خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب آب درمانی

دانلود کتاب آب درمانی

دانلود کتاب آب درمانی

|دانلود کتاب آب درمانی از ام اس پی پرتال|

70728 5 6 دانلود کتاب آب درمانی
نام :آب درمانی
نویسنده:علی نقوی پور
حجم:۰٫۳  مگابایت
صفحات:۴۲
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:آب درمانی یا هیدروتراپی به معنای درمان امراض به وسیله آب می باشد که توسط قبایل بدوی و همچنین نیز ملل متمدن به کار می‌رفته می باشد. در مورد آن موضوع اغراق بسیاری شده می باشد و همچنین نوشیدن آب زیاد در علم پزشکی جدید در بیماریهای معدودی مانند سنگ کلیه، اسهال یا گرمازدگی توصیه شده می باشد و همچنین تنها و فقط موجب جبران آب از دست رفته و همچنین ترقیق ادرار می‌می شود. از زمانی که به یاد می آید، هم قبایل بدوی و همچنین هم ملل متمدن آب را جهت درمان به کار می گرفتند. حتی حیوانات وحشی و همچنین اهلی دریافته اند، زمانی که بیمار می شوند، بایستی و حتما آب بیاشامند.مصرف صحیح آب نه تنها تندرستی ما را حفظ می کند، بلکه در صورت از دست رفتن تندرستی یا بروز اختلال در آن هم از طریق پاکسازی مواد زاید از بدن، آن هم را باز می گرداند.در آن روش درمان، به بدن اجازه داده می‌می شود تا با پیاده کردن ساختار از پایین به بالا، خود را مانند روزی که پا به جهان نهاده، بازسازی و همچنین از همه‌ی بیماری‌ها و همچنین نارسایی‌ها پاکسازی نماید. در حالت عادی، ساختار بدن از بالا به پایین می باشد یعنی:
۱ـ از راه دهان خوراک گرفتن می‌کند.
۲ـ مواد سودمند را جدا می‌کند.
۳ـ چربی‌ها و همچنین یا قند اضافه و همچنین بعضی دیگر از مواد زائد را در جاهای خالی بدن مانند پیرامون شکم، زیر پوست سر، پیرامون قلب و همچنین ..ذخیره می‌کند.
۴ـ دیگر مواد زائد را از راه روده‌ بیرون می‌کند؛ ولی در مکانیسم از پایین به بالا، زیرا و به درستی که بدن جز آب چیزی گرفتن نمی‌کند، جهت تأمین انرژی جهت زنده ماندن، خود را بررسی کردن و همچنین ذخیره‌های سودمند و همچنین ناسودمند را جهت مصرف فراخوانی می‌کند. آنچه سودمند بداند می‌سوزاند و همچنین آنچه زیان‌آور بداند، از راه دهان به صورت خلط بیرون می‌ریزد؛ به همین دلیل آب دهان به صورت چسبناک و همچنین کشدار می‌می شود که بایستی بیرون ریخته می شود. در آن روش، از یک سو غذای کافی جهت ادامه‌ی زندگی میکرب‌ها، باکتری‌ها و همچنین یا سلول‌های سرطان به آنها نمی‌رسد و همچنین از سوی دیگر بدن جهت زنده ماندن، با همه‌ی قدرت هر چه را در جای جای خود پیدا کند به عنوان غذا شناسایی می‌کند. در آن حالت، هیچ میکرب، باکتری و همچنین یا سلول سرطانی تاب پایداری در برابر بدن را ندارد. شاید جهت کسی آن پرسش پیش آید که بیماری‌های ویروسی چگونه با آن روش درمان می‌می شود؛ در حالی که ویروس‌ها از غذایی که به بدن داده می‌می شود بهره بری و استفاده نمی‌کنند. پس چگونه می‌قدرت با قطع غذا از بدن و همچنین تنها نوشیدن آب، بیماری‌های ویروسی مانند: ایدز، سل و همچنین … را درمان کرد؟ پاسخ آن می باشد که بدن در دوره‌ی آب‌درمانی، هیچ میکرب، ویروس، باکتری و همچنین یا سلول سرطانی را نمی‌کشد. دلیل آن هم هم آن می باشد که بیمار تب نمی‌کند و همچنین هیچ جای بدنش نیز عفونت نمی‌کند؛ بلکه بدن با قوه فوق‌العاده‌ای که هنوز جهت دانش علم پزشکی جدید ناشناخته می باشد، هر گونه میکرب، باکتری، ویروس و همچنین یا سلول سرطانی را از راه گلو به صورت خلط بیرون می‌ریزد

لینک دانلود:

download دانلود کتاب آب درمانیدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب آب درمانی در تاریخ ۱۹ March 2016 | 5:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان