خانه / دانلود نرم افزار / دانلود وایبر جهت ویندوز Viber Desktop Free Calls & Messages

دانلود وایبر جهت ویندوز Viber Desktop Free Calls & Messages

دانلود وایبر جهت ویندوز Viber Desktop Free Calls & Messages

|دانلود وایبر جهت ویندوز Viber Desktop Free Calls & Messages از ام اس پی پرتال|

Viber Desktop Free Calls Messages دانلود وایبر جهت ویندوز Viber Desktop Free Calls & Messages

Viber Desktop Free Calls & Messages 5.9.1.1 نرم افزار خیلی زیاد محبوب در باره تماس و همچنین پیامک و اس ام اس و پیامک مجانی و رایگان می باشد. هنگام و زمانی که از نرم افزار Viber بهره بری و استفاده می کنید، تو به صورت مجانی و رایگان با دیگر کاربران وایبر در ارتباط خواهی بود. با آن نرم افزار کیفیت صدا خیلی زیاد عالی می است و خواهد بود.دانلود viber desktop تو با آن نرم افزار می توانید در هرجایی از آن کره ی خاکی که هستید از وایبر بهره بری و استفاده کنید و همچنین با دیگر کاربران وایبر تماس مجانی و رایگان برقرار کنید  و همچنین پیامک و اس ام اس و پیامک مجانی و رایگان بدهید. تمام سرویس ها و خدمات وایبر صد قسمت و بخش مجانی و رایگان می باشد. دانلود viber desktop آن برنامه جذاب و جالب و خوب در تلفن همراه نیازی به username و همچنین password ندارد و همچنین جهت برقراری ارتباط تنها و فقط بایستی و حتما یک شماره تلفن خصوصی بدهید تا بتوانید با آن هم فردی یا شخصی که شماره اش را داده اید ارتباط برقرار کنید.دانلود viber desktop بایستی و حتما به آن نقطه اشاره کنیم که جهت ارتباط برقرار کردن آن نرم افزار بایستی و حتما دائما روی گوشی تو نصب باشد. دانلود Viber Desktop جهت کامپیوتر به راحتی میتوانید از نرم افزار وایبر در ویندوز بهره بری و استفاده کنید و همچنین پیفام و همچنین تماس عکسی و همچنین صوتی داشته باشید

دانلود Viber Desktop جهت ویندوز به تو اجازه می دهد تا با کامپیوتر خود به کاربران وایبر پیام های مجانی و رایگان بفرستید و همچنین تماس مجانی و رایگان با دیگر کاربران سراسر جهان برقرار کنید.نرم افزار Viber  ، لیست تماس، پیام ها و همچنین تاریخچه ی تماس را با تلفن همراه تو همسان سازی می کند.

کیفیت عالی صدا و همچنین تصویر به صورت  HD
کیفیت عالی متن و همچنین عکس
همسان سازی کامل بین گوشی موبایل و همچنین کامپیوتر تو

وایبر (به انگلیسی: Viber) یک نرم‌افزار مالکیتی چندسکویی پیام‌رسان فوری صدا روی پروتکل اینترنت جهت تلفن‌های هوشمند می باشد که توسط شرکت وایبر توسعه داده شده‌می باشد. همچنین و علاوه بر پیام‌رسانی متنی، کاربران می‌توانند به تبادل تصاویر، ویدئو و همچنین پیام‌های رسانه‌ای بپردازند. نرم‌افزار وایبر جهت مک اواس، آندروید، سیستم‌عامل بلک‌بری، آی‌اواس، سیمبیان، بادا، ویندوز فون و همچنین مایکروسافت ویندوز در دسترس قرار دارد. یک نگارش از نرم‌افزار جهت لینوکس در حال توسعه می باشد که در حال حاضر در مرحلهٔ آزمایشی عمومی قرار دارد. وایبر روی شبکه‌های نسل سوم شبکه تلفن همراه، پروژه مشارکتی نسل سوم شبکه تلفن همراه و همچنین وای-فای کار می‌کند. جهت کار با نرم‌افزار روی یک سیستم‌عامل مبتنی بر دسکتاپ الزامی می باشد نرم‌افزار وایبر را روی یک تلفن نصب داشته باشید. وایبر در ۷ مه ۲۰۱۳ به ۲۰۰ میلیون کاربر رسید.

وایبر توسط ۴ همکار اسرائیلی تأسیس شد: تلمن مارکو، ایگور مگزینیک، سانی مارولی و همچنین اوفر اسمچا. تلمن مارکو مدیرعامل شرکت می باشد، که چهار سال شمسی در ارتش اسرائیل مشغول به کار بوده‌می باشد و همچنین از دانشگاه تل‌آویو فارغ‌التحصیل شده‌می باشد. در ۱۴ فوریه ۲۰۱۴ وایبر توسط شرکت راکوتن به نرخ ۹۰۰ میلیون دلار خریداری شده است.پیش از فوریه ۲۰۱۴، اکثرا و بیشتر سهام آن شرکت را یک خانواده اسرائیلی به نام شباتای (۵۵٫۲٪) و همچنین تلمن مارکو (۱۱٫۴٪) و همچنین نیز یک شرکت آمریکایی به نام IRS وست (۱۲٫۵٪) در اختیار داشته‌اند. تلمن مارکو از پاسخ به سؤالات صریح در موردٔ نقش خود در بعدی شرکت تحت مدیریت راکوتن، امتناع کرد.

وایبر در ۲ دسامبر ۲۰۱۰ ابتدا جهت آی‌فون، جهت رقابت مستقیم با اسکایپ ارائه شد. یک نگارش پیش از نشر جهت آندروید در مه ۲۰۱۱ ظاهر شد ولی باید توجه داشت محدود به ۵۰٫۰۰۰ کاربر بود؛ در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۲ یک نگارش محدود نشده نشر یافته شده شد. وایبر جهت دستگاه‌های ویندوز فون و همچنین بلک‌بری در ۸ مه ۲۰۱۲ ارائه شد. با رسیدن به ۵۰ میلیون کاربر در ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۲، پیام‌رسانی تیمی و همچنین موتورِ کیفیت صدای بالا به هر دو نرم‌افزارهای آندروید و همچنین آی‌فون اضافه شدند. از آن نرم‌افزار جهت سری‌های ۴۰ نوکیا، سیمبیان و همچنین سیستم‌عامل بادای سامسونگ نیز در آن هم روز خبر دادند. در ابتدا، قابلیت تماس صوتی تنها و فقط جهت نرم‌افزارهای آی‌فون و همچنین آندروید در دسترس بود، با آن وعده که تماس صوتی به نگارش‌های رسیدنیِ نرم‌افزارهای بادا، سیمبیان و همچنین ویندوز فون اضافه خواهد شد، ولی باید توجه داشت هیچ اشاره‌ای به سیستم‌عامل بلک‌بری و همچنین سری ۴۰ نوکیا نشد. آن محدودیت بنظر می‌رسد بخاطر هستهٔ بلک‌بری و همچنین سری ۴۰ نوکیا باشد که از نرم‌افزارهای صدا روی پروتکل اینترنت پشتیبانی آسانی نمی‌کند.آن هم‌روش که وعده داده شد، در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۲، تماس صوتی با کیفیت بالا و همچنین پیام‌رسانی تیمی جهت ویندوز فون‌هایی که روی دستگاه‌های نوکیا نصب خواهند بود، بعنوان بخشی از همکاری منحصر به فرد با نوکیا در دسترس قرار گرفت. وایبر همراه تماس صوتی بطور رسمی جهت همهٔ دستگاه‌های ویندوز فون ۸ در ۲ آوریل ۲۰۱۳ نشر یافته شده شد. در اوت ۲۰۱۳، وایبر بعنوان یک نرم‌افزار آزمایشی عمومی جهت لینوکس نشر یافته شده شد. در ابتدا، نگارش دودویی ۶۴ بیت جهت گرفتن در دسترس قرار گرفت. در ۱۳ فوریه ۲۰۱۳، راکوتن از خرید وایبر به نرخ ۹۰۰ میلیون دلار خبر داد.

قابلیت‌های اصلی آن برنامه جذاب و جالب و خوب بر روی سیستم‌عامل آندروید و همچنین آی او اس و همچنین ویندوزفون مکالمه بوسیله اینترنت، ارسال عکس، شکلک و همچنین ارسال متن می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب کاملاً مجانی و رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته‌می باشد. جهت ثبت نام در آن برنامه جذاب و جالب و خوب بایستی و حتما شماره تلفن همراه شخص به آن هم اعلام می شود و همچنین توسط یک پیام کوتاه، کد وارد شدن به برنامه جذاب و جالب و خوب به کاربر اعلام می‌می شود. همچنین کاربران می‌توانند توسط آن هم تلفن همراه برنامه جذاب و جالب و خوب را بر روی رایانه فردی یا شخصی و همچنین یا تبلت خود نصب کنند و همچنین به صورت اشتراکی از آن برنامه جذاب و جالب و خوب در همگی آنها بهره بری و استفاده کنند. وایبر با بهره بری و استفاده از دفترچه تلفن موجود در تلفن همراه سایر افرادی که نرم‌افزار فوق را نصب کرده و همچنین در دفترچه تلفن قرار دارند را شناسایی کرده و همچنین آنها را در لیست دوستان در نرم‌افزار فوق قرار می‌دهد. ورژن و نسخه جدید آن نرم‌افزار اجازه اضافه کردن شکلک‌های جدیدی را نیز به کاربرانش می‌دهد. بعضی از آن شکلک‌ها با پرداخت هزینه قابل گرفتن و همچنین بعضی نیز مجانی و رایگان خواهند بود.

وایبر در حال حاضر در ۳۰ زبان در دسترس قرار دارد: فارسی، انگلیسی، عبری، آلبانیایی، چینی سنتی، چینی ساده‌شده، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، یونانی، ژاپنی، کره‌ای، نپالی، پرتغالی، اردو، اسپانیایی، سوئدی، روسی و همچنین اوکراینی.

Send a message for free. When you use Viber, your phone calls to any other Viber user are free, and the sound quality is good. You can use any Viber user, anywhere in the world and free calls. All Viber features are 100% FREE and do whatever additional "in application" purchase requirement does not apply. This program does not require a username and password via a mobile phone, it makes a connection. Just a personal telephone number that is derived from this software in your phone and talk to him. It should be noted that in order to communicate, the software must be running on the phone forever.

Viber for Windows lets you send Free Messages and make Free Calls to other Viber users, on any device and network, in any country!

Viber syncs your contacts, Messages and call history with your mobile device.

Best-quality HD voice calls-
Video calls-
Text, photo and sticker messages-
Full sync between your mobile and Windows-
Transfer ongoing Calls between devices

۱٫ The first time it is run the second time.
2. For the first entry in a Portable program is needed
smartphone installed Viber program.

Whats New:
Updates: official site does not provide any info about changes in this version

لینک دانلود:

download دانلود وایبر جهت ویندوز Viber Desktop Free Calls & Messagesدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود وایبر جهت ویندوز Viber Desktop Free Calls & Messages در تاریخ ۳ April 2016 | 3:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی |دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان