سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص)

دانلود نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص)

دانلود نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص)

|دانلود نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص) از ام اس پی پرتال|

40dastan دانلود نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص)

در آن مطلب از وبسایت میهن دانلود، نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص) را جهت دانلود کاربران عزیز آماده کرده ایم. نرم افزار ۴۰ حدیث یک ابزار عالی جهت آگاهی از احادیث آموزنده پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم (ص) می باشد. همچنین در آن نرم افزار ۴۰ داستان منتخب از ایشان و همچنین ۵ درس آموزنده از زندگیشان جهت تو عزیزان در آن نرم افزار قرار داده شده می باشد.
حدیث، در اصطلاح مسلمانان به سخنان پیامبران گفته می‌می شود. شیعیان به سخنان اهل بیت نیز حدیث می‌گویند. در اصطلاح دانشمندان علم حدیث، به کلامی که حاکی از کردار یا تقریر معصوم (محمد، پیامبراسلام) می باشد، «حدیث» و همچنین گاه «خبر» یا «روایت» گفته می‌می شود. شیعیان متعقدند: «حدیث، به‌دلیل انتساب آن هم به معصوم و همچنین وحیانی بودن محتوای آن هم، حجت بوده و همچنین می‌تواند مبنای عمل قرار گیرد»
حدیثی از محمد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اسلام: هر چیزی اساسی دارد و همچنین اساس آن دین دانش‌می باشد و همچنین یک دانشمند جهت شیطان از هزار عابد بدتراست. (نهج‌الفصاحه)
بنابر عقیده مسلمانان، قرآن، به مثابه قانون اساسی اسلام، اکثرا و بیشتر کلیات را گفتن کرده و همچنین تبیین تفاصیل و همچنین جزئیات را به روایات واگذار کرده می باشد، از آن‌رو روایات، بعد از قرآن، مهم‌ترین منبع شناخت دین اسلام به شمار می‌آید. بدین جهت، مسلمانان به فراگیری، ثبت و همچنین تدوین احادیث، به‌رغم بعضی فراز و همچنین نشیبها، توجه کرده و همچنین مجموعه‌های حدیثی را شامل هزاران روایت در تمام موضوعات مورد مستلزم و نیاز دین‌داران، فراهم آوردند. بعد از آن هم، دانشهای رجال، تاریخ حدیث، مصطلحات حدیث، فقه الحدیث و همچنین… جهت حفظ، نشر، فهم و همچنین تبیین میراث روایی پدید آمد.
تدوین هزاران اثر حدیثی نشان می‌دهد که مسلمانان، از آغاز به تا حال، بعد از قرآن، اکثرا و بیشتر به حدیث توجه نموده اند. در دوران معاصر نیز اندیشمندان مسلمان با نگاهی دوباره به میراث روایی، کوشش گسترده‌ای را جهت بهره جستن هر چه اکثرا و بیشتر از آن منبع آغاز کردند و همچنین با تأسیس دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی حدیثی و همچنین… در آن راه گامهایی برداشتند.
دانشمندان علم اصول فقه، به نقل کردن سنّت، حدیث (خبر) می‌گویند.حدیث قول، فعل و همچنین تقریر پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله را گویند.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص)دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار ۴۰ حدیث از رسول اکرم (ص) در تاریخ ۵ April 2016 | 7:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان