خانه / دانلود فیلم / دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش نرم افزار Slack

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش نرم افزار Slack

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش نرم افزار Slack

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش نرم افزار Slack از ام اس پی پرتال|

lynda up and running with slack دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش نرم افزار Slack

امروزه بسیاری از تیم ها و همچنین پروژه ها که از افراد بسیاری نیز ممکن می باشد تشکیل شده باشند، خیلی از ارتباطات خود را از راه دور انجام می دهند و همچنین مستلزم و نیاز ندارند که همه در یک مکان مستقر باشند. در آن بین مستلزم و نیاز هایی احساس می می شود، شامل ارتباط آسان و همچنین سریع و همچنین بی دردسر و همچنین نیز امکاناتی مثل ارسال فایل و همچنین نظر دادن در مورد آن هم، پیشرفت های پروژه و همچنین کار تیمی و همچنین… . نرم افزار اسلک، که تقریبا جهت تمامی سیستم عامل های دکستاپ و همچنین همراه وجود دارد و همچنین توسط تیم طراحی روبات ناسا نیز بهره بری و استفاده می می شود یکی از بهترین نرم افزار ها جهت آن حوزه می باشد.
در دوره ی آموزشی Up and Running with Slack تو با مواردی مثل ساخت و همچنین ویرایش تیم، ارتباط با دیگر اعضا، ساخت و همچنین ویرایش پروفایل، نحوه ی ارسال و همچنین گرفتن فایل ها و همچنین پیام های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین ارایه نظر در مورد آنها و همچنین …. آشنا می شوید.جهت دانلود فایل عکسی به ادامهی مطلب بروید.

عناوین آموزشی Up and Running with Slack:
– ساخت یک تیم در اسلک
– ویرایش پروفایل
– نوشتن و همچنین پاسخ دادن به پیام ها
– عضویت در تیم ها و همچنین کانال ها
– ساخت تکه کد و همچنین متن
– به اشتراک گذاری فایل ها
– جست و همچنین جو در پیام ها و همچنین فایل ها
– ارتباط با شبکه های فرهنگی و اجتماعی
– آشنایی با تنظیمات
– بهره بری و استفاده از ورژن و نسخه ی گوشی موبایل
– تعریف سطح دسترسی جهت اعضا
– و همچنین…

Step up your team communication with Slack. In this course, Gini Courter teaches you how to use Slack for messaging, file sharing, and more. Learn how to create a new team or sign into an existing team, customize your profile, and start writing and replying to messages in Slack. Gini also covers uploading, sharing, and commenting on files; searching for content; integrating with other cloud storage services, calendars, and Twitter; using Slack on the go; and setting your team up for success with roles and permissions.

Topics include:
– Creating a Slack team
– Editing your profile
– Writing and replying to messages
– Sharing links and files
– Joining channels and groups
– Creating posts and text snippets
– Sharing files
– Finding conversations and files in Slack
– Integrating Slack with Box, Dropbox, Twitter, and Google Calendar
– Setting preferences
– Using the Slack mobile app
– Configuring team roles and permissions

لینک دانلود:

download دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش نرم افزار Slackدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش نرم افزار Slack در تاریخ ۴ March 2016 | 8:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019 |دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان