خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب زنده پاها و همچنین مرده پاها

دانلود کتاب زنده پاها و همچنین مرده پاها

دانلود کتاب زنده پاها و همچنین مرده پاها

|دانلود کتاب زنده پاها و همچنین مرده پاها از ام اس پی پرتال|

thum32456789098765434 دانلود کتاب زنده پاها و همچنین مرده پاها
نام : زنده پاها و همچنین مرده پاها
نویسنده:بهرام حیدری
حجم:۲٫۹  مگابایت
صفحات:۱۰۸
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات: بهرام حیدری نویسندهٔ بختیاری ایرانی می باشد. او از نویسندگان نوگرای دهه‌های ۱۳۵۰ و همچنین ۱۳۶۰ می باشد و همچنین به همراه نویسندگان غیره ای شامل عدنان غریفی، ناصر تقوایی، احمد محمود، احمد آقایی، منصور خاکسار، پرویز مسجدی، حسین رحمت، علی گلزاده، مسعود میناوی، ناصر مؤذن، محمد ایوبی، پرویز زاهدی و همچنین نسیم خاکسار از شکل‌دهندگان داستان‌نویسی جنوب می است و خواهد بود.بدون شک، بهرام حیدری را بایستی و حتما یکی از معدود نویسندگان آوانگارد در بارهٔ ادبیات روستایی–اقلیمی ایران به حساب آورد. یکی از نسل کمیاب و همچنین گم‌شده، که همواره ناشناس و همچنین گمنام باقی ماند و همچنین به خاطر خاستگاه طبقاتی و همچنین ذهنیت خاص و همچنین بی‌پروایِ خویش که خیلی‌ها را خوش نمی‌آمد، نتوانست در اذهان و همچنین قلوب بسیاری از روشنفکران آن هم زمان، راهی بیابد. حتی در زمانی که کتاب «لالی» او همچنین به همراه کتاب «نان و همچنین گل» نسیم خاکسار به عنوان بهترین مجموعه داستان‌های سال شمسی ۱۳۵۸ شناخته شدند، او هنوز گمنام بود و همچنین شاید جامعهٔ ادبی آن هم زمان، به خاطر نثر و همچنین فضاهای داستانی‌اش، نتوانست او را تاب بیاورد و همچنین به خاطر بسپارد.او همچنین بسیاری از سال شمسی‌های عمر خود را به عنوان سرباز سپاهی دانش و همچنین معلم در روستاهای فراموش‌شدهٔ جنوب سپری کرد و همچنین بعد از انقلاب فرهنگی و همچنین پاکسازی در آموزش و همچنین پرورش، به عنوانِ نویسنده‌ای متعهّد جهت شهادت‌دادن به امرِ واقعیّت، از ایران گریخت.بهرام حیدری، بطور رسمی با کتاب «به‌خداوند تبارک و تعالی که می‌کُشم هرکس که کُشتم» که در سال شمسی ۱۳۵۶ چاپ شد، پابه عرصهٔ ادبی ایران گذاشت. در سال شمسی ۱۳۵۸ کتاب «زنده‌پاها و همچنین مرده‌پاها» و همچنین در آن هم سال شمسی مجموعه داستان‌های کوتاه «لالی» را به چاپ سپرد. هر چند او پیش‌ترها، نزدیک به بیست سال شمسی، در نشریات ادبی آن هم زمان بسیاری از داستان‌هایش را چاپ کرده بود، ولی باید توجه داشت هرگز بسیاری از آن هم‌ها در کتابی نیامد و همچنین به روایت بسیاری از نزدیکانش، او کتاب‌های غیره ای به نام «شناسنامه‌های باطل‌شده» و همچنین «شامِ کفتار و همچنین چاشتِ پلنگ» داشت که در حملهٔ ساواک به منزل و خانه‌اش از بین رفتند. احمدی داریوش. در موردٔ بهرام حیدری، هفته‌نامهٔ تولید، صفحه دهکده
به‌خداوند تبارک و تعالی که می‌کشم هرکس که کشتم، تهران: کتاب زمان، ۱۳۵۶، ۱۲۶ص
زنده‌پاها و همچنین مرده‌پاها، تهران: کتاب زمان، ۱۳۵۸، ۱۰۶ص
لالی، تهران: امیرکبیر، ۱۳۵۸، ۳۳۳ص
تله، تیغ، تیهو: مجموعه‌داستان، سوئد/: آرش، ۱۳۷۰، ۲۹۸ص، ۹۱-۸۸۸۸۰-۷۶-۱
کوه ساکن اجساد، رودِ جاری انسان، سوئد/ افسانه، ۱۳۷۵، ۲۴۷ص
باران و همچنین ابرهای وجود، سوئد/استکهلم: کتاب ارزان، ۱۳۸۰، ۴۵۴ص

لینک دانلود:

download دانلود کتاب زنده پاها و همچنین مرده پاهادانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب زنده پاها و همچنین مرده پاها در تاریخ ۹ April 2016 | 12:33 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان