خانه / دانلود فیلم / دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ترمینال و همچنین خط فرمان سیستم عامل مک

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ترمینال و همچنین خط فرمان سیستم عامل مک

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ترمینال و همچنین خط فرمان سیستم عامل مک

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ترمینال و همچنین خط فرمان سیستم عامل مک از ام اس پی پرتال|

1442956753 udemy understand the mac terminal command line  دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ترمینال و همچنین خط فرمان سیستم عامل مک

کامپیوترهای مک مخصوص ساخته ی شرکت اپل بوده و همچنین طرفداران خاص خود را دارند. سیستم عامل مک بر پایه یونیکس بنا شده و همچنین خیلی زیاد مشابه لینوکس می باشد. به همین جهت آشنایی با خط فرمان آن هم و همچنین یا آن هم ترمینال خیلی زیاد واجب و همچنین ضروری می باشد. چرا که جهت بسیاری از کاربران حرفه ای مک امکانات موجود در رابط گرافیکی خیلی زیاد محدود بوده و همچنین ترمینال یا آن هم خط فرمان امکانات خیلی زیاد اکثرا و بیشتر و همچنین وسیع تری در اختیار کاربر می گذارد و همچنین اعمالی که از طریق رابط کاربری قابل انجام نیست از طریق ترمینال به راحتی و همچنین با یک یا چند دستور ساده انجام می می شود.
در دوره ی آموزشی Udemy Understand the Mac Terminal/Command Line تو با نحوه ی بهره بری و استفاده از ترمینال جهت دستورات ضروری و همچنین مهم، نحوه ی حرکت بین قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف سیستم عامل مک درون ترمینال و همچنین… آشنا می شوید. جهت دانلود  آن مجموعه ی آموزشی به ادامه ی مطلب در وبسایت میهن دانلود رفت و آمد و مراجعه کنید.

عناوین آموزشی Udemy Understand the Mac Terminal/Command Line:
– مقدمه
– فایل سیستم
– حرکت بین مکان های متنوع و گوناگون و مختلف
– دیدن فایل ها
– انتقال فایل ها
– کپی کردن فایل ها
– تغییر نام فایل ها
– سطح دسترسی و همچنین مجوزات
– بهره بری و استفاده از ترمینال به صورت پیشرفته
‫-‬ و همچنین …

Hi! My name is Wilson Wang and I've been using the Mac Terminal extensively for the past few years. During my time at various startups, I discovered that knowledge of the Mac Terminal / Command Line is essential to success. That is why I have created this course.
This course is designed for people who want to quickly learn the Mac Terminal. By the end of this course you will be able to easily navigate your computer through Terminal, as well as perform a variety of other tasks. Linux users will also benefit from this course, as the Linux command line is very similar to the Mac Terminal.

Topics include:
– Introduction
– The File System
– Navigation
– Viewing Files
– Moving Files
– Copying Files
– Renaming Files
– Permissions
– Using Terminal (Basic)
– Using Terminal (Intermediate)

لینک دانلود:

download دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ترمینال و همچنین خط فرمان سیستم عامل مکدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش ترمینال و همچنین خط فرمان سیستم عامل مک در تاریخ ۵ March 2016 | 8:22 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019 |دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان