خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب شکوفه حیرت

دانلود کتاب شکوفه حیرت

دانلود کتاب شکوفه حیرت

|دانلود کتاب شکوفه حیرت از ام اس پی پرتال|

3671226472332215 دانلود کتاب شکوفه حیرت
نام :شکوفه حیرت
نویسنده:محمود کیانوش
حجم:۰٫۵  مگابایت
صفحات:۱۰۴
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:محمود کیانوش بررسی کننده و پروهشگر، شاعر و همچنین نویسنده معاصر می باشد. گستره آثار او همچنین و علاوه بر شعر و همچنین داستان، باره‌های غیره ای زیرا و به درستی که ترجمه، نقد ادبی و همچنین داستان های کودکان را در بر می گیرد. بر همه اینها بایستی و حتما آثار روزنامه نگاری او همچنین را نیز افزود.محمود کیانوش در شهریور ۱۳۱۳ در مشهد زاده شد. او در نوجوانی اوّل به شعر گفتن و همچنین بعد به نوشتن داستان کوتاه پرداخت و همچنین با تشویق معلّم به آن کار ادامه داد و همچنین اوّلین داستان او در مسابقه داستان نویسی دانش آموزان سراسر کشور برنده ی اوّل شد. بعد از پایان دوره ی اوّل متوسّطه وارد دانشسرای مقدّماتی شد و همچنین بعد از آن هم معلم و همچنین سپس مدیر مدرسه در یکی از روستاهای اطراف تهران شد. او از پیشگامان شعرهای منثور آهنگین می باشد و همچنین مجموعه ی شعرهای آهنگینش با عنوان «شکوفه ی حیرت» (۱۳۳۴-۱۳۳۸) نشر یافت. بعد از آن هم در رشته ی زبان و همچنین ادبیات انگلیسی در دانشگاه تهران به ادامه ی تحصیل پرداخت و همچنین لیسانس گرفت. اوّلین ترجمه ی او به صورت کتاب، رمان «به خدایی ناشناخته» اثر جان اشتاین بک می باشد که در سال شمسی ۱۳۳۶ نشر یافته شده شد. کیانوش مدتی عضو هیئت تحریریه و همچنین همچنین سردبیر مجلّه ی «صدف» و همچنین چهار دوره هم سردبیر مجلّه ی «سخن» بود. او با وجود رنجوری تن، باروحی شاداب، هنوز هم با تلاش پیگیر در سنّ هفتاد و همچنین سه سالگی در باره های گوناگون به نوشتن ادامه می دهد و همچنین به دو زبان فارسی و همچنین انگلیسی می نویسد و همچنین تا به حال سه کتاب او به توسط یک ناشر انگلیسی نشر یافته شده شده می باشد. کیانوش هم اکنون در لندن با شوهر یا همسر خود پری منصوری که نویسنده و همچنین مترجم می باشد، زندگی می کند. آنها دو فرزند به نامهای کاوه و همچنین کتایون دارند.
شمار آثار کیانوش از ۸۰ فزونتر می باشد. از مهمترین آثار او همچنین می‌قدرت آن موارد را نام برد:
شکوفه حیرت (مجموعه شعر)
ساده و همچنین غمناک (مجموعه شعر)
ماه و همچنین ماهی در چشمه باد (مجموعه شعر)
قصیده‌ای جهت همه (یک شعر بلند)
آبهای خسته (مجموعه شعر)
خرخاکیها، یونجه‌ها و همچنین کلاغها (مجموعه شعر)
ناگهان انسان و همچنین زمینش (یک شعر بلند)
از پرنده‌ها و همچنین انسان (مجموعه شعر، به انگلیسی)
در آنجا هیچ کس نبود (مجموعه داستان کوتاه)
مرد گرفتار (یک داستان بلند)
غصه‌ای و همچنین قصه‌ای (هفت داستان پیوسته)
و همچنین بلا آمد و همچنین شفا آمد (مجموعه داستان کوتاه)
حرف و همچنین سکوت (رمان)
برف و همچنین خون (رمان)
غواص و همچنین ماهی (رمان)
در آفاق نفس (رمان فلسفی)
در طاس لغزنده (مجموعه داستان‌های کوتاه)

لینک دانلود:

download دانلود کتاب شکوفه حیرتدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب شکوفه حیرت در تاریخ ۱۵ March 2016 | 11:30 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۶۸

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۶۸ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۶۸ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان