خانه / مقالات / راههای سریع پولدار شدن

راههای سریع پولدار شدن

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران؛بسیاری از مردم پول و ثروت را رفیق دارند و در تمام طول عمر تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت پس اندازی خوب داشته باشند اما چند درصد از آنها بە این خواسته می رسند خوب می شوند؟ پولدار شدن آنچنان هم کار سخت و نشدنی نیست، تنها کمی صبر و حوصله دانش پول جمع کردن می خواهد.

1934053 162 راههای سریع پولدار شدن
کسب درآمد اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

قبل از برشمردن راه های پولدار شدن خوبتر است بە سخت ترینروش های این کار بپردازیم.

– یکی از سخت ترین آنها بە جهان آمدن در خانواده ای پولدار است. طبیعتا زمانی کە شما در خانه ای کە شبیه قصر است قدم بە جهان می گذارید دیگر دغدغه این مورد را ندارید و اصلا تلاش ی نیز برائ آن نخواهید کرد.

– بسیار زیاد ها فکر می کنند بە شهرت رسیدن یکی از بهترین راه ها برائ پولدار شدن است، پس بە سراغ حرفه هایی مانند بازیگری، نویسندگی … می روند.

۱- شغلی با حقوق بهتر

این قدم منطقی ترینروش برائ پولدار شدن است ولی کمی خواهد برد اما با وجود تمام اینها راه تضمین شده ای برائ کسب درآمد بیشتر بهتر است.

۲- پیشنهاد ی خوب برائ پرداخت مالیات

شما از هر طریقی کە پول در می آورید اولین قسمت ی کە در آن نرخ خواهید کرد، مالیات دادن بە دولت است. می بایست تمام تلاش را بکنید کە این کار را درست بە موقع انجام دهید. با استخـدام یک حسابدار خوب ، راه های قانونی پراخت کمتر مالیات را بیابید و در زمان مناسب آن را پرداخت بکنید .

۳- ۲۰ درصد درآمدتان را پس انداز بکنید

به محض اینکه حقوق را دریافت کردید، ۲۰ درصد آن را بە حساب پس انداز خود منتقل کرده و بە آن دست نزنید. شما بایستی حساب پس انداز خرج های روزمره خود را از جدا بکنید ، چون هر پولی کە در دسترس شما باشد محکوم بە خرج شدن خواهد بود. پس تا میزان امکان حساب پس اندازتان را دور از دساسترس نگه دارید.

۴- سرمایه گذاری با حساب پس انداز

سعی بکنید زمانی کە مبلغ حساب پس انداز شما قابل توجه شد، با یاری آن در راه های مختلف سرمایه گذاری بکنید و بە مبلغ آن بیفزایید. ازآموزش های مختلف برائ اضافه کردن بە پول راکد مصرف بکنید .

۵- ۱۰ سال طاقـت کنید!

چنانچه بتوانید تمام قدم های بالا را با خوب یت بردارید در طی ۱۰ سال ثروت بهتر ی را برائ خود جمع کرده اید. ممکن است این راه ها شاهکار نباشند اما آسانترین راه ها برائ کسب ثروت می باشند .

۶- نقشه بریزید

زمان ی حقوق ماهیانه تان را گرفتید آن را بە چند پارت تقسیم بکنید . اول مواد خوراکی را کە در یک ماه باید استفاده بکنید تهیه بکنید . اما در میزان اعتدال (گوشت، برنج، مرغ، ماکارونی …) میزان ی از پول ها را برائ اتفاقهای غیرمترقبه کنار بگذارید. مانند میهمان، بیماری … در همان ابتدا پول قبض های آب برق گاز تلفن را پرداخت بکنید و بقیه پول های باقیمانده را بە روزهای ماه تقسیم بکنید و همان میزان تعیین شده برائ هر روز را در دسترس قرار دهید. از اول صبح با این پول، برائ صبحانه، ناهار و شام پروگرام ریزی بکنید . تا جایی کە می توانید بیشتر از میزان تعیین شده خرج نکنید. سعی بکنید با اتوبوس رفت آمد بکنید یا چنانچه با تاکسی رفت و آمد می بکنید هر چه پول خرد از هر طریقی اضافه می آورید بە هیچ عنوان خرج نکنید بلکه داخل یک قلک بریزید. در انتها سال تا میزان نسبتا زیاد ی مساله تان را حل می نماید .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان