خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMax

دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMax

دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMax

|دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMax از ام اس پی پرتال|

Max دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMax

DriverMax 8.18 نرم افزار DriverMax ابزاری اصولی و کاربردی جهت  دانلود تازه ترین و جدیدترین درایورها جهت سخت افزار های تو می باشد. از دیگر قابلیت مهم آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکان استخراج درایور ها در یک پوشه جداگانه و همچنین یا یک فایل فشرده بوده تا همه آن هم ها را در یک جا به همراه داشته و همچنین بعد از نصب دوباره ویندوز تنها در ۵ دقیقه امکان نصب همه درایور های مورد مستلزم و نیاز را با هم داشته باشید. در پس نتیجه آن می شود که دیگر مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به داشتن فایل ها و همچنین اطلاعات مورد مستلزم و نیاز به هر درایور نخواهید بود و همچنین در وقت و همچنین هزینه تو صرفه جویی می می شود.
کار با برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین تنظیمات آن هم خیلی زیاد ساده و همچنین روان بوده و همچنین تو حتی قابلیت انتخاب از بین درایور های موجود را دارید. می توانید اراده و تصمیم راسخ بگیرید کدام یک از درایور ها و همچنین چه قسمتی از آن هم ها نصب می شود. اکثرا و بیشتر معظلات و مسائل و مشکلات ویندوز در هنگام کند شدن آن هم از نصب بد درایور ها حاصل می می شود، در واقع ویندوز ورژن های قدیمی تر درایور ها را به عنوان ذخیره نگه میدارد که آن خود باعث به هم ریختن درایور های جدید توسط درایور های قدیمی می می شود، ولی باید توجه داشت قسمت پشتیبان گیری از درایور های آن برنامه جذاب و جالب و خوب تنها و فقط از درایور های جدید و همچنین سالم پشتیبان گیری می کند.

نرم افزار DriverMax شامل امکان دانلود آخرین به روز رسانی ها جهت درایور های نصب شده بر روی سیستم تو و همچنین یا دانلود درایور جهت سخت افزار های شناسایی نشده و همچنین همچنین تهیه لیستی از اطلاعات مرتبط به هر درایور و همچنین سخت افزار مربوطه می باشد. از دیگر قابلیت مهم آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکان استخراج درایور ها در یک پوشه جداگانه و همچنین یا یک فایل فشرده بوده تا همه آن هم ها را در یک جا به همراه داشته و همچنین بعد از نصب دوباره ویندوز تنها در ۵دقیقه امکان نصب همه درایور های مورد مستلزم و نیاز را با هم داشته باشید. در پس نتیجه آن می شود که دیگر مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به داشتن فایل ها و همچنین اطلاعات مورد مستلزم و نیاز به هر درایور نخواهید بود و همچنین در وقت و همچنین هزینه تو صرفه جویی می می شود.

نرم افزار DriverMax برنامه جذاب و جالب و خوب ای مطمئن و همچنین قابل اطمینان در باره دانلود به روز ترین درایور ها جهت سخت افزار های رایانه تو میباشد.از قابلیت های آن برنامه جذاب و جالب و خوب می قدرت به جمع آوری اطلاعات در مورد درایورهای نصب شده در سیستم و همچنین تهیه ی یک لیست از دستگاه های مورد بهره بری و استفاده ، ارائه ی اطلاعاتی در مورد ورژن و نسخه درایور، تاریخ، سازنده و همچنین.. اشاره کرد.

DriverMax5 e1428077717197 دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMax

ویژگی های کلیدی:
– دیدن کردن و نمایش جزئیات مرتبط به تمام درایورها، شامل ورژن و نسخه، تاریخ نشر، و همچنین غیره
– ساخته یا ایجاد یک به گفته مفصل (TXT / HTM)در خصوص درایور ها
–  کپی تمام درایورهای نصب شده در پوشه مشخص .
– ساخته یا ایجاد یک آرشیو از درایور های خود
-نصب درایور از کپی  ذخیره شده از طریق Import Wizard
– قابلیت بررسی کردن  جهت شناسایی اکثرا و بیشتر ورژن و نسخه های اخیر  درایور ها در اینترنت

 

DriverMax – utility that allows to download the latest driver updates for your computer. In addition, DriverMax collects information about installed drivers in system and prints a list of devices that use them. Provides information about the driver version, date, developer, number of files and you have a digital signature. Then you can just export them to a separate folder or packed in ZIP-archive, and after reinstalling Windows to install everything you need from one source. With the Import Wizard can install all the saved drivers just 5 minutes. Thus, you no longer have to have at hand a lot of drives to different devices.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMaxدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت و همچنین آپدیت درایورها DriverMax در تاریخ ۹ March 2016 | 11:13 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی |دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان