خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0

دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0

دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0

|دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0 از ام اس پی پرتال|

%name دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0

DipTrace 3.0 یک نرم افزار عالی جهت طراحی سه بعدی و همچنین شبیه سازی مدارات الکتریکی میباشد. آن نرم افزار یک نرم افزار قدرتمند در باره طراحی و همچنین شبیه سازی مدارات الکتریکی میباشد که امکانات بالایی را در اختیار مهندسین قرار می دهد. آن نرم افزار از ابزار سه بعدی پیشرفته‌ای جهت طراحی مدارات بهره بری و استفاده می‌کند. DipTrace آن نرم افزار میتواند مدارات کوچک تا مدارات پهناور و بزرگ را به راحتی طراحی کند. DipTrace همچنین آن نرم افزار شامل محیط خیلی زیاد ساده ای میباشد و همچنین تازکاران به راحتی میتوانند با آن هم کار کنند. از قابلیت های آن نرم افزار میتوان به ارای کتابخانه‌ ای از مدل‌های سه بعدی، طراحی پیشرفته انواع مدارات الکتریکی، قابلیت‌ ورودی و همچنین خروجی و همچنین … اشاره کرد.
DipTrace مدارهای الکترونیکی (به انگلیسی: Electronic circuit) بهمراه مدارهای الکتریکی، دو دسته‌ی کلّی از مدارها به شمار می‌روند. در مدارهای الکتریکی، محیط حرکت الکترون و همچنین بطور کلّی جنس مشکّل مؤلّفه‌های مدار، به هیچ عنوان اهمّیّت ندارند؛ بلکه ارتباط و رابطه‌ی ریاضی میان ولتاژ و همچنین جریان آن مؤلّفه‌های الکترونیکی مهم‌اند. درحقیقت، در واکاوی آن مدارها کمتر به ساختمان آن افزاره‌ها توجّه می‌می شود.
DipTrace برعکس مدارهای الکتریکی، مدارهای الکترونیکیْ همچنین و علاوه بر ارتباط و رابطه‌ی ریاضی ولتاژ و همچنین جریان افزاره، به محیط گذر الکترون توجّه کرده و همچنین درکل آن جنس و همچنین شیوه‌ی ساخت مؤلّفه‌هاست که اهمّیّت بالایی دارد. در واکاوی بعضی مدارهای الکترونیکی، زیرا و به درستی که معادله‌های دیفرانسیل خیلی زیاد سخت و همچنین پیچیده ساخته یا ایجاد می‌شوند، غالباً از تقریب جهت قسمت و بخش‌های الکترونیکی بهره بری و استفاده می‌می شود.
مدارهای الکترونیکی، خود به دو دسته‌ی «مدارهای رقمی» و همچنین «مدارهای مانسته» تقسیم می‌شوند. DipTrace در دسته‌ی رقمی، منظور از «رقم» صفر و همچنین یک می باشد که صفر بمعنای «صفر منطقی» و همچنین یک بمعنای «یک منطقی»، که صفر بمعنای «صفر ولت» و همچنین یک بمعنای «پنج ولت» می‌باشد.

DipTrace is quality Schematic Capture and PCB Design software that offers everything to create simple or complex multi-layer boards from schematic to manufacturing files.

DipTrace is first of its kind intuitive CAD software, featuring:
– Easy to learn user interface
– Multi-sheet and hierarchical schematics
– High-speed shape-based autorouter
– Smart manual routing tools
– Wide import / export capabilities
– Differential Pairs
– Advanced verifications with real-time DRC
– Real-time 3D PCB preview & STEP export
– Manufacturing output
– Commitment to the future

سیستم مورد مستلزم و نیاز:

– Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 (x86 or x64)
– 1GHz Pentium III processor or equivalent
– 1 GB RAM
– 2 GB hard disk space
– 1024×768 screen resolution or higher
– OpenGL / DirectX 9.0 or higher

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0دانلود ورژن و نسخه ۳۲ بیتی با لینک مستقیم

download دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0دانلود ورژن و نسخه ۶۴ بیتی با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار شبیه سازی مدارهای الکتریکی DipTrace 3.0 در تاریخ ۹ April 2016 | 4:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی |دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان