خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب مفهوم سادۀ روانکاوی

دانلود کتاب مفهوم سادۀ روانکاوی

دانلود کتاب مفهوم سادۀ روانکاوی

|دانلود کتاب مفهوم سادۀ روانکاوی از ام اس پی پرتال|

33178 4 mafhoome sadeh دانلود کتاب مفهوم سادۀ روانکاوی
نام : مفهوم سادۀ روانکاوی
نویسنده: زیگموند فروید
حجم: ۱٫۵۲ مگابایت
صفحات:۲۰۶
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:تعریف داده شده از کتاب خلاصه روانپزشکی تعریف درستی از روانکاوی نیست، “روانکاوی اصلا یک روش درمانی نیست. در واقع روانکاوی یک روش ورای درمانی می باشد و همچنین به همین دلیل قطعی‌ترین نوع درمان می باشد”. “بایستی و حتما تأکید کنم که روانکاوی یکی از انواع روان درمانی نیست و همچنین اساساً با تمام آنها متغایر و متفاوت می باشد. درست می باشد که در بسیاری از کتاب‌های معتبر دانشگاهی روانکاوی یکی از انواع روان درمانی قلمداد شده می باشد ولی توجه داشته باشید که آن کتاب‌ها را روانکاوان ننوشته‌اند بلکه روانشناسان یا روانپزشکان به رشته تحریر درآورده‌اند و همچنین برداشت خودشان را از روانکاوی ارائه داده‌اند.”سوءتفاهم در مورد مفاهیم فرویدی بقدری جدی شد و همچنین آن مفاهیم ارزشمند تا مقدار و اندازه‌ای دستخوش تحریف شد که “لکان قسمت اعظم عمر خود را صرف سه کلمه کرد: بازگشت به فروید و همچنین با آن تلاش تئوری فروید را به منتها درجه گسترش داد.” و همچنین فروید می‌گوید: “ما نمی‌توانیم بگوییم چه وقت یا کجا هر قطعه کوچک از دانش تغییر پیدا کردن به اقتدار و قدرت و همچنین به همچنین و علاوه تغییر پیدا کردن به اقتدار و قدرت درمانی خواهد شد.» «آن هم‌روش که می‌دانید آنالیز به عنوان یک روش درمان پایه‌گذاری شده؛ ولی حالا خیلی از آن هم سرریزتر شده می باشد ولی باید توجه داشت اساس خود را ترک نکرده و همچنین هنوز به ارتباطش با بیماران، جهت عمیق‌تر کردن آن هم و همچنین رشد اکثرا و بیشتر، ادامه می‌دهد.» «به تو گفته‌ام که روانکاوی به عنوان یک روش درمان آغاز شد؛ ولی باید توجه داشت من نمی‌خواهم آن هم را به عنوان یک روش درمان به تو توصیه کنم؛ بلکه بر اساس حقایقی که در آن هم وجود دارد، بر اساس اطلاعاتی که در مورد بیشترین دغدغه‌های بشر به ما می‌دهد ـ یعنی ماهیت خودش ـ و همچنین بر اساس ارتباطاتی که بین فعالیت‌های خیلی زیاد متغایر و متفاوت انسان آشکار می‌کند.جهت آشنایی با روانکاوی مستلزم و نیاز به منابع دقیق و همچنین تحریف نشده در مورد روانکاوی به زبان پارسی داریم، منبعی که به یک روانکاو واقعی ارجاع داده می شود نه به یک روانشناس یا روانپزشک؛ در آن هم صورت خواهیم دید متأسفانه مقدار و اندازه و میزان تحریف در مفاهیم روانکاوی مانند: تداعی آزاد، تعبیر، تعبیر رؤیا، مقاومت، انتقال و همچنین… تا چه حد زیاد می باشد چنانچه آن اصطلاحات کاملاً از مفاهیم اصلی خود دور شده و همچنین تحریف تا جایی پیش رفته که با شگفتی می‌بینیم، روانکاوی نه بعنوان روشی پژوهشی و همچنین درمانی کاملاً مستقل از روانپزشکی و همچنین روانشناسی بلکه بعنوان یکی از روشهای روان درمانی معرفی می‌می شود. منابع معتبر به زبان پارسی در مورد روانکاوی که توسط روانکاوی واقعی نوشته یا ترجمه و همچنین تصحیح شده باشد، خیلی زیاد محدود می باشد، بنابراین، ترجمه فارسی مقالات پیشگفتار فروید بر سخنرانی‌های آشنایی با روانکاوی و همچنین روش روانکاوی فروید می‌تواند اطلاعات معتبری در مورد آشنایی با روش روانکاوی واقعی ارائه دهد.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب مفهوم سادۀ روانکاویدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب مفهوم سادۀ روانکاوی در تاریخ ۳ March 2016 | 12:08 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان