سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار ارسال فکس ActiveFax Server

دانلود نرم افزار ارسال فکس ActiveFax Server

دانلود نرم افزار ارسال فکس ActiveFax Server

|دانلود نرم افزار ارسال فکس ActiveFax Server از ام اس پی پرتال|

ActiveFax دانلود نرم افزار ارسال فکس ActiveFax Server

ActiveFax Server 6.20 یک نرم افزار قدرتمند جهت ارسال و همچنین گرفتن فکس از طریق ایمیل میباشد. آن نرم افزار به سادگی سرویس فکس را با تمامی برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی دیگر ادغام می کند و همچنین واسط های استانداردی را جهت سرویس فکس ارائه می دهد. همچنین تو در آن نرم افزار میتوانید نام افرادی را که اکثرا و بیشتر به آن هم ها فکس ارسال می کنید را ذخیره کنید تا دفعات بعد دسترسی سریعتری به آن هم ها داشته باشید. از قابلیت های آن نرم افزار میتوان به امکان ذخیره سازی داده ها بر روی fax server، شامل دفترچه تلفن مرکزی، چاپ اتوماتیک فکس های دریافتی و همچنین ارسال به گفته و همچنین … اشاره کرد.
دورنگار، فکس، یا فاکس (به انگلیسی:fax مخفف ِ fac simile ؛ فرانسوی: Télécopieur) عکسی از یک مدرک (یک یا چند صفحه متن یا تصویر) را به دستگاه فکسِ دیگر می فرستد. آن دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های فکسِ دیگر را هم چاپ می کند. ماشینی که تصویر را می فرستد الگوی نقاط روشن و همچنین تاریکِ مدرک را به سیگنالِ الکتریکی تغییر پیدا کردن می کند. آن سیگنال از طریق شبکه تلفن به دستگاه گیرنده می رسد که سیگنال را به صورت ابتدایی و اولیه اش بر می گرداند. بعضی از دستگاه های فکس یک گوشیِتلفن هم دارند که با آن هم می قدرت با فردی یا شخصی که با دستگاه دیگر کار می کند صحبت کرد. به مدارکی که ارسال می شوند فکس می نامند.
می قدرت مدار الکترونیکی کوچکی به کامپیوتر فردی یا شخصی اضافه کرد که به کامپیوتر امکان دهد به صورت دستگاه فکس عمل کند. به آن صورت می قدرت متن و همچنین تصویرهای موجود در کامپیوتر را به دستگاه فکسِ غیره ای فرستاد یا متن و همچنین مدارکی را که روی صفحه دیدن کردن و نمایش کامپیوتر ظاهر می می شود گرفتن و همچنین در حافظه کامپیوتر ذخیره کرد یا آن هم را به کمک چاپگر کامپیوتر چاپ کرد.
بعد از آنکه با دستگاه فرستنده شماره تلفن دستگاه گیرنده گرفته شد و همچنین دستگاه گیرنده جواب داد، دستگاه فرستنده شروع به اسکن کردن مدرک کرد. یعنی هر لحظه قسمت کوچکی از آن هم را از مقابلِ ردیفی از صد ها حسگر الکترونیکی ریز می گذرانند. لامپی روی آن مدرک نور می اندازد. هربار که مدرک اندکی حرکت می کند، حسگر ها نشان می دهند که کدام بیت های مدرکِ قرار گرفته زیر ردیف حسگر ها نور را باز می تابانند (و همچنین روشن اند) و همچنین کذام بیت ها نور را باز نمی تابانند (و همچنین تاریک اند). دستگاه فکس سیگنال های حاصل از سیگنال ها را به خط تلفن می فرستد. به آن طریق الگوی تاریک و همچنین روشن مدرک را به دستگاه گیرنده می فرسد. هنگام و زمانی که آخرین صفحه مدرک فرستاده شد، دستگاه خط تلفن را قطع می کند تا تماس پایان یابد.
دستگاه فکس گیرنده سیگنال ها را، به صورت یک خط در هر لحظه، از دستگاه فرستنده گرفتن می کند. دستگاه گیرنده آن سیگنال ها را به ردیفی از عناصر گرم کننده می فرستد. به ازای هر حسگر نوری ماشین فرستنده، یک عنصر گرم کننده در دستگاه گیرنده وجود دارد. جاهایی که مدرک اصلی تاریک بوده عنصر گرم کننده روشن می می شود و همچنین جاهایی که مدرک اصلی تاریک بوده عنصر گرم کننده روشن و همچنین جاهایی که مدرک روشن بوده عنصر گرم کننده خاموش می می شود. کاغذ حساس به گرما (که کاغذ گرمایی خوانده می می شود) از روی آن عناصر گرم کننده عبور می کند و همچنین جاهایی که آن عناصر خاموش اند، کاغذ سیاه می می شود. به تدریج الگوهای روشن و همچنین تاریکِ مدرک اصلی روی کاغذ رسم می می شود. بعضی از دستگاه های فکس جدید می توانند مدارک گرفتن شده را به جای کاغذ گرمایی روی کاغذ معمولی چاپ کنند.

ActiveFax has been designed for network-wide transmission and receipt of fax messages, as well as sending and forwarding fax messages by email. The software runs on any Windows version from Windows 95 or higher and also supports terminal servers. Due to the client/server architecture of ActFax, all data is stored centralized on the fax server. With the integrated fax client and the ActFax printer driver, faxing from any standard application is as easy as printing. For the integration of the fax service into own applications, ActFax offers various standardized interfaces.

Faxing as simple and fast as printing

Sending fax messages with ActFax is as simple and fast as printing a document on paper. To fax or email a document with ActFax, choose the printing function in your application as usual and select the ActiveFax printer as the destination printer. ActFax now displays a dialog window asking for the recipient (or a list of recipients) of the message on the screen. Central and private phone books assist the user in that case.

ActFax now transfers the document to the fax server that automatically stores the fax and transmits it as fast as possible, depending on priority and available fax lines. For failed transmissions, the call is automatically repeated using sophisticated redialing techniques. The owner of the document can be informed about the result of a transmission with automatically printed sending reports, email notifications or through a popup window on the fax client.

Network-wide access from every workplace

Due to the client/server architecture of ActFax, all documents are available for all users on any workstation in the network. Depending on the permission and group membership of a user, access is only granted to permitted documents. Extension numbers can be used to automatically route incoming faxes directly to the users in-box. Automatic printing on a particular workplace printer and automatic forwarding of received faxes by email can be individually configured for each user.

Automatic faxing from own applications

Through the integrated programming interface, ActFax easily integrates with other applications to send fully automated faxes and emails. The integration into own applications, for example to automatically fax purchase orders or order confirmations, can be done with very little effort. By using so-called data fields, all kind of information (i.e. the fax number, subject, priority, etc.) can be specified directly in the document. Because of the underlying concept of data fields, the programming language used for an application becomes unimportant. Data fields can thus be easily integrated with virtually every type of application, regardless of the programming language or operating system used.

Whats New:
– official site does not provide any info about changes in this version

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (32/64-bit)

Language: English

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار ارسال فکس ActiveFax Serverدانلود با لینک مستقیم ۶۴ بیتی

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار ارسال فکس ActiveFax Server در تاریخ ۹ March 2016 | 1:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه |دانلود NetLimiter …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان