سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مذهبی عطر نرگس ۳

دانلود نرم افزار مذهبی عطر نرگس ۳

دانلود نرم افزار مذهبی عطر نرگس ۳

|دانلود نرم افزار مذهبی عطر نرگس ۳ از ام اس پی پرتال|

AtreNarges دانلود نرم افزار مذهبی عطر نرگس ۳

در آن مطلب از وبسایت میهن دانلود ورژن و نسخه سوم نرم افزار مذهبی عطر نرگس را جهت دانلود کاربران عزیز آماده کرده ایم. آن نرم افزار شامل موضوعاتی از قبیل مهدویت و همچنین امام و پیشوا زمان (عج) میباشد.
– نشانه ها و علائم ظهور امام و پیشوا زمان (عج) چیست؟
– چگونه می قدرت با امام و پیشوا زمان (عج) صحبت کرد؟
– چرا غیبت امام و پیشوا زمان (عج) طولانی شده می باشد؟
– یاران امام و پیشوا زمان (عج) چند نفرند و همچنین از چه شهرهایی خواهند بود؟
– چگونه می قدرت خود را جهت ظهور امام و پیشوا زمان (عج) آماده کرد؟
– بعد از آمدن امام و پیشوا زمان (ع) چه مسایل و همچنین حوادثی اتفاق میافتد؟
– فلسفه و همچنین علت از کار افتادن اسلحه ها در زمان ظهور امام و پیشوا زمان (عج) چیست؟
– نزدیک شدن ظهور مهدی (عج) با نشانه های همراه می باشد، آن هم نشانه ها چیست؟
– چرا جهت امام و پیشوا مهدی(ع) دو گونه غیبت معیّن شده و همچنین از آن هم اول غیبت کبری آغاز نشد؟
– ظهور امام و پیشوا (عج) هنگام و زمانی که روی میدهد که شهروندان و مردم شهر به کارهای زشت روی آورند یا کارهای خوب؟
بنابر نظر شیعیانِ دوازده‌امامی، محمد بن الحسن العسکری معروف به حجت بن الحسن فرزند حسن بن علی عسکری (امام و پیشوا یازدهم شیعیان)، دوازدهمین و همچنین آخرین امام و پیشوا و همچنین آن هم مهدی موعود می باشد. همچون پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اسلام نامش محمد و همچنین کنیه‌اش ابوالقاسم می باشد. همچنین «امام و پیشوا زمان»، «صاحب الزمان»، «ولی عصر»، «قائم آل محمد» و همچنین «مهدی موعود» از القاب اوست.
در روایات شیعیان نشانه‌های متعددی جهت ظهور مهدی قائم ذکر شده‌می باشد شامل: خروج یمانی، سفیانی، صیحه آسمانی که از آمدن قائم خبر می‌دهد، کشته‌شدن نفس زکیه در مکه تنها ۱۵ روز قبل از ظهور قائم، فرورفتن سرزمین بیداء (فرورفتن ارتش سفیانی در زمین در هنگام رژه در مکه). هر چند توسی، نعمانی و همچنین صدوق در ترتیب اتفاق افتادن آن نشانه‌ها با هم یک نظر نیستند. هر سه ذکر می‌کنند که آن نشانه‌ها در یک سال شمسی اتفاق می‌افتد. در آن روایات مهدی در بین رکن‌های یمانی و همچنین حجرالاسود و همچنین مقام ابراهیم، در کعبه ظهور می‌کند. روز ظهور مقارن با عاشورا می باشد. مرکز حکومت او همچنین در کوفه قرار دارد. او همچنین مقر حکومتش را در مسجد کوفه برپا می‌کند و همچنین خزانه اش را در مسجد سهله مستقر می‌کند.

در روایات شیعه، شیعیان از مشخص کردن وقت ظهور مهدی برحذر داشته شده‌اند، و همچنین مشخص کردن‌کنندگان وقت ظهور، دروغگو دانسته شده‌اند. در میان روایات شیعه، اجماعی در مورد مدت زمان حکمرانی مهدی بعد از ظهورش نیست. جهت مثال حدیثی از محمد باقر، امام و پیشوا پنجم شیعه نقل شده‌می باشد که مدت زمان حکومت مهدی را بعد از ظهور ۳۰۹ سال شمسی ذکر کرده‌می باشد. حدیثی دیگر به نقل از صادق نقل شده‌می باشد که آن مدت را هفت سال شمسی ذکر کرده‌می باشد ولی باید توجه داشت به گفتهٔ جعفر صادق، امام و پیشوا ششم شیعیان امامی، هر سال شمسی آن حکومت به مقدار و اندازه هفتاد سال شمسی عادی خواهد بود. در حدیثی دیگر که ابن بابویه از صادق نقل کرده‌می باشد او از وجود دوازده مهدی بعد از قائم (و همچنین نه دوازده امام و پیشوا) خبر داده‌می باشد. آن مهدی‌ها از میان شیعیان امام و پیشوا زمان خواهند بود.

طبق نظر علی کورانی در کتاب عصر ظهور بر اساس جمع‌بندی روایات شیعه و همچنین سنی در خصوص ظهور و همچنین قیام مهدی موعود، ظهور مهدی از ابتدا تا تشکیل حکومت چهارده ماه طول می‌کشد. ظهور از ماه رجب و همچنین با خروج سفیانی آغاز می‌می شود. در شش ماه نخست، ظهور مهدی غیرعلنی می باشد و همچنین او در اضطراب و همچنین نگرانی می باشد و همچنین مسائل را به روش مخفیانه توسط یارانش رهبری می‌کند. سپس در روز عاشورا از ماه محرم قیام قائم از مکه در مسجدالحرام در کنار کعبه با ۳۱۳ تن از یارانش آغاز می‌می شود؛ درحالی که پرچم حضرت محمد در غزوه بدر را در دست دارد که بر آن هم نوشته شده می باشد: اَلبَیعهُ لله؛ سپس از آنجا رهسپار مدینه، و همچنین بعد عراق و همچنین نهایتاً شام می‌می شود. او طی هشت ماه دشمنانش را شکست می‌دهد و همچنین جهان اسلام را یکپارچه تحت فرمان حکومت خود در می‌آورد. سرانجام وارد قدس می‌می شود. آنگاه با رومیان (که به نظر کورانی مقصود غربیان خواهند بود) پیمان آتش‌بس می‌بندد. در آن اثنا طبق روایات مسلمانان عیسی از ملکوت فرود می‌آید، تا حجت بر یهودیان و همچنین مسیحیان تمام می شود. ترتیب حوادث فرود مسیح و همچنین آتش‌بس میان مسلمانان و همچنین رومیان (غربیان) در روایات دقیقاً مشخص نیست. به هر حال مسیح به مهدی می‌پیوندد و همچنین پشت سر مهدی نماز می‌خواند. سپس رومیان پیمان آتش‌بس را نقض می‌کنند و همچنین جنگ خیلی زیاد بزرگی در ساحل شرقی مدیترانه رخ می‌دهد و همچنین مهدی پیروز می‌می شود.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار مذهبی عطر نرگس ۳دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مذهبی عطر نرگس ۳ در تاریخ ۸ April 2016 | 12:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان