خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skype

دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skype

دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skype

|دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skype از ام اس پی پرتال|

Skyp دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skype

Skype 7.18.0.112 + Portable نرم افزار Skype نام یکی از معروفترین و همچنین قدرتمندترین نرم افزار های مجانی و رایگان حمایت کننده از پروتکل VOIP می باشد  که جهت تو امکان برقراری ارتباط صوتی مجانی و رایگان با دیگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم میسازد. نرم افزار Skype از تکنولوژی Peer-to-Peer جهت اتصال به رایانه شخص مورد نظر تو بهره بری و استفاده میکند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را محیا سازد. Skype از آغاز تا به امروز به سرویس برتر صوت خود جهت ارتباط مشهور بوده می باشد همچنانکه مانند دیگر ابزارهای پیغام رسان از اشتراک تصاویر ویدئویی و همچنین دیگر امکانات برخوردار می است و خواهد بود.با بهره بری و استفاده از Skype می توانید بطور مجانی و رایگان و همچنین تنها بهره بری و استفاده از رایانه خود به ارتباط صوتی با دوستان و همچنین آشنایان خود در سراسر دنیا بپردازید. Skype از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و همچنین با ارائه سرویس تماس تلفنی خیلی زیاد ارزان با کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش برتر ساخته می باشد. کیفیت بالا، مجانی و رایگان بودن آن هم در سراسر دنیا و همچنین هزارن ویژگی دیگر آن هم را از رقبای خود جدا کرده می باشد و همچنین تغییر پیدا کردن به یک برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی خوب و همچنین مفید کرده می باشد به طوری که در جای جای آن دنیا زندگی بدون آن هم مشکل می باشد!! نرم افزار Skype نرم افزاری می باشد که به تو امکان برقراری ارتباط صوتی را با دوستان از طریق اینترنت فراهم می کند. آن برنامه جذاب و جالب و خوب مثل تلفن عمل کرده و همچنین دو طرفی که نیت و اراده ارتباط با یکدیگر را دارند بایستی و حتما آن برنامه جذاب و جالب و خوب را نصب داشته باشند. همچنین در آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکان برقراری ارتباط عکسی به وسیله دوربین های اینترنتی و همچنین گفتگوی متنی و همچنین حتی انتقال فایل نیز وجود دارد. آن نرم افزار از کیفیت بالایی در انتقال صدا برخوردار می باشد حتی اکثرا و بیشتر از ارتباط تلفنی که از منطقه ها و مناطق دور برقرار می می شود. به عنوان مثال تو در صورتی که از داخل ایران به یکی از اقوام خود در کشوری نظیر فرانسه تماس بگیرید در هنگام صحبت بایستی و حتما مکث کرده تا صدا با کمی تاخیر به تو و همچنین یا طرف مقابلتان برسد، ولی باید توجه داشت به کمک آن نرم افزار تو به راحتی با دورترین منطقه ها و مناطق نیز می توانید با وضوح و همچنین کیفیت بالا تماس بگیرید. آن برنامه جذاب و جالب و خوب مانند دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه مثل یاهو مسنجر در هنگام برقراری ارتباط صوتی دچار قطعی و همچنین نویزهایی که باعث اختلال در صدا می شوند نمی می شود.از دیگر امکانات آن برنامه جذاب و جالب و خوب پیدا کردن و یافتن دیگر افرادی که از آن برنامه جذاب و جالب و خوب بهره بری و استفاده می کنند و همچنین امکان برقراری تماس با آنها می باشد. تو می توانید آن هم ها را به لیست دوستان خود در برنامه جذاب و جالب و خوب اضافه کنید. همچنین تو آن امکان را خواهید داشت تا دوستان خود را طبقه بندی کنید.
از قابلیت های دیگر آن نرم افزار می قدرت به تماس تلفنی به شماره تلفن های دیگر اشاره کرد. به آن صورت که شماره تلفن دوست خود را در برنامه جذاب و جالب و خوب وارد می کنید و همچنین با او تماس می گیرید! به آن صورت در واقع تو از اینترنت با تلفن فردی یا شخصی دوستتان تماس گرفته اید.

اسکایپ (Skype) نرم‌افزار اصولی و کاربردی می باشد که به کاربر اجازه می‌دهد به وسیله صدا روی پروتکل اینترنت تماس تلفنی برقرار کنند. تماس تلفنی و همچنین فیلم یا کلیپی بین کاربران اسکایپ کاملاً مجانی و رایگان می باشد و همچنین جهت تماس با تلفن ثابت و همچنین تلفن گوشی موبایل مستلزم و نیاز به خرید اعتبار می‌باشد. همچنین آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکانات متنوع و گوناگون و مختلف غیره ای مانند پیام‌رسان فوری، انتقال فایل، ویدیو کنفرانس و همچنین پست صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شرکت پشتیبانی کنندهٔ آن شبکه به نام Skype Group در سال شمسی ۲۰۰۵ توسط شرکت ای-بی (به انگلیسی: ebay) خریداری شد و همچنین در سال شمسی ۲۰۱۱ مایکروسافت اسکایپ را به نرخ ۸٫۵ میلیارد دلار خرید. مقر اصلی آن شرکت در لوکسامبورگ قرار دارد و همچنین شعبه‌هایی نیز در لندن، پاریس، تالین و همچنین پراگ دارد.

اسکایپ یک شبکه ارتباطات تلفنی کاربر به کاربر (Peer to Peer) می باشد که توسط نیکلاس زنشتروم سوئدی و همچنین جانوس فریس دانمارکی ساخته یا ایجاد شد. آن دو قبلاً در ساخت یک شبکهٔ اشتراک پرونده به نام کازا (به انگلیسی: Kazaa) همکاری داشتند. برنامه جذاب و جالب و خوب اسکایپ تا انتهای سال شمسی ۲۰۰۹ میلادی بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر داشته‌می باشد.

قابلیت ها:

– در تماس بودن  با دوستان، خانواده و همچنین همکاران  و همچنین به اشتراک گذاری  انظار و افکار خودو پیدا کردن اطلاعات مورد مستلزم و نیاز
– کار در طیف گسترده ای از تلفن های همراه، به همچنین و علاوه در دستگاه های مانند پلی استیشن قابل حمل (PSP).
– برقراری تماس های ویدئویی مجانی و رایگان و همچنین یا حتی گرفتن عکس از خودتان
– برقراری تماس مجانی و رایگان به هر کس غیره ای در اسکایپ، در هر نقطه جهان
– گپ و همچنین گفتگو با حداکثر ۱۰۰ فرد یا شخص درچت تیمی
– کنفرانس تلفنی با چهار شخص به صورت مجانی و رایگان
– تماس  های تلفنی عادی با SkypeOut
– کیفیت صدای عالی
– بهره بری و استفاده فوق العاده ساده و همچنین آسان
– تماس با گوشی موبایل و همچنین خط های زمینی در هر جای دنیا از طریق Skype خیلی زیاد ارزان می باشد.
– تماس با اشخاص متعدد به صورت مجانی و رایگان از طریق Skype ممکن می باشد. جهت تماس با تلفن اشخاص بایستی و حتما از اعتبار خریداری شده بهره بری و استفاده کنید و همچنین یا با ثبت نام بدون هزینه به آن امکان دسترسی داشته باشید.

– تازه ترین و جدیدترین ورژن و نسخه Skype شامل با کیفیت ترین تماس ویدئویی با قابلیت دیدن کردن و نمایش HD می باشد. البته در صورتی که کسی که تماس می گیرد شامل وبکم با کیفیت HD باشد.
– به اشتراک گذاری صفحه دیدن کردن و نمایش با دیگران در Skype به صورت مجانی و رایگان یا اشتراک گذاری یا یک تیم از اشخاص در Skype Premium.
– ارسال اسناد ، عکس و همچنین پرزنتیشن در هر سایز به صورت مجانی و رایگان.
– ارسال پیامک و اس ام اس از طریق Skype تنها با نوشتن متن در کامپیوتر. آن کار می تواند هزینه های تو را کاهش دهد زیرا هزینه ارسال پیامک و اس ام اس از طریق Skype خیلی زیاد کم می باشد.

With Skype’s free software – by the way, it works seamlessly with your internet connection – you can chat away with free Skype-to-Skype calls and never worry about cost, time or distance. Share the love and get your friends to download Skype so you can talk, chat or make video calls for nothing. You can also make local, long distance and international calls to phones and mobiles at great rates too.
Skype is jam-packed with great features to help you stay in touch with friends, family and co-workers, share your thoughts and find the information you need.

You can use it on a computer or get Skype on your mobile so you can keep in touch on the move, whatever you’re up to. Skype works on a wide range of mobiles, plus on devices like the PlayStation Portable (PSP). There’s also a great range of WiFi and cordless phones with Skype built-in.

Just for starters you can instant message with anyone on your contact list or even use group chat to chat with up to a hundred people. You could hold a conference call with up to nine other people to organise a get-together and then use SkypeFind to search for the perfect venue to hold it.
There are also really cool video features. All you need is a webcam to make free video calls or even take photos of yourself to personalise Skype.

If you use Microsoft Outlook, Outlook Express, GMail, Hotmail or your mail account with Yahoo! then it’s a simple task to import contacts and get them all onto your Skype. If they don’t have Skype yet you can send them invite to download it – then you can talk for free (and maybe you’ll even get a nice bouquet of flowers and a chocolate bar from them to say thanks for getting them onto Skype? We’d like to think that’s in order).

Got friends on MySpace? Get them to download Skype or MySpace’s version of Skype. Then add them to your Skype contact list and you’ve got even more people to talk to for free. Simply search for them in Skype and click the MySpaceIM tab in the search results.

Adding someone to your contact list is easy. But you can also add people who are not yet on Skype and call them on their phones and mobiles at pretty cheap rates wherever they are.

Also, if your Microsoft Outlook contacts have phone numbers, you can have them show up on your contact list so you can call them. You’ll need Skype Credit or a monthly subscription to make calls to phones and mobiles.
The business version of Skype has the same features as the standard version; however, it also includes Windows Installer (commonly known as MSI) which makes it easy to install Skype across your company.
Use Skype to give your friends a call and voice chat with them at the highest quality on the market.

Here are some key features of "Skype":
– Make free calls to anyone else on Skype, anywhere in the world
– See who you are talking to with free video calls
– Chat with up to 100 people in group chats
– Conference call with up to four people for free
– Call ordinary phones with SkypeOut
– Superior sound quality
– Works with all firewall, NAT and routers ? nothing to configure!
– Friends list shows you when your Skype friends are online and ready to talk or chat
– Super-simple and easy to use
– Your calls are encrypted "end-to-end" in order to safeguard your privacy
– Based on cutting edge peer-to-peer technology developed by the creators of Kazaa and Joltid

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skypeدانلود با لینک مستقیم

download دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skypeدانلود ورژن و نسخه پرتابل با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار تماس صوتی و همچنین عکسی مجانی و رایگان Skype در تاریخ ۱ March 2016 | 3:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان