خانه / مقالات / ثبت شرکت در کشورهای اروپایی

ثبت شرکت در کشورهای اروپایی

GermanyCompanyRegistrationLogo 300x150 fa ثبت شرکت در کشورهای اروپایی

ثبت شرکت

هر چند که تخصص ما ثبت مجموعه راه اندازی کسب کار در کشورهای آلمان ایتالیا است ولی امکان ثبت شرکـت را در کلیه کشورهای اروپایی برای مشتریان تقبل می نماییم. کمپانی گسترش تجارت بین الملل، کلیه امور ارتباط به ثبت کمپانی را در کشورهای آلمان ایتالیا بعهده گرفته و از همه پتانسیل های مشاوره ای و وسائل های جهت راه اندازی شرکت فوق به مشتریان یاری خواهد نمود.

بسته به قوانین هر از کشورهای آلمان ایتالیا، ثبت کمپانی و در امتداد آن، فرصت ها مزیت های وابسته به تاسیس شرکت ، در کشور مورد نظر کمی متغیر است. لذا لازم است از شرایط حاکم بر دو کشور بصورت جداگانه مطلع گردید.

چنانچه مایل به ثبت کمپانی در آلمان می باشید،طیف وسیع ی از مورد ها را برای انتخاب پیش رو دارید. شما می توانید محتاط عمل بکنید با یک دفتر فروش انفرادی همراه با دفتر پشتیبانی شروع کنید. همين طور می توانید بدون داشتن سرمایه زیاد کمپانی را احداث بکنید . و یا حتی می توانید کسب و کار واقعی در آلمان داشته باشید. مجموعه گسترش تجارت بین الملل، هر نوع شرکـت ی را که مایل باشید برای شما ثبت می نماید .

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که تمایل ب در بازار بین المللی آلمان را دارند می توانند بطور رسمی مالک شرکـت در آلمان گردند. از خصوصیات ی بارز مجموعه آلمانی این است که نیاز به سهامدار آلمانی نیست و متقاضی می تواند مالکیت تمام سهام کمپانی را داشته باشد . معمولا ویژگی ها ی ثبت کمپانی در آلمان به ترتیب ذیل است :

مالکیت ۱۰۰ در ۱۰۰ سهام کمپانی
برخورداری از فرصتهای کسب و کار فراوان
مجموعه در مناقصات مزایدات بین المللی
امکان تجارت با کل جهان بدون هیچ نوع محدودیتی
امکان افتتاح حساب بانکی بدون مالیات در دیگر کشور ها
امکان دریافت اقامت برای مدیر علت مجموعه بهمراه خانواده
(با ثبت شرکـت در آلمان ، سهامداران شرکـت از ویزای تجاری مولتی ( شینگن ) برای ۲۷ کشور اروپایی برخوردار خواهند شد).
تولید محصولات تحت لیسانس کمپانی آلمانی خود در ایران یا دیگر کشور ها مثل چین و فروش در جهان حتی در خود کشور آلمان
بدست آوردن اعتبار شغلی جهت تجارت با شرکت های آلمانی غیر آلمانی
امکان دریافت وام های تجاری با کارمزد حداکثر ۴ در صد سالیانه

با توجه به قوانین مهاجرت کشور آلمان دریافت اقامت فرد متقاضی ( مجرد و یا متاهل همراه با خانواده همسر کلیه فرزندان مجرد زیر ۱۸ سال) از طریق سرمایه گذاری و ثبت مجموعه تجاری میسر است .
قانون شرایط اقامت مشروحه ذیل شرایط استثنایی موقتی است دولت آلمان معین نکرده است که تا چه زمان این روند اعتبار دارد. اما در صورت تشکیل پرونده متقاضی چنانچه دولت آلمان قانون شرایط اقامت را متوقف نماید، حاوی پرونده های جاری متقاضیان نخواهد شد. ( عطف به ماسبق نمی شود ) همچنین متاسفانه هر روز با توجه به حساسیت های موجود جهت متقاضیان ایرانی شرایط توجیه کردن سازمانهای ذیریط جهت موافقت اقامت، سخت تر شده و بدیهی است وکلای حقوقی مجموعه میبایست در صورت درخواست متقاضی در اسرع زمان عمل نمایند. لذا ضروری است متقاضی در این خصوص سریع تصمیم گیری نماید.
از نظر قانونی چند شرط مهم زیر جهت تقاضای درخواست اقامت کشور آلمان لازم و ضروری است :
متقاضی میبایست با ارائه مدرک معتبر ( نامه رسمی بانک از هر کشور ایران یا غیره ) ثابت نماید که دارای سرمایه نقدی حداقل بمیزان ۲۵۰٫۰۰۰ یورو است . ضروری به توضیح است که احتیاج به انتقال هیچ سرمایه ای به آلمان نیست فقط جنبه اطمینان دولت آلمان جهت تامین هزینه های آتی متقاضی و خانواده اش است .
نکته: چنانچه اگر پول نقد به طریقی که در بالا ذکر شد موجود نباشد میتوان اهمیت زمین یا خانه که سند یا سری ی از سند بنام متقاضی باشد و از طریق کارشناس دادگستری ارزش گذاری شود ( ترجمه رسمی ) کفایت می نماید .
ارائه طرح پروگرام تجاری یا صنعتی ( Business Plan ) قابل قبول سودآور قابل اجرا در کشور آلمان ( در این زمینه کمپانی گسترش تجارت بین الملل، توسط متخصصین رسمی آلمانی خود، شما را بخوب ی یاری می نماید این وهله جزء تعهدات این مجموعه است . ). آشنایی پایه یک زبان خارجی مثل انگلیسی، آلمانی، فرانسه و یا ایتالیایی یکی از موارد این پروسه محسوب می گردد.
نکته: شرایط دریافت اقامت دائم جهت متقاضی خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی و نرخ های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و شروع کار تجاری تا انتهای ۳ سال آینده، ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو باشد .
همچنین ً یادآور می شود کلیه تعرفه های شخصی خود خانواده و همچنین خریدها و نرخ های تجاری در آلمان ( کرایه منزل یا خرید خانه خوراک پوشاک تعرفه های کاری، حقوق ماهیانه مدیرعلت و مبالغ پرداخت شده به کمپانی ما . . . ) حاوی آن ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو محسوب خواهد شد.

یکی از معمول ترین فرم ثبت شرکت در آلمان، کمپانی نوع GmbH است. شروط درخواست جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت بقرار زیر است:

طرح توجیهی اقتصادی (Business plan) قابل قبول و مورد تائید اداره بازرگانی آلمان باشد.
شرکـت گسترش تجارت بین الملل، با دارا بودن تیم اقتصادی خبره و مجرب مشتریان را در تولید طرح توجیهی یاری خواهد نمود.
ارائه زندگی نامه (مدرک تحصیلی و مدارک شغلی ) جهت ارائه به سفارت آلمان
گردش مالی ۲۵۰۰۰۰ یورویی (معادل ۷۰۰۰ یورو در ماه) تا انتها ۳ سال اول شروع کار مجموعه
شرایط دریافت اقامت دائم جهت متقاضی خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی تعرفه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و شروع کار تجاری تا انتهای ۳ سال آینده، ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو باشد . همچنین ً یادآور می شود کلیه هزینه های شخصی خود و خانواده و همين طور ( همه تعرفه های پرداختی مانند اجاره مسکن خرید وسایل کمپانی حقوق کارمندان ، خوراک ، پوشاک و… ) حاوی آن ۲۵۰٫۰۰۰ € یورو محسوب خواهد شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان