خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار ساخت و همچنین ویرایش ویدئو های تایم لپس LRTimelapse Pro

دانلود نرم افزار ساخت و همچنین ویرایش ویدئو های تایم لپس LRTimelapse Pro

دانلود نرم افزار ساخت و همچنین ویرایش ویدئو های تایم لپس LRTimelapse Pro

|دانلود نرم افزار ساخت و همچنین ویرایش ویدئو های تایم لپس LRTimelapse Pro از ام اس پی پرتال|

LRTimelapse دانلود نرم افزار ساخت و همچنین ویرایش ویدئو های تایم لپس LRTimelapse Pro

LRTimelapse Pro 4.5.1 تصویر برداری “تایم لپس” یکی از پراستفاده ترین روش ها در بین عکاسات و همچنین فیلمسازان می باشد و همچنین علاقه بسیاری به آن هم دارند. آن نرم افزار عالی از موتور قدرتمند Adobe Lightroom و همچنین Adobe Camera RAW بهره بری و استفاده میکند. تو در آن نرم افزار به راحتی میتوانید ویدیو های مورد نظر خود را با هر فرمتی وارد برنامه جذاب و جالب و خوب کنید و همچنین به ویرایش بپردازید. از ویژگی های آن نرم افزار میتوان به بهره بری و استفاده از موتور نرم افزار های Adobe Lightroom و همچنین Adobe Camera RAW، شامل موتور رندر قوی، شامل گزینه ی Holy Grail و همچنین … اشاره کرد.

تصویربرداری گاه‌گذر و همچنین یا گاه‌گشتی (Time-lapse photography) شیوه‌ای می باشد که در آن هم فرکانس ضبط فریم‌ها در یک سکانس، کمتر از فرکانس دیدن آنها در آن هم سکانس می باشد. زمانی که پس نتیجه آن می شود که کار با سرعت عادی پخش می‌می شود، به نظر می‌رسد که زمان با سرعت بیشتری می‌گذرد.مواردی که اکثرا و بیشتر موضوع تصویربرداری زمان‌گریز خواهند بود شامل حرکت ابر، رشد گیاهان، فساد میوه‌ها، پیشرفت ساخت سازه‌ها و همچنین تردد شهروندان و مردم شهر در شهرها و روستاها می‌می شود.در آن ارتباط در فیلم دیدنی و جذاب‌برداری از آن اصول جهت تُندنمایی fast motion و همچنین به عنوان جلوه بهره بری و استفاده می‌می شود. تندنمایی نوعی جلوه می باشد که در آن هم فیلم دیدنی و جذاب‌برداری با سرعتی کمتر از حد معمول انجام می‌می شود و همچنین سپس فیلم دیدنی و جذاب با سرعت عادی به دیدن کردن و نمایش درمی‌آید تا حرکات عناصر صحنه بر روی پرده تند به نظر آید.
معمولاً فیلم دیدنی و جذاب‌ها شامل بیست و همچنین چهار فریم در ثانیه خواهند بود. یعنی در هر ثانیه از یک فیلم دیدنی و جذاب، بیست و همچنین چهار تصویر روی پرده ظاهر می‌می شود. در شرایط طبیعی، دوربین بیست و همچنین چهار تصویر را در ثانیه ضبط می‌کند. از آنجا که سرعت ضبط و همچنین پخش یکی خواهند بود، حرکت تصویر عادی به نظر می‌رسد.

LRTimelapse 4 provides the most comprehensive solution for time lapse editing, keyframing, grading and rendering. No matter if on Windows or Mac, no matter which Camera you use: LRTimelapse will take your time lapse results to the next level.

Key Features Include:
– Animate and Keyframe Exposure, White Balance, and any other Lightroom/ACR editing tool over the time. You can use the full potential of Lightroom / ACR for color grading and even animate Graduated-, Radial- and Paint-Brush-Filters
– Make the “Holy Grail” of time lapse photography – (day to night transition) really easy – either by just manually adjusting your camera when shooting or by using a ramper like qDslrDashboard or others.
– Deflicker with one click – do this based on the look of the developed images without having to leave the RAW-workflow. This gives you the best quality possible.
– Seemless integration with Lightroom 4, 5, 6 and CC with the powerful LRTExport plugin.
– Powerful and high performance video rendering engine for high quality videos in up to 8K resolution and in MP4/H.264, ProRes (even on Windows) and H.265.
– and many, many more…

Whats New :
I mainly released it, because I had two very special cases, where the Auto-Transition failed on certain mac environments. I’m still not sure what exactly caused this, since I cannot reproduce on my environment, it but I managed to work around it.
Additionally I fixed some smaller annoyances with the scrollbars of the folder choosers.
So this upgrade is not mandatory, if LRTimelapse 4.5 works flawlessly for you.
Fixed Auto Transition on a few, very special mac environments
When multi-selecting folder in the export dialog, the scrollbar always jumped to the first selected folder after selecting an additional one, fixed
Scrollbars of folder choosers will now initially stay on the left
Small fixes in Spanish translation

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار ساخت و همچنین ویرایش ویدئو های تایم لپس LRTimelapse Proدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار ساخت و همچنین ویرایش ویدئو های تایم لپس LRTimelapse Pro در تاریخ ۵ March 2016 | 5:56 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان