خانه / مقالات / دکوراسیون ورودی راهروی منزل

دکوراسیون ورودی راهروی منزل

mo2438 دکوراسیون ورودی  راهروی منزل

طراحی دکوراسیون

دکوراسیون ورودی راهروی منزل ارزش جهت ای دارد زیرا اولین نقطه منزل است که میهمانان به خصوص در عید نوروز با آن مواجه میشوند. کمتر از دو هفته دیگر می رسیم به روزهای بهاری شروع دید بازدیدهای نوروزی. خب مسلما تمام ما در حال آماده شدن جهت نوروز و پذیرایی از مهمان های نوروزی هستیم به همین خاطر نیز ما تصمیم گرفتیم تا امروز در ادامه مطلب به شما بگوییم چگونه از همان ابتدای ورود مهمان های تان؛ آن ها را غافلگیر بکنید ، می خواهیم امروز بدانیم که ورودی و راهرو های خانه را چطور تزیین کنیم تا جهت نوروز آماده باشند. جهت تزیین فضای بیرونی می توانید از گلدان های سفالی قشنگ که اکثرا در تمام خانه های ایرانی پیدا می شود استفاده بکنید . این گلدان ها می توانند لعابدار و یا آسان باشند، حتی می توانید برای فضای بیرونی خانه تان کاسه های سفالی که درونشان پر از آب است و سیب سرخ یا یک نارنج داخل آن شناور است هم بهره ببرید مصرف بکنید . این ظرف های آب حسابی حال و هوای نوروز به ورودی خانه تان می دهد.

بهتر است ورودی های خانه تان را با استفاده از المان های ایرانی تزیین بکنید . جهت مثال می توانید از فرش های ایرانی که بهترین مورد ها می باشند کمک بگیرید. این فرش ها هم روح ایرانی را به خانه شما بر می گردانند، هم باعث می شوند تا مهمان های تان با دیدن زیبا یی این فرش ها غافلگیر شوند و جهت دیدن دکوراسیون داخلی خانه مشتاق تر شوند، چون به هر حال ورودی خانه اولین برخورد افراد با خانه است و تاثیر بسياري در دید آن ها نسبت به کلیت خانه دارد.

چنانچه هیچ دری بر دیوار انتهای راهرو وجود ندارد دیواری آسان پیش روی شما قرار دارد، آن دیوار را به جلوه ای جذاب تبدیل بکنید . رفیق دارید به سمت چه منظره ای پیش بروید؟ منظره طبیعی زیبا سرسبز؟ یا دشتی خزان زده و رمانتیک؟ با نصب تابلویی هنری قشنگ و بزرگ یا نصب آیینه ای قدی و بزرگ روی دیوار انتهای راهروی هال، دکوراسیون این فضا را دگرگون بکنید .

راهروی خانه را به گالری قاب عکـس های خانوادگی و به یاد ماندنی تبدیل بکنید . از آنجا که بایستی تا میزان امکان از عکس زیبا های خانوادگی در دکوراسیون یکی از فضاهای عمومی خانه استفاده کرد، راهروها یکی از بهترین فضاها برای این کار است می تواند احساس ی به یاد ماندنی ، گرم خوشایند را در فضا ایجاد نماید که این حس بهتر در فضاهای دیگر خانه نیز با فردی که از آن راهرو عبور کرده است، همراه خواهد ماند.

تنها توصیه جدی ما به شما این است که هرگز این کار را با قاب های مفرق انجام ندهید و جهت این کار از قبل برنامه ریزی بکنید . برای مثال از عکس زیبا های سیاه و سفید یا برای تمام عکـس ها از قاب های مشابه مصرف بکنید تا جلوه ای منسجم و همآهنگ داشته باشد این فضای کوچک را به هم ریخته شلوغ جلوه ندهد.

آیا کنجی در راهروی خانه شما وجود دارد که بتوان صندلی کوچک، میزی ظریف و چند طبقه دیواری به عنوان کتابخانه قرار داد؟ چنانچه این طور است، فرصت خلق کنجی دنج خصوصی را برای خود از دست ندهید.

چنانچه عرض راهروی خانه ی شما کمی بیشتر است پیشنهاد می کنیم که از میز کنسولی باریک کم عمق در آن مصرف بکنید و روی آن، آیینه شمعدانی زیبا قرار دهید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان