خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب سقوط آزاد

دانلود کتاب سقوط آزاد

دانلود کتاب سقوط آزاد

|دانلود کتاب سقوط آزاد از ام اس پی پرتال|

1233 دانلود کتاب سقوط آزاد
سقوط آزاد

نام :  سقوط آزاد
نویسنده: ژوزف استیگلیتز
حجم:۰٫۸  مگابایت
صفحات:۱۵
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:جوزف یوجین استیگلیتز ‏ اقتصاددان معاصر آمریکایی می باشد. او همچنین برنده جایزه نوبل اقتصاد در سال شمسی ۲۰۰۱ گردید. او همچنین همچنین از مشهور ترین نمایندگان مکتب اقتصاد کینزی نو می‌باشد. او همچنین شهرتش را به خصوص بعد از انتقاد های شدیداش از صندوق بین‌المللی پول و همچنین بانک جهانی به دست آورد. استیگلیتز در آن گزاره که اشخاص همه اطلاعات کافی جهت انجام انتخاب‌های بهینه را در اختیار دارند، تردید می‌کند. جهت آن تردید استیگلیتز، دو دلیل وجود دارد که یکی مرتبط به جانب تقاضاست و همچنین غیره ای مرتبط به جانب عرضه. تقاضای اطلاعات پرهزینه می باشد و همچنین به زمان، تلاش و همچنین حتی پول مستلزم و نیاز دارد. برعکس، ما چند گزینه معقول را در نظر می‌گیریم و همچنین انتخابی می‌کنیم که به نظر رضایت‌قسمت و بخش باشد. استیگلیتز همچنین گرفتن که اطلاعات تفاوتی جدی با کالاهای ملموس دارد. هنگام و زمانی که که ما خودرو یا نان می‌خریم، می‌توانیم آنها را امتحان کنیم تا ببینیم باب میل ما خواهند بود یا نه. ولی باید توجه داشت نمی‌قدرت چنین کاری با اطلاعات کرد. هنگام و زمانی که که اطلاعات جهت بررسی کردن به کسی داده می‌می شود، دیگر دلیل وجود ندارد که او همچنین آن اطلاعات را خریداری نماید. ما می‌توانیم پیش از خرید یک قرص کامل نان، تکه‌ای از آن هم را امتحان کنیم. ولی باید توجه داشت نمی‌توانیم چنین کاری را با اطلاعات انجام دهیم. در صورتی که اطلاعاتی جهت بررسی کردن به فردی یا شخصی داده می شود، دیگر او همچنین دلیلی جهت خرید آن هم ندارد. بنابراین، اطلاعات به محض آنکه در دسترس قرار می‌گیرند، به کالای عمومی تغییر پیدا کردن می‌شوند و همچنین در پس نتیجه آن می شود که ارائه‌کنندگان اطلاعات انگیزه‌ای جهت پنهان کردن آنها دارند. در بازارها که اطلاعات اهمیت دارند، بعضی از اشخاص، اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت انجام انتخاب‌های عقلایی را در اختیار ندارند. در بازار قوه کار، کارفرمایان از تجربه و مهارت بالا‌های کارکنان بالقوه اطلاعی ندارند و همچنین نمی‌دانند که آیا از کارجویان در صورت استخدام به سختی کار خواهند کرد یا در کسب و کار خود سستی می‌کنند. کارجویان انگیزه خوبی جهت بزرگنمایی تجربه و مهارت بالا‌های خود دارند. تنها راه جهت تشخیص آن پیشامد جدید که اشخاص سخت‌کوش خواهند بود یا نه، استخدام آنان می باشد. ولی باید توجه داشت آن توصیه به کارفرمایانی که می‌خواهند در مورد استخدام اراده و تصمیم راسخ‌گیری کنند، کمکی نمی‌کند. استیگلیتز در اوایل زندگی حرفه‌ای خود (۱۹۷۴) پیشنهاد داد که بنگاه‌ها می‌توانند از آموزش به عنوان ابزاری جهت غربالگری بهره بری و استفاده کنند. در صورتی که کارفرمایان افرادی را استخدام کنند که از سطح آموزش بالاتری برخوردار بوده و همچنین از دانشگاه‌های بهتری فارغ‌التحصیل شده‌اند، احتمالاً کارکنانی با تجربه و مهارت بالا و همچنین سخت‌کوش در اختیار خواهند داشت. ولی باید توجه داشت او همچنین بعدها گرفتن که آن ابزار معیوب می باشد زیرا بنگاه‌ها نمی‌توانند تشخیص دهند که کدامیک از متقاضیانی که از سطح آموزشی خوبی برخوردار بوده‌اند، سخت‌کوش خواهند بود

لینک دانلود:

download دانلود کتاب سقوط آزاددانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب سقوط آزاد در تاریخ ۹ March 2016 | 12:00 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان