خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی

دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی

دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی

|دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی از ام اس پی پرتال|

szd دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی
نام :  مفاهیم نوین جامعه شناسی
نویسنده: حسین شیران
حجم: ۱٫۴ مگابایت
صفحات:۱۵۲
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:جامعه‌شناسی بخشی از علوم فرهنگی و اجتماعی می باشد. دانش بررسی کردن جامعه (پدیده فرهنگی و اجتماعی) می باشد. یک رشتهٔ علمی می باشد که به مطالعهٔ احوال پدیدهٔ فرهنگی و اجتماعی می‌پردازد. هر روشی که بتواند در موردٔ پدیدهٔ فرهنگی و اجتماعی بطور ماهوی یا شخص یک پدیدهٔ فرهنگی و اجتماعی مطلبی را گفتن کند، بخشی از همین علم را فرآهم می‌آورد.آن رشتهٔ علمی به بررسی کردن جوامع بشری، برهم‌کنش‌های آنها، و همچنین فرایندهایی که جوامع را در اوضاع جاری‌شان نگاه داشته یا تغییر می‌دهد، می‌پردازد. هدف آن حوزهٔ علمی پرداختن به تجزیهٔ جامعه به قسمت و بخش‌های تشکیل دهنده‌اش مانند انجمن‌ها، نهادها، تیم‌های هم‌جنس، هم‌نژاد، یا هم‌سن، و همچنین بررسی کردن نحوه برهم‌کنش فعال آن اجزاء با همدیگر می باشد. همچنین و علاوه بر اینها، آن علم موضوعاتی مانند طبقه فرهنگی و اجتماعی، قشربندی، جنبش فرهنگی و اجتماعی، تغییرات فرهنگی و اجتماعی و همچنین بی‌نظمی‌هایی مانند جرم و جنایت، انحراف و همچنین انقلاب را مورد بررسی قرار می‌دهد.
از آنجایی که در مقایسه با بقیهٔ حیوانات، انسان کمتر تحت تأثیر و همچنین کنترل غرایز می‌باشد، قسمت و بخش بسیاری از رفتارهای او توسط ساختارهای فرهنگی و اجتماعی کنترل می‌می شود. آن موضوع ضرورت وجود ارگان‌های فرهنگی و اجتماعی (از قبیل ارگان‌های اقتصادی، مذهبی، آموزشی، سیاسی، …) جهت مشخص کردن رفتارها و همچنین تصمیمات انسان‌ها را نشان می‌دهد. رشتهٔ جامعه‌شناسی به بررسی کردن نحوه‌های تأثیر ارگان‌های فرهنگی و اجتماعی بر رفتار انسان‌ها، برهم‌کنش ارگان‌های فرهنگی و اجتماعی متنوع و گوناگون و مختلف با یکدیگر، تشکیل، فرسودگی و همچنین نابودی آنها می‌پردازد.از آنجایی که جامعه‌شناسی به رفتار ما به عنوان موجوداتی فرهنگی و اجتماعی توجه دارد، بارهٔ پژوهش آن هم از واکاوی (تحلیل) تماس‌های کوتاه میان اشخاص ناشناس در خیابان گرفته تا بررسی کردن روندهای فرهنگی و اجتماعی جهانی، همه را دربر می‌گیرد. جامعه‌شناسی، علم شناخت جامعه و همچنین همچنین ساختارها، روابط درون آن هم، نهادهای آن هم و همچنین واقعیت‌های فرهنگی و اجتماعی می است و خواهد بود.ابن خلدون مؤسس «علمی از تشکیلات فرهنگی و اجتماعی» بوده که به آنچه امروزه جامعه‌شناسی خوانده می‌می شود شباهت دارد؛ چنانچه بعضی از محققین ابن خلدون را پدر جامعه‌شناسی می‌شناسند. بگفتهٔ دانشنامهٔ بریتانیکا جامعه‌شناسی در قسمتهای آخر قرن ۱۹ میلادی بواسطهٔ کارهای امیل دورکیم در فرانسه، ماکس وبر و همچنین گئورگ زیمل در آلمان، رابرت پارک و همچنین آلبیون وودبری اسمال در آمریکا ظهور کرد.جامعه‌شناسی در ایران توسط غلامحسین صدیقی (تولد: ۱۲۸۴ هجری شمسی) در سال شمسی ۱۳۱۷ هجری شمسی بنیان نهاده شد.
جامعه‌شناسان از روش‌های دیدن‌ای متنوع و گوناگون و مختلف، نظرسنجی و همچنین مصاحبه، تحلیل‌های آماری، آزمایش‌های کنترل شده، و همچنین روش‌های دیگر بهره می‌جویند

لینک دانلود:

download دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسیدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی در تاریخ ۵ March 2016 | 9:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان