سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterprise

دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterprise

دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterprise

|دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterprise از ام اس پی پرتال|

Enterprise%2011 دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterprise

AI RoboForm Enterprise 7.9.17.6 آیا تو هم از وارد کردن مکرر رمز عبور خود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها خسته شده اید.آیا از پر کردن تکراری فرم های ثبت نام وبسایت ها خسته شده اید.دیگر نگران آن موضوع نباشید.در پست امروز وبسایت میهن دانلود،نرم افزاری قدرتمند و همچنین ایمن را جهت مدیریت پسورد های اینترنتی ،جهت دانلود تو کاربران فهیم قرار داده ایم. AI RoboForm Enterprise نام یکی از بهترین نرم افزار های یاد آوری و همچنین ثبت پسورد های اینترنتی می است و خواهد بود.قطعا تو هم در بسیاری از وبسایت ها،فروم ها،مسنجر ها و همچنین … عضو هستید.آن نرم افزار با ثبت یوزر و همچنین پسورد،به روش خودکار اقدام به وارد کردن آن هم ها در وبسایت ها می کند که باعث سرعت هر چه اکثرا و بیشتر در انجام مسائل می می شود.با ثبت پسورد ها و همچنین اطلاعات فردی یا شخصی خود نگران امنیت آن هم ها نباشید زیرا آن نرم افزار با تکیه بر اقتدار و قدرت الگوریتم های کدینگ خود امنیت به خصوصی را جهت اطلاعات تو فراهم می آورد.همچنین با آن نرم افزار می توانید از اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید تا در هر مکان به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

نرم افزار AI Roboform شامل نرم افزارهایی می باشد که ۲ قابلیت مؤثر و همچنین کارآمد دارد و همچنین هردو را به بهترین شکل انجام می دهد. بهره بری و استفاده از آن نرم افزار مطمئنأ سرعت وبگردی تو را دو چندان می کند. امروزه تعداد بسیاری از وبسایت و مرکز خبرهای جدید های اینترنتی جهت کاربرانی که به عضویت وبسایت و مرکز خبرهای جدید در می آیند امکانات ویژه ای در نظر می گیرند که در حالت عادی امکان بهره بری و استفاده از آن امکانات وجود ندارد. حال آنکه کابرانی که در وبسایت و مرکز خبرهای جدید های متنوع و گوناگون و مختلف ثبت نام می کنند همواره دو مشکل خواهند داشت. اولین مشکل که باعث کند شدن روند وبگردی می می شود ، وارد شدن به وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین وارد نمودن نام کاربری و همچنین رمز می باشد و همچنین دیگر آنکه بخاطر سپردن آن رمزها جهت کاربران مشکل هواهد بود. بجز آن موارد ثبت نام در هر وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین تکرار اطلاعات مورد مستلزم و نیاز جهت ثبت نام قطعأ جهت هیچ کاربری خوش آیند نخواهد بود. به همین دلیل می باشد که می توانید از آن پس مسائل مرتبط به موارد نقل شده را به آن نرم افزار بسپارید. نرم افزار معرفی شده قابلیت پرکردن اتوماتیک هرنوع فرم اینترنتی ، وارد شدن اتوماتیک به وبسایت و مرکز خبرهای جدید بدون مستلزم و نیاز به وارد کردن نام کاربری و همچنین رمزعبور را دارد. بدین ترتیب می توانید کلیه مسائل عضویت در وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها را به آن نرم افزار بسپارید. آخرین ورژن آن نرم افزار را هم اکنون می توانید از وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود گرفتن نمایید.

4534530 دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterprise

بعضی از ویژگی های آن نرم افزار:
ثبت تمامی رمز عبور ها و همچنین اطلاعت فردی یا شخصی تو
ثبت خودکار رمز عبور در وبسایت ها
قابلیت ذخیره پسوردها
امنیت خیلی زیاد بالا
و همچنین بسیاری دیگر …

AI RoboForm the best manager of passwords and form filler with a serious Artificial intelligence. Main features RoboForm: automatically saves your internet-paroli, automatically enters in the form of passwords, click on the button Login for you, fills your personal information forms, varying remains classified information and notes, generate random passwords, encrypts passwords and personal data using AES, Blowfish , RC6, 3-DES or 1-DES, stores all the information only on the local computer, works with USB- disk providing maximum mobility, synchronizes your passwords and notes with the Palm or Pocket PC, provides backups and data recovery, works on both Windows Further to your browser, works with browsers Netscape, Mozilla, and Firefox on Windows interface is Multi including Russian.

Features:
• Memorizes your passwords and Logs You In automatically.
• Fills long registration and checkout forms with one click.
• Encrypts your passwords to achieve complete security.
• Generates random passwords that hackers cannot guess.
• Fights Phishing by filling passwords only on matching web sites.
• Defeats Keyloggers by not using keyboard to type passwords.
• Backs up your passwords, Copies them between computers.
• Synchronizes passwords between computers using GoodSync.
• Searches for keywords in your passwords, notes and Internet.
• Portable: RoboForm2Go runs from USB key, no install needed.
• PDA-friendly: sync your passwords to Pocket PC and Palm.
• Neutral: works with Internet Explorer, AOL/MSN, Firefox.
• IE 7 and Vista are now supported.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterpriseدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها AI RoboForm Enterprise در تاریخ ۱۱ March 2016 | 1:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان