خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟

دانلود کتاب ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟

دانلود کتاب ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟

|دانلود کتاب ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟ از ام اس پی پرتال|

thumb 62633 8 Hayat chist 2 دانلود کتاب ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟

نام : ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟
نویسنده: اروین شرودینگر
حجم: ۶ مگابایت
صفحات:۳۲۷
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات: حیات چیست؟ کتابی می باشد علمی که بر مبنای سلسله سخنرانی‌های فیزیک‌پیشه اروین شرودینگر در شهرستان دوبلین نوشته شده‌می باشد. آن کتاب بعدها مقدمه‌ای جهت رابرت روزن زیست‌شناس و همچنین فیلسوف شد تا کتاب خود زندگی را بنویسد.از نظر علم زیست‌شناسی امروز اختلاف بین بلورها (که فاقد حیات محسوب میشوند) و همچنین مولکولهای زنده تنها و فقط در حفظ اشکالات وعیوب و همچنین انتقال أن به نسل بعدی می باشد. مولکول زنده (که رکن اساسی کل حیات، شناخته شده می باشد) با گرفتن اتم‌ها و همچنین یا مولکول‌هایی از محیط (مصرف و همچنین غذا) طرح ویژه ای را ساخته یا ایجاد می‌کند (تولید مثل) واگر به دلایل محیطی دگرگونی و تغییری در طرح ساخته یا ایجاد کردد آن هم تغییر و همچنین نقص را در طرح‌های بعدی حفظ می‌کند ( انتقال تغییر) . در حالی که بلورها نیز با اخذ اتمها از محیط (غذا) طرح ویژه ای را ساخته یا ایجاد میکنند (تولید مثل) واگر به دلایل محیطی دگرگونی و تغییری در طرح ساخته یا ایجاد گردد أن تغییر و همچنین نقص را در طرح‌های بعدی ندیده میگیرد و همچنین به نسل بعدی منتقل نمی‌کند.حیات چیست ؟ آنچه در ظاهر به نظر میرسد میل شدید به بقا و همچنین حفظ و همچنین تولید نقایص می باشد. تلاشی وقفه ناپذیر بر ساخته یا ایجاد طرح‌های جدید می باشد . آیا تصادفی می باشد؟ ظاهراً” خیر زیرا و به درستی که بهترین طرح‌ها را انتخاب می‌کند (انتخاب اصلح). آن قوه عظیم در کجاست ؟چگونه ساخته یا ایجاد میشود؟ چگونه بقا مییابد؟ چرا وجود دارد؟ ظاهراً” آن نیرو در داخل ماده می باشد و همچنین شاید نیز در طرح تولید شده باشد. یعنی طرح ابتدایی و اولیه بهر طریق ساخته یا ایجاد می‌می شود و همچنین سپس آن هم طرح میل به بقا و همچنین تکامل دارد لذا تغییر یافته و همچنین پیچیده میگردد. واین سرآغاز راه می باشد. سرآغاز تولید و همچنین ساخته یا ایجاد نیرویی عظیم و همچنین پرقدرت که اقتدار و قدرت و همچنین عظمت آن هم ناشی از دانش و همچنین شعور بالای آن هم می باشد. زیرا و به درستی که همانگونه که میدانیم حیات خود بوجود آورنده و همچنین مصرف کننده دانش و همچنین آگاهی می باشد. پس با آن تفسیر هرکجا پیجیدگی می باشد حیات آنجاست و همچنین از بین نمی‌رود و همچنین سعی در حفظ و همچنین بقای خود دارد. بله قوه حیات با بهره بری و استفاده از ابزارهای طرح، تولید، کار و همچنین مردن و مرگ به بقای ابدی خود و همچنین گسترش آگاهی خویش در مرزهای بیکران پیجیدگی عالم ادامه میدهد. و همچنین ظاهراً” زیرا و به درستی که پیچیدگی خود مولود حیات می باشد و همچنین خود نفس حیات می باشد، بس در جهت بقای ابدی خوددر تلاش می باشد.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب ح‍ی‍ات‌ چ‍ی‍س‍ت‌؟ در تاریخ ۲۶ February 2016 | 8:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان