خانه / مقالات / معایب استفاده از فیلترشکن چیست؟

معایب استفاده از فیلترشکن چیست؟

Hotspot Shield Elite Crack And Keygen معایب استفاده  از فیلترشکن چیست؟

دیدن و مصرف از کلمه ی “دانـلود فیلترشکن رایگان ” تعجب بر انگیز نیست، زیرا طبق آمارهای ارائه شده بوسیله محبوب ترین موتور جستجو جهان به مفهومگـوگل کلمه ی “دریافت فیلترشکن رایگان ” یکی از پر جستجو ترین کلمه های فارسی در چندین سال اخیر بوده است. همواره مردم کشور ما بحث فیلترینگ را متخص به اینترنت ایران می دانند آن را هنجاری می دانند که تنها در ایران رواج دارد در هیچ کشور دیگری استفاده نمی شود. جذاب است بدانید کشورهایی مانند: آمریکا، انگلیس، ترکیه، استرالیا، ایتالیا … از فیلترینگ محدود کردن دسترس و نگرانی ی فرد ان به گاهي از محتویات استفاده می کنند. وبسایت ها خدمات اینترنتی به دلایل مختلف ی مسدود می شود، اما نمی بایست این نکته را فراموش کرد که مردم اکثرا از فیلترشکن جهت دساسترس ی به شبکه های اجتماعی و به مخصوص محتویات غیر اخلاقی بهره می برند. حال اکثر مردم سعی می کنند قبل از تعرفه جهت خرید “فیلترشکن” با جستجوی کلمه “دریافت فیلترشکن رایگان ” به خواسته ی خود برسند، اما این اتفاق کمتر نتیجه می دهد. مطلب اینجا جذاب می شود که مدیران برخي از وب سایت ها با سوء استفاده از محبوبیت این کلمه، مطلبی را تهیه می کنند که فرد با دیدن تیتر وارد مطلب شود سبب افزایش بازدید وبسایت شود. فرد بعد از خسته شدن از جستجوهای بی تاثیر به سراغ وب سایت های فروش فیلترشکن می رود گاهي جهت یک ماه هزینه ۳ تا ۱۰ هزار تومانی پرداخت می نماید . حال فرد با تلاش های فراوان تعرفه ی مبلغی توانست به محتویات فیلتر شده دسدلهره و ترس ی پیدا نماید ، اما در این گزارش قصد نقد موارد معضلات مصرف از فیلترشکن را داریم. با تحقيق این گزارش ممکن است قانع شوید که دیگر از فیلترشکن استفاده نکنید.

فیلترشکن های
در چند سال اخیر شبکه ها و سازمان های ضد انقلاب خارج از کشور اقدام به تولید نرم افزار هایی رایگان جهت دور زدن فیلترینگ کرده اند، که معروف ترین آن ها سایفون ۳ که محصول رادیو فردا است، این شبکه ها هدف را از تولید چنین نرم افزار هایی فقط بهره مندی آسان و رایگان به وب وب سایت های می دانند، ولی می بایست این نکته را بدانید که این برنامه ها می توانند بزرگ ترین تهدید برای حریم خصوصی شما باشند، زیرا اکثر این برنامه ها به جاسوسی و سرقت اطلاعات فرد ان می پردازند ارائه فیلترشکن تنها می تواند مورد ای محبوب برای استفاده از آن ها باشد.
حدود ۳۰ درصد از افراد برای خرید فیلترشکن به سایت های فعال در این زمینه را گزینش می کنند، می بایست بدانید که فیلترشکن ها با تغییر آی پی آدرس اینترنت و انتقال آی پی آدرس به سرورهای کشورهای خارجی دساسترس ی به وبسایت فیلتر شده را فراهم می کنند، ممکن است در وقت خرید فیلترشکن به خود بگویید که سه هزار تومان پولی نیست! ولی با تحقیقی که انجام شده خوب است بدانید که گاهي سودجویان با خرید سرورهای مجازی خارج از کشور با هزینه های محدود مالک درآمدهای میلیونی می شوند، جهت مثال طبق گفته ی یکی از فروشندگان فیلترشکن با فروش ماهیانه ۱۰۰۰ فیلترشکن درآمد تقریبی ۵ تا ۷ میلیون تومانی را کسب می نماید در عوض تعرفه او برای ارائه فیلترشکن ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان است این افراد بدون کار خاص فقط با بازاریابی مالک درآمد چشم گیر می شوند. ممکن است دلیل ی که ما بیشتر به دنبال دور زدن فیلترینگ هستیم، حساس شدن به کلمه ی دسترس و نگرانی ی به این سایت امکان ندارد باشد، مطمئن باشید که ستاد فیلترینگ بدون هیچ سایتی را فیلتر نمی نماید ، بلکه دلایلی مثل مستهجن بودن، مخالفت با اعتقادات دینی، دزدی اطلاعات و … سبب فیلترینگ هستند ، پس باید با احترام به هنجارهای تعیین شده از پولشویی سرقت اطلاعات شخصی خود پیشگیری کنیم.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان