خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها Bentley Power InRoads

دانلود نرم افزار طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها Bentley Power InRoads

دانلود نرم افزار طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها Bentley Power InRoads

|دانلود نرم افزار طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها Bentley Power InRoads از ام اس پی پرتال|

Bentley Power InRoads دانلود نرم افزار طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها Bentley Power InRoads

Bentley Power InRoads V8i 08.11.09.788 یکی از بهترین نرم افزارها در باره مدل‌سازی طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها و همچنین تقاطع‌ ها میباشد. آن نرم افزار ساخته شرکت Bentley میباشد. تو با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار به راحتی میتوانید به مدل سازی، طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌های پهناور و بزرگ بپردازید. همچنین بیش از ۲۳ ایالت آمریکا از آن نرم افزار جهت طراحی پهناور و بزرگ‌ راه‌ های شهرهایشان بهره بری و استفاده نموده اند. Bentley Power InRoads مهندسین با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار به راحتی میتوانند محیط مورد نظر خود را شبیه سازی کنند. از قابلیت های آن نرم افزار میتوان به بهینه سازی و همچنین افزایش عمر پل‌ها و همچنین اتوبان‌های چند طبقه و همچنین زیر زمینی، سازگار با اکثر نرم افزارهای طراحی سه بعدی، طراحی سه بعدی و همچنین پیشرفته انواع مسیرها، محیط ساده نرم افزار و همچنین … اشاره کرد.

Bentley Power InRoads آزادراه یا اتوبان (به آلمانی: Autobahn)، راهی می باشد که خطوط رفت و همچنین برگشت آن هم از یکدیگر جداست، هیچگونه تقاطع همسطح ندارد، وارد شدن و همچنین خروج از آن هم محدود می باشد، غالباً با پرداخت عوارض همراه می باشد و همچنین معمولاً در خارج از شهرستان ها احداث می‌گردد. در واقع آزادراه، گونه‌ای راه پهناور و بزرگ و همچنین با پهنای زیاد می باشد که بین شهرستان ها ساخته می‌می شود و همچنین در فاصله دو شهرستان بریدگی جهت دور زدن در جدول وسط ندارد. Bentley Power InRoads آزادراه‌ها عاری از تقاطع‌های هم‌سطح، محل گذر خط آهن و همچنین خطوط عابر پیاده به‌روش هم‌سطح خواهند بود. با ساخته یا ایجاد تقاطع‌های غیرهم‌سطح در مسیر آزادراه، حرکت وسایل نقلیه در آن مسیر آزادانه و همچنین بدون توقف انجام می‌می شود.یک پهناور و بزرگ‌راه راه پهن و همچنین دوطرفه‌ای می باشد که ممکن می باشد در بعضی نقاط تقاطع هم‌سطح و همچنین دور برگردان داشته باشد و همچنین بنابراین آزادراه به‌شمار نمی‌آید. به راه پهناور و بزرگ اصلی میان دو نقطه که ممکن می باشد از نوع جاده، پهناور و بزرگ‌راه یا آزادراه باشد، شاهراه گفته می‌می شود.

Access 3D modeling, construction-driven engineering, and analysis all in one application. Streamline your workflow, ensure design quality, and reduce production time with Power InRoads.

Combine traditional engineering workflows of plan, profile, and cross-sections with innovative 3D modeling technology. The result is improved quality with integrated designs based on parametric relationships and constraints.

Using Power InRoads, you can:
– Assure the project is engineered as designed using design intent, which is critical for the 3D model
– Enable users to share project information across teams, locations, and disciplines with precision and security
– Use design-time visualization to experience your design on the fly and save money on additional software and staff for visualization needs

Everything you need for your transportation and civil design projects.
– Survey and data acquisition for all field data types
– Dynamic, interactive 3D modeling of roadways and corridors
– Terrain modeling and analysis
– Interactive coordinate geometry
– Profiles and cross sections
– Geometric design
– Regression analysis

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها Bentley Power InRoadsدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار طراحی و همچنین آنالیز اتوبان‌ ها Bentley Power InRoads در تاریخ ۳۰ March 2016 | 5:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان