خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب حماسه آلبرت شوایتزر

دانلود کتاب حماسه آلبرت شوایتزر

دانلود کتاب حماسه آلبرت شوایتزر

|دانلود کتاب حماسه آلبرت شوایتزر از ام اس پی پرتال|

has دانلود کتاب حماسه آلبرت شوایتزر
نام : حماسه آلبرت شوایتزر
نویسنده: آنیتا دانیل
حجم: ۱٫۶ مگابایت
صفحات:۹۰
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:آلبرت شوایتزر پزشک، فیلسوف، عالم الهیات پروتستانیسم و همچنین موسیقی‌دان آلمانی می باشد. او همچنین در سال شمسی ۱۹۲۸ برندهٔ جایزه ادبی گوته و همچنین در سال شمسی ۱۹۵۲ جایزه صلح نوبل شده است.آلبرت شوایتزر در روز ۱۴ ژانویه سال شمسی ۱۸۷۵ در کایزرسبرگ، منطقه‌ای آلمانی‌زبان که بعد از جنگ جهانی اول به دست کشور فرانسه افتاد به دنیا آمد. او کودکی خود را در یکی از روستاهای گونسباخ که پدرش در آن هم‌جا کشیش بود گذراند. او همچنین به موسیقی علاقهٔ فراوان نشان داد و همچنین در ۹ سالگی نواختن ارگ را فراگرفت.او در سال شمسی ۱۸۹۳، در دانشگاه استراسبورگ تحصیلات خود را در رشتهٔ الهیات و همچنین فلسفه آغاز کرد، در حالی که آموختن ارگ را در شهرستان پاریس ادامه می‌داد؛ و همچنین در سال شمسی ۱۸۹۹ دکترای فلسفه و همچنین در سال شمسی ۱۹۰۰ دکترای الهیات خود را گرفت. سپس در کلیسای سنت نیکلاس استراسبورگ به عنوان کشیش مشغول به کار شد. در سال شمسی ۱۹۰۵ تحصیلات خود را در رشتهٔ علم پزشکی جدید آغاز کرد و همچنین در سال شمسی ۱۹۱۰ مدرک خود را گرفت.آلبرت شوایتسر در سال شمسی ۱۹۱۳ به همراه شوهر یا همسر خود هلن که پرستار بود به لامبارنه در گابن سفر کرد. در سال شمسی ۱۹۱۷، درحالی که به فرانسه سفر کرده بود، همراه با شوهر یا همسر خود (که او نیز آلمانی بود) توسط نیروهای نظامی فرانسه دستگیر شد وتا سال۱۹۱۸ در حبس به سر برد. بعد از آزاد شدن، تا سال شمسی ۱۹۲۴ در اروپا ماند و همچنین به نمایش کنسرت یا شرکت در کنفرانس‌های متعدد پرداخت، آنگاه دوباره به لامبارنه بازگشت و همچنین به تأسیس بیمارستان در آن شهرستان و همچنین روستایی جهت سکونت جذامیان پرداخت.بعد از آن هم آلبرت شوایتسر غالباً به اروپا سفر می‌کرد تا در کنفرانس‌ها شرکت و همچنین نیز بااجرای کنسرت‌های خود منبع درآمدی جهت آن مخارج تأمین کند. او از دوستان نزدیک ملکه الیزابت بلژیک و همچنین آلبرت آینشتاین بود. او همچنین در واپسین سال شمسی‌های زندگی خود گیاه‌خوار شد. آلبرت شوایتسر در ماه سپتامبر سال شمسی ۱۹۶۵ در لامبارنه درگذشت.شوایتسر چهل سال شمسی آخر عمر خود را در آفریقا به طبابت در میان قبایل آفریقایی گذراند. در آن هم زمان بحث‌های بسیاری بین روشنفکران پیش آمد. روشنفکران اروپا چندین بار اعلامیه‌های مشترکی خطاب به شوایتسر صادر کردند که فعالیت تو، هم در جهت موسیقی‌دانی، هم در جهت فلسفه‌ورزی و همچنین هم در جهت پیشرفتی که در زیست‌شناسی کرده‌ای، در پاریس جهت بشریت خیلی زیاد نافعتر می باشد تا آن که در آفریقا میان جذامیان طبابت کنی (در آن هم زمان جذام در آفریقا اپیدمی بود). سه اعلامیه جهانی روشنفکری بر ضد آلبرت شوایتسر صادر شد، ولی باید توجه داشت او می‌گفت من احساس می‌کنم که آن واقعیت می باشد، آن هم‌ها یا واقعیت نیستند یا واقعیتِ دور خواهند بود. وجدان اجازه نمی‌دهد که آن شهروندان و مردم شهر را ترک کنم و همچنین دست برنداشت. او در چند صفحه‌ای که در قسمتهای آخر عمرش نوشت می‌گفت: «آن هم چه را بر قلمم جاری شده می باشد تنها و فقط در فاصلهٔ چرت و همچنین خواب نوشته‌ام ولی باید توجه داشت هم اکنون از آن هم پشیمان هستم. در فاصلهٔ میان چرت و همچنین خواب هم می‌شد به کلبه یک آفریقایی سر کشید.»
مصطفی ملکیان می‌گوید:
به نظر می‌رسد نمی‌می شود آلبرت شوایتسر را ملامت کرد، در قرن بیستم هم مادر ترزا بود که همین چند سال شمسی پیش فوت کرد. او از سن ۱۹ تا سن ۹۳ سالگی اروپا را رها کرد و همچنین به هندوستان رفت. در صورتی که بشود گفت معجزه مصداق دارد، مصداق آن هم زندگی ترزاست. آن که انسان بتواند با دو روسری و همچنین دو دست لباس و همچنین کیفی که با گونی بافته می باشد زندگی کند، معجزه می باشد. اخیراً گفته‌اند کل خرجی که خانم ترزا در سراسر زندگی داشته می باشد، نزدیک به پنج هزار دلار بوده می باشد. زندگی ترزا سراسر اعجاز می باشد.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب حماسه آلبرت شوایتزردانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب حماسه آلبرت شوایتزر در تاریخ ۲ March 2016 | 10:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان