سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن زیبای Spriter Pro 7.0

دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن زیبای Spriter Pro 7.0

دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن زیبای Spriter Pro 7.0

|دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن زیبای Spriter Pro 7.0 از ام اس پی پرتال|

Spriter دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن زیبای Spriter Pro 7.0

Spriter Pro 7.0 یک نرم افزار عالی جهت انیمیشن زیبای سازی میباشد. هر کسی میتواند با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار به راحتی و همچنین بدون داشتن تجربه به ساختن انیمیشن زیبای های دو بعدی بپردازد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب از انیمیشن زیبای های اسکلتی بهره بری و استفاده می کند و همچنین با بهره بری و استفاده از ابزارها و همچنین تصاویری که در اختیار کاربر می گذارد می قدرت به اسپریت ها حرکت داد و همچنین آن هم ها را انیمیشن زیبای سازی کرد.تو با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار میتوانید به راحتی یک انیمیشن زیبای پهناور و بزرگ بسازید. همچنین آن نرم افزار شامل شخصیت ها و همچنین بسته های متحرک میباشد. از قابلیت های آن نرم افزار میتوان به ساخته یا ایجاد انیمیشن زیبای های دو بعدی، شامل شخصیت های انیمیشنی، رابط کاربری خوب و همچنین … اشاره کرد.

Spriter Pro پویانمایی، انیمیشن زیبای (به انگلیسی: Animation) دیدن کردن و نمایشِ تُند و همچنین پیوستهٔ تصاویری از اثرِ هنریِ دوبعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، جهت ساخته یا ایجاد توهم حرکت می باشد. حرکت روان تصاویرِ پویا در پویانمایی‌ها، ناشی از یک خطای دید می باشد که به دلیل پدیدهٔ ماندگاری تصاویر پدید می‌آید. Spriter Pro پویانمایی می‌تواند در قالب هر دو رسانهٔ آنالوگ مانند فیلم دیدنی و جذاب متحرک، نوار ویدیو و همچنین یا در رسانه‌های دیجیتال؛ پویانمایی فِلش، ویدیوی دیجیتال ضبط شده و همچنین یا “GIF” پویا باشد. Spriter Pro جهت دیدن کردن و نمایشِ پویانمایی می‌قدرت از یک دوربین، رایانه و همچنین یا یک پروژکتور با فن‌آوری‌های نو بهره بری و استفاده کرد. رایج‌ترین روش جهت دیدن کردن و نمایش پویانمایی، سینما یا ویدئو می باشد. یک پویانمایی، به دو روشِ سنتی و همچنین روش دیجیتال ساخته یا ایجاد می‌می شود. اِستاپ‌موشن(به انگلیسی: Stop motion) شیوه‌ای از پویانمایی می باشد که در آن هم با جابجایی و همچنین یا تغیرِ مکان، شکل و همچنین یا حالتِ اشیاء به صورت دو یا سه بعدی با بهره بری و استفاده از برشِ لبه‌های کاغذ، رنگ‌آمیزیِ فیلم دیدنی و جذاب‌های شفاف و همچنین یا عروسک؛ و همچنین ثبت هر لحظه از قاب به شکل یک تصویر، و همچنین دیدن کردن و نمایشِ پیوسته تصاویر جایگزین شده، با تصاویر قبلی و همچنین معمولاً با ۲۴، ۲۵، ۳۰ و همچنین یا ۶۰ قاب در ثانیه، یک اثر پویانمایی ساخته یا ایجاد می‌می شود.

Spriter makes it easy for anyone, regardless of experience, to create 2D game animations using a technique called Modular Animation.Unlike traditional animation which requires each frame to be hand-drawn, Spriter animations are made of individual sprite pieces; these pieces can be rotated, transformed, and tweened along an animation timeline. This allows you to quickly create great looking animations in a fraction of the time while requiring significantly less art.Spriter also takes advantage of skeletal animation. Create a skeleton using the bone tool, attach images to each bone, and finally animate the bones with Spriter’s vast array of user-friendly animation tools.

The result: a fully animated sprite using your own graphics. Spriter is great for animating characters, user interfaces, power-ups, combat animations and more! Even if you’ve never animated before, Spriter provides you with an easy to understand, yet powerful toolset allowing you to jump right in! Spriter Pro includes the Essentials versions of all of our Animated Art Packs, free to use in any of your game projects.

Here are some key features of Spriter Pro:
– Animations are recreated in real-time using the sprite piece images just like in Spriter.
– Animations are much smoother and more detailed .
– Manipulate animations via game events.
– Reuse your animation data for completely new characters or character customizations.
– Saves a lot of memory your game would otherwise take up with spritesheets.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن زیبای Spriter Pro 7.0دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن زیبای Spriter Pro 7.0 در تاریخ ۲ April 2016 | 5:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه |دانلود NetLimiter …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان