خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب به زبان جاوا IntelliJ IDEA Ultimate

دانلود نرم افزار ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب به زبان جاوا IntelliJ IDEA Ultimate

دانلود نرم افزار ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب به زبان جاوا IntelliJ IDEA Ultimate

|دانلود نرم افزار ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب به زبان جاوا IntelliJ IDEA Ultimate از ام اس پی پرتال|

IntelliJ IDEA دانلود نرم افزار ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب به زبان جاوا IntelliJ IDEA Ultimate

IntelliJ IDEA Ultimate 15.0.4 Build 143.2287 یک نرم افزار عالی جهت تولید نرم افزار زبان جاوا میباشد که از مدرن ترین فناوری ها پشتیبانی میکند. آن نرم افزار شامل کامپایلرهای متعدد و همچنین ابزارهای ویرایشی قدرتمندی می باشد. در واقع آن نرم افزار مجموعه ی کامل از ابزارها جهت ساخته یا ایجاد نرم افزار ویژه زبان جاوا می باشد. همچنین آن نرم افزار شامل محیط کاربری آسانی میباشد و همچنین از ساختارهای Rails و همچنین GWT پشتیبانی می کند.
جاوا (به انگلیسی: Java) یک زبان برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسیِ شیءگرا می باشد که جهت نخستین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ساخته یا ایجاد گردید و همچنین در سال شمسی ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا نشر یافته شده شد. زبان جاوا شبیه به ++C می باشد ولی باید توجه داشت مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و همچنین از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت‌های بنیادین جاوا آن می باشد که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های نوشته‌شده به آن زبان بالا می باشد و همچنین وابسته به سیستم‌عامل ویژه ای نیست، به عبارت دیگر می‌قدرت آن هم را روی هر رایانه با هر نوع سیستم‌عاملی اجرا کرد. برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جاوا به صورت کدهای بیتی همگردانی (کامپایل) می‌شوند؛ که مانند کد ماشین خواهند بود و همچنین به ویژه وابسته به سیستم‌عامل ویژه ای نیستند.
در مقایسه با زبان‌های دیگر، همچون ++C یا بیسیک یا فورترن، جاوا زبان نسبتاً جدیدتری می باشد. شرکت سان مایکروسیستمز (به انگلیسی: Sun Microsystems) در سال شمسی ۱۹۹۱ یک پروژه تحقیقاتی به نام گرین (Green) را آغاز کرد. هدف آن پروژه ساخته یا ایجاد زبانی جدید شبیه به ++C بود که نویسنده اصلی آن هم، جیمز گاسلینگ، آن هم را بلوط (Oak) نامید. ولی باید توجه داشت بعدها به دلیل بعضی معظلات و مسائل و مشکلات حقوقی از میان لیستی از کلمات تصادفی[۱۰] نام آن هم به جاوا تغییر کرد.

پروژه گرین به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات بازاریابی در شرف لغو شدن بود تا آنکه گسترش وب در سال شمسی ۱۹۹۳ باعث دیدن کردن و نمایش توانایی‌های وافر جاوا در آن عرصه گشت. اینگونه بود که شرکت سان مایکروسیستمز در مه ۱۹۹۵ جاوا را رسماً به بازار عرضه کرد.

شرکت سان میکروسیستم مجوز رسمی جهت پلت فرم استاندارد جاوا را به مایکروسافت ویندوز، لینوکس، و همچنین سولاریس (سیستم‌عامل). داده‌می باشد. همچنین محیط‌های غیره ای جهت دیگر پلت فرم‌ها فراهم آورده‌می باشد. علامت تجاری مجوز شرکت سان میکروسیستم طوری بود که با همهٔ پیاده‌سازی‌ها سازگار باشد. به علت اختلاف قوانین و قانونی که با ماکروسافت پیدا کرد، زمانی که شرکت سان ادعا کرد که پیاده‌سازی ماکروسافت از RMI یا JNI پشتیبانی نکرده و همچنین ویژگی‌های ویژه ای را جهت خودش اضافه کرده‌می باشد. شرکت سان در سال شمسی ۱۹۹۷ پیگیری قوانین و قانونی کرد و همچنین در سال شمسی ۲۰۰۱ در توافقی ۲۰ میلیون دلاری برنده شد. در پس نتیجه آن می شود که کمی بعدماکروسافت جاوا را به ویندوز فرستاد. در ورژن و نسخهٔ اخیر ویندوز، نرم افزار مرورگر اینترنتی اینترنت نمی‌تواند از جاوا پلت فرم پشتیبانی کند. شرکت سان و همچنین دیگران یک سیستم اجرای جاوای مجانی و رایگان جهت آنها و همچنین ورژن و نسخه‌های دیگر ویندوز فراهم آوردند.

جاوا یک زبان برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسی می باشد که در آغاز توسط شرکت سان مایکروسیستمز ساخته یا ایجاد شده‌می باشد و همچنین در سال شمسی ۱۹۹۵ به عنوان قسمت و بخش اصلی سکوی جاوا نشر یافته شده شد. آن زبان قسمت‌های بسیاری از گرامر خود را از C و همچنین ++C گرفته ولی باید توجه داشت شامل مدل شی‌گرایی ساده‌ای می باشد و همچنین امکانات سطح پایین کمی دارد. کاربرد جاوا در کامپایل به صورت بایت کد می باشد که صرف نظر از معماری و همچنین خصوصیات آن هم کامپیوتر، قابلیت اجرا روی تمامی ماشین‌های شبیه‌سازی جاوا را داشته باشد. اجزای اصلی کامپایلرهای جاوا، ماشین‌های پیاده‌سازی و همچنین کتابخانه‌های آن هم توسط آن شرکت از سال شمسی ۱۹۹۵ نشر یافته شده شد. در مه ۱۹۹۷ آن شرکت، نرم‌افزار مجانی و رایگان آن زبان را فراهم کرد. دیگران هم کاربردهای غیره ای از آن زبان را نشر یافته شده کردند مثل کامپایلر GNU جهت جاوا.

یکی از ویژگی‌های جاوا قابل حمل بودن آن هم می باشد. یعنی برنامه جذاب و جالب و خوبٔ نوشته شده به زبان جاوا بایستی و حتما به روش مشابهی در کامپیوترهای متنوع و گوناگون و مختلف با سخت‌افزارهای متغایر و متفاوت اجرا می شود؛ و همچنین بایستی و حتما آن توانایی را داشته باشد که برنامه جذاب و جالب و خوب یک بار نوشته می شود، یک بار کامپایل می شود و همچنین در همه کامپیوترها اجرا گردد. به آن صورت که کد کامپایل شدهٔ جاوا را ذخیره می‌کند، ولی باید توجه داشت نه به‌صورت کد ماشین بلکه به‌صورت بایت‌کد جاوا. دستورالعمل‌ها شبیه کد ماشین خواهند بود، ولی باید توجه داشت با ماشین‌های مجازی که به روش خاص جهت سخت‌افزارهای متنوع و گوناگون و مختلف نوشته شده‌اند، اجرا می‌شوند. در نهایت کاربر از سکوی جاوا نصب شده روی ماشین خود یا نرم افزار مرورگر اینترنتی وب بهره بری و استفاده می‌کند. کتابخانه‌های استاندارد یک راه عمومی جهت دسترسی به ویژگی‌های خاص فراهم می‌کنند. مانند گرافیک، نخ‌کشی و همچنین شبکه. در بعضی از ورژن و نسخه‌های ماشین مجازی جاوا، بایت‌کدها می‌توانند قبل و همچنین در زمان اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب به کدهای محلی کامپایل شوند. فایدهٔ اصلی بهره بری و استفاده از بایت‌کد، قسمت کردن می باشد. ولی باید توجه داشت ترجمهٔ کلی یعنی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ترجمه شده تقریباً دائما کندتر از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کامپایل شدهٔ محلی اجرا می‌شوند. آن شکاف می‌تواند با چند تکنیک خوش‌بینانه که در کاربردهای JVM قبلی معرفی شد، کم می شود. یکی از آن تکنیک‌ها JIT می باشد که بایت‌کد جاوا را به کد محلی ترجمه کرده و همچنین سپس آن هم را پنهان می‌کند. در پس نتیجه آن می شود که برنامه جذاب و جالب و خوب خیلی سریع‌تر نسبت به کدهای ترجمه شدهٔ خالص شروع و همچنین اجرا می‌می شود. اکثرا و بیشتر VMهای پیشرفته، به‌صورت کامپایل مجدد پویا، در آنالیز VM، رفتار برنامه جذاب و جالب و خوبٔ اجرا شده و همچنین کامپایل مجدد انتخاب شده و همچنین بهینه‌سازی قسمت‌های برنامه جذاب و جالب و خوب، بهره بری و استفاده می‌شوند. کامپایل مجدد پویا می‌تواند کامپایل ایستا را بهینه‌سازی کند. زیرا می‌تواند قسمت hot spot برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین گاهی حلقه‌های داخلی که ممکن می باشد زمان اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب را افزایش دهند را تشخیص دهد. کامپایل JIT و همچنین کامپایل مجدد پویا به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جاوا اجازه می‌دهد که سرعت اجرای کدهای محلی بدون از دست دادن قابلیت انتقال افزایش پیدا کند.

مرورگرهای اصلی وب، به هم پیوستند تا به روش مطمئن جاوا اپلت را بدون صفحات وب اجرا کنند و همچنین به آن صورت جاوا خیلی زود معروف و همچنین محبوب شد. با پیدایش java2، ورژن و نسخهٔ جدید توانسته بود ترکیب‌های جدیدی را جهت نوع‌های متنوع و گوناگون و مختلف پلت فرم‌ها ساخته یا ایجاد کند. به عنوان مثال J2EE، باهدف کاربرد جهت تشکیلات اقتصادی، و همچنین ورژن و نسخهٔ سکوی جاوا، ورژن و نسخه میکرو جهت تلفن همراه نشر یافته شده شد. در سال شمسی ۱۹۹۶ با هدف بازاریابی، آن شرکت ورژن و نسخهٔ جدید J2 را با نام‌های سکوی جاوا، ورژن و نسخه سازمانی، سکوی جاوا، ورژن و نسخه میکرو و همچنین سکوی جاوا، ورژن و نسخه استاندارد نشر یافته شده کرد. در سال شمسی ۱۹۹۷ شرکت سان میکروسیستمز، ISO/IEC JTC1 standards body و همچنین Ecma International را به فرمول جاوا تغییر داد. شرکت Sun بسیاری از کاربردهای جاوایش را بدون هیچ هزینه‌ای فراهم آورد. شرکت Sun با فروش مجوز جهت بعضی از کاربردهای خاصش مثل Java Enterprise System درآمدی را بدست آورد. در ۱۳ نوامبر ۱۹۹۶ شرکت Sun نرم‌افزار جاوا را به صورت مجانی و رایگان و همچنین با مجوز عمومی جهت همه نشر یافته شده کرد.

IntelliJ IDEA is a reliable software solution focused on developers’ productivity and efficiency. It provides you with a comprehensive set of tools and integrations with the most modern technologies and frameworks including Java, Scala, Groovy or other programming languages.

Since it is developed as a straightforward Java IDE, IntelliJ IDEA does provide support for web, enterprise and mobile frameworks and code assistance for all supported languages and frameworks.

Irrespective of which programming language you choose to develop mobile applications with, be it .NET, C++ or C#, IntelliJ IDEA comes with useful tools including UML Designer, SQL Editor or Bug Tracker Integration that make the development more productive.

The main window is user-friendly and displays by default the navigation toolbar and the ‘Project view’ section that allows you to view all the available files. Since the application does not include other perspectives like other IDEs do (for example Eclipse), you don’t need to switch between different workspace layouts to perform various tasks. It brings up the corresponding tools automatically and the actions stay the same all the time.

The Project section that can be accessed from the left panel of the application displays all the available components and libraries that help you develop various apps. However, since some files are generated automatically such as modules.xml or compiler.xml, you must be aware that by deleting them, the application won’t be able to run your scripts properly.

The ‘Code completion’ feature that is used mostly by each development platform (for example Visual Studio or Eclipse) offers trivial suggestions for variables, types, methods, expressions etc. IntelliJ IDEA analyzes the context and suggests the best completion options, with no additional action from you. It supports various languages such as JavaScript, HTML, CSS, Ruby or Python.

Additionally to Code completion, IntelliJ IDEA provides Smart Completion as well. While the first option helps you to complete names of classes and variables, the latter option suggests only those types that are expected in the current context.

After writing your scripts, you can navigate to the ‘Code’ menu and perform various changes such as optimizing imports, implementing several methods and overriding them. Then, you are able to analyze dependencies by selecting the analysis scope.

To wrap it up, IntelliJ IDEA is a steady and practical solution worth having when you need to develop mobile and web platforms using intuitive editors for various programming languages such as LESS, TypeScript or CoffeScript.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب به زبان جاوا IntelliJ IDEA Ultimateدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار ساخت برنامه جذاب و جالب و خوب به زبان جاوا IntelliJ IDEA Ultimate در تاریخ ۲۷ February 2016 | 6:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان