آیا حساب کاربر ی نمایش دهندگان تبلیغ دهندگان مفرق است؟خیر. با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربر ی هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی کسب درآمد ایران پاپ آپ کار بکنید .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان