خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب اصول نگهداری از آکواریوم

دانلود کتاب اصول نگهداری از آکواریوم

دانلود کتاب اصول نگهداری از آکواریوم

|دانلود کتاب اصول نگهداری از آکواریوم از ام اس پی پرتال|

Aquarium دانلود کتاب اصول نگهداری از آکواریوم

نام :  اصول نگهداری از آکواریوم
نویسنده: محمدفر
حجم:۰٫۷  مگابایت
صفحات:۲۰
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:آکواریوم محیطی مصنوعی جهت نگهداری آبزیان می باشد. آکواریوم ظرفی می باشد شیشه‌ای که در آن هم گیاهان و همچنین جانوران آبزی (معمولا ماهیها) نگه داشته می‌شوند. همانطور که واژه باغ وحش جهت اشاره به محلی که در آن هم جانوران روی خشکی زندگی می‌کنند، مورد بهره بری و استفاده قرار می‌گیرد، واژه آکواریوم  هم به یک بنای عمومی که در آن هم تیم بسیاری از گونه‌های آبزی نگهداری می‌شوند اشاره می‌کند. آکواریوم‌ها معمولاً جهت ساخته یا ایجاد فضایی زیبا در منزل و خانه و همچنین یا محل کار خریداری و همچنین یا ساخته می‌شوند.نگهداری موجوداتِ آبزی در یک محیطِ مصنوعی توسطِ انسان، به هزاران سال شمسی پیش بر می‌گردد. سومری‌ها، ماهی‌ها را قبل ا آنکه به مصرفِ غذایی برسانند در حوضچه‌هایی نگهداری می‌کردند. همین کار را مصری‌ها نیز می‌کردند.آکواریوم‌ها در ابعاد و همچنین در طرح‌های گوناگون ساخته می‌شوند و همچنین نرخ آن هم‌ها بستگی به جنس و همچنین ضخامت شیشه، لوازم و همچنین تزئینات، نوع ماهی‌ها، گیاهان و همچنین بعضی فاکتورهای دیگر خواهد داشت.پمپ هوا که یک وسیله ضروری می باشد تا هوادهی در آب انجام می شود و همچنین اکسیژن آب تأمین می شود. پمپ هوا با لرزش خود هوا را به درون لوله‌ای که در ته آن هم سنگ هوا نصب شده منتقل می‌کند و همچنین سنگ هوا هم که در آب قرار دارد اکسیژن را وارد آب می‌کند.وسیله دیگر بخاری می باشد که بایستی و حتما در دمای ۲۸ و همچنین یا ۳۰ درجه تنظیم گردد تا ماهی‌ها بتوانند زندگی و همچنین رشد مطلوبی داشته باشند و همچنین دچار بیماری نشوند.
بخاری‌های آکواریم به دو دسته اتوماتیک و همچنین غیر اتوماتیک تقسیم می‌شوند.
داخل آکواریم بایستی و حتما یک دماسنج قرار داده و همچنین یا روی شیشه آن هم نوع چسبنده آن هم نصب می شود تا دائما از دمای دقیق آب اطلاع داشته باشیم.
وسیله غیره ای که جهت آکواریوم بهره بری و استفاده می‌می شود و همچنین به زیبایی آن هم کمک بسیاری می‌کند نوعی لامپ مهتابی با نور بنفش، آبی و همچنین یا سفید می باشد. آن لامپ‌ها نه تنها جهت زیبایی مهم خواهند بود بلکه جهت رشدِ سالم‌تر گیاه‌ها و همچنین آبزیانِ داخلِ آکواریوم ضروری می‌باشند. به روشِ معمول بایستی و حتما لامپِ آکواریوم حدِآقل ۶ ساعت در روز روشن باشد.
هیچگاه نباید آکواریم را با مواد شیمایی مانند مایع ظرفشویی، پودرهای شوینده، صابون، و همچنین… شست و همچنین تنها و فقط با آب و همچنین نمک بایستی و حتما شسته می شود. البته گاهی جهت از بین بردن رسوب‌های ناشی از تبخیر آب می‌قدرت از تفالهٔ آبلیمو بهره بری و استفاده کرد به گونه‌ای که تفاله‌ها را روی محل رسوب‌های آب قرار داده و همچنین بعد از چند دقیقه با دستمال پاک کرده و همچنین سپس با آب و همچنین نمک شست.
جهت تزئینات داخل آکواریوم نباید از وسایل تیز، برنده و همچنین لوازمی از جنس آهن، مس، آلومینیوم و همچنین دیگر فلزاتی که در تماس با آب تجزیه نامطلوب می‌شوند بهره بری و استفاده کرد و همچنین اشیاء شامل رنگ و همچنین بوی غیر استاندارد نیز می‌تواند به سلامت ماهیان آسیب برساند.میتوان از سنگ های کف رودخانه ها و همچنین سنگ های شسته شده هم جهت تزئین بهره بری و استفاده کرد.
تقسیم بندی آکواریوم‌ها
جنسِ آب (آب شور و همچنین شیرین)
دما (آبِ سرد و همچنین گرم)
سکنه (جمعیتی، بی مهرگان، گوشتخوار،…)

لینک دانلود:

download دانلود کتاب اصول نگهداری از آکواریومدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب اصول نگهداری از آکواریوم در تاریخ ۸ March 2016 | 11:27 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان