خانه / دانلود نرم افزار / دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005

دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005

دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005

|دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005 از ام اس پی پرتال|

Comodo Internet Security دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005

Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005 آن بسته امنیتی که ترکیبی از آنتی ویروس ، دیوار آتش و همچنین تمامی ابزارهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت برقراری امنیت می باشد می تواند با سرعتی خیلی زیاد بالا سیستم را اسکن و همچنین از وجود هر گونه فایل مخربی حفاظت نمایید.به کمک آن نرم افزار که وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود معرفی میکند تو قادر خواهید بود تا با بهره بری و استفاده از ابزارهای موجود در آن نرم افزار امنیت مناسبی را جهت ارتباطات اینترنتی خود برقرار نموده و همچنین مانع از نفوذ هکرها به سیستم خود شوید و همچنین همچنین از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های خرابکارانه آن اشخاص جلوگیری نمایید. از ویژگی های آن نرم افزار می قدرت به اسکن مداوم سیستم و همچنین شناسایی سریع حافظه های فلش،وجود آنتی ویروسی قوی و همچنین شامل قدرتمند ترین فایروال و همچنین … اشاره کرد.

Comodo Internet Security Premium ویروس، یک نوع از بدافزار می باشد که در اغلب مواقع بدون اطلاع کاربر اجرا شده و همچنین تلاش می‌کند خودش را در یک کد اجرایی دیگر کپی‌ کند. هنگام و زمانی که موفق به انجام آن کار شد، کد جدید، آلوده نامیده می‌می شود. کد آلوده هنگام و زمانی که اجرا می شود، به نوبه‌ی خود کد غیره ای را می‌تواند آلوده کند. آن عمل تولید مثل یا کپی‌سازی از خود بر روی یک کد اجرایی موجود، ویژگی کلیدی در تعریف یک ویروس می باشد. معمولاً کاربران رایانه به ویژه آنهایی که اطلاعات تخصصی کمتری در مورد کامپیوتر دارند، ویروس‌ها را برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی هوشمند و همچنین خطرناک می‌دانند که خود به خود اجرا و همچنین تکثیر شده و همچنین تاثیرات و همچنین اثرات تخریبی بسیاری دارند که باعث از دست رفتن اطلاعات و همچنین گاه خراب شدن کامپیوتر می‌گردند در حالیکه طبق آمار تنها پنج قسمت و بخش ویروس‌ها شامل تاثیرات و همچنین اثرات تخریبی بوده و همچنین بقیه صرفاً تکثیر می‌شوند. Comodo Internet Security Premium بنابراین یک ویروس رایانه‌ای را می‌قدرت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای تعریف نمود که می‌تواند خودش را با بهره بری و استفاده از یک میزبان تکثیر نماید. بنابر آن تعریف در صورتی که برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای وجود داشته باشد که شامل تاثیرات و همچنین اثرات تخریبی باشد ولی امکان تکثیر نداشته باشد، نمی‌قدرت آنرا ویروس نامید. بنابراین ویروس‌های رایانه‌ای از جنس برنامه جذاب و جالب و خوب‌های معمولی خواهند بود که توسط ویروس‌نویسان نوشته شده و همچنین سپس به روش ناگهانی توسط یک فایل اجرایی و همچنین یا جا گرفتن در ناحیه سیستمی دیسک، فایل‌ها و همچنین یا کامپیوترهای دیگر را آلوده می‌کنند. در آن حال بعد از اجرای فایل آلوده به ویروس و همچنین یا دسترسی به یک دیسک آلوده توسط کاربر دوم، ویروس به صورت مخفی ورژن و نسخه‌ای از خودش را تولید کرده و همچنین به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دیگر می‌چسباند و همچنین به آن ترتیب داستان زندگی ویروس آغاز می‌می شود و همچنین هر یک از برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنین یا دیسک‌های حاوی ویروس، بعد از انتقال به کامپیوترهای دیگر باعث تکثیر ورژن و نسخه‌هایی از ویروس و همچنین آلوده شدن دیگر فایل‌ها و همچنین دیسک‌ها می‌شوند. Comodo Internet Security Premiumلذا بعد از اندک زمانی در کامپیوترهای موجود در یک کشور و همچنین یا حتی در سراسر دنیا نشر یافته شده می‌شوند. از آنجا که ویروس‌ها به روش مخفیانه عمل می‌کنند، تا زمانی که کشف نشده و همچنین امکان پاکسازی آنها فراهم نگردیده باشد، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بسیاری را آلوده می‌کنند و همچنین از آن رو پیدا کردن و یافتن سازنده و همچنین یا منشاء اصلی ویروس مشکل می باشد.

امنیت رایانه ای شاخه‌ای از فناوری اطلاعات می‌باشد که بحث امنیت و همچنین نگهداری امن داده‌ها و همچنین اطلاعات را بر عهده دارد. حفاظت، پشتیبانی و همچنین نگهداری از داده‌های رایانه‌ای، اطلاعات مهم، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های حساس، نرم‌افزارهای مورد مستلزم و نیاز و همچنین یا هر آنچه که در حافظه جانبی رایانه مورد توجه بوده و همچنین با اهمیت می‌باشد، امنیت رایانه‌ای نامیده می‌می شود. امنیت در حالت کلی می‌بایست سه قسمت و بخش را شامل می شود: محرمانگی، یکپارچگی و همچنین دسترس پذیری. بدین معنی که مشخص کردن و همچنین تضمین یک شبکه یا سیستم امن می‌بایست منجر به سه هدف بالا گردد. در آن بحث اجزاء بسیاری وجود دارند ولی در تقسیم بندی کلی اجزاء به شرح زیر می‌باشد:

۱. شبکه‌ها و همچنین اجزاء فعال(روترها، سوئیچها، شبکه‌ها و همچنین زیر شبکه ها(subnet)و همچنین شبکه‌های مجازی(vlan) و همچنین سایر تجهیزات مشابه)

۲. میزبانها یا سرورها(hosts) مهمترین اجزاء جهت کاربران

۳. سرویس گیرنده‌ها (Clients) یا رایانه‌های معمولی که به شبکه یا اینترنت مرتبط می‌باشند

به صورت جزئی امنیت یک رایانه وابسته به شبکه مرتبط با آن هم می‌باشد و همچنین اصولاً نحوه ارتباط آن هم دستگاه با دنیای بیرون از روشهای متغایر و متفاوت مثل حافظه جانبی یا ارتباط شبکه‌ای نیازمند رعایت موارد و نکات امنیتی مرتبط می‌باشد. جهت ساخته یا ایجاد امنیت تمام اجزاء نیازمند بررسی کردن و همچنین رفع نقاط ضعف مربوطه می‌باشند. به روش کلی می‌قدرت گقت امنیت یک بسته یا محصول نیست بلکه یک فرایند مداوم می‌باشد.

screenshot.Comodo.Internet.Security 1 دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005

بعضی از ویژگی های آن نرم افزار :

–   اسکن مداوم سیستم و همچنین شناسایی سریع حافظه های فلش

–   سرعت بالا در اسکن سیستم و همچنین اجرای فایل های ناشناخته و همچنین خطرناک در محیط مجازی

–   وجود آنتی ویروسی قوی و همچنین شامل قدرتمند ترین فایروال

–   واسط کاربری دوست داشتنی و جذاب

–   سازگار با ورژن و نسخه های متنوع و گوناگون و مختلف ویندوز

–   و همچنین …

COMODO Internet Security Premium is an antivirus system that aims to protect your system, files and folders against online threats. It includes an antivirus module, combined with firewall features build an unbreakable shield.

COMODO Internet Security Premium offers to change your DNS servers to COMODO SecureDNS servers (it has a description), and to enable "Cloud Based Behavior Analysis" of unrecognized programs by submitting them to COMODO.

When the program is launched, you are welcomed by three windows. In one of them, COMODO searched for updates, another one informed us of how the firewall had detected a new private network that our PC was about to join, and another one which is the software's interface.

Updating takes several minutes, after which COMODO runs an automatic scan on your computer (which takes a really long time, but it's thorough). The GUI is very eye-catching and simple to follow.

COMODO seems to have a lot of features for each main function, but they are well organized. The antivirus section lets you run or schedule a scan (a full scan, on critical areas, or a spyware scan), configure the scanner settings, view antivirus events and quarantined items, but also submit suspicious files to COMODO to be further analyzed.

The firewall lets you view events and alerts that were possibly triggered by attacks on the computer, define a new trusted or blocked application, create a set of global rules, and configure various options.

Defense+ has some interesting features, such as running a program in the Sandbox (a "safe haven" for untrusted, restricted, limited or partially limited applications), adding or removing files to and from your local safe executable database, and viewing unrecognized files (which are automatically placed in the Sandbox until further notice).

Surprisingly enough, COMODO uses very little CPU and memory resources while scanning is active. But other system applications run slower.

To sum things up, COMODO Internet Security Premium is a brilliant security application, but that's only our opinion. You have to test it for yourself.

Here are some key features of "COMODO Internet Security Premium":
– Default Deny Protection(DDP):
– Only known and listed PC-safe files and applications are able to access your PC.
– Prevention-based protection:
– Firewall and Antivirus combine to stop viruses and malware before they enter the PC.
– Sandbox technology:
– The sandbox is a virtual operating environment for untrusted programs – ensuring viruses and other malicious software are completely isolated from the rest of your computer.
– Personalized protection alerts:
– Firewall quickly learns the rules you set for downloading software, and adjusts its alerts accordingly to fit your needs.
– Real-time access to updated virus definitions:
– Automatic updates mean greatest possible protection possible against zero-day threats.
– One-click virus scanning:
– Make sure your PC is clean with one simple button click.
– Uncluttered, user-friendly interface:
– Quickly navigate through the various parts of Firewall protection without getting lost.
– Thorough security "wizards":
– Preset security settings for simple point-and-click setup.
– Unique "slider" to easily change your current security level:
– Easily switch between presets to reflect your security preference at any given time.
– Exclusive access to Comodo's "safe-list":
– List of over two million known PC-friendly files and applications so safe files and apps are allowed to run.

لینک دانلود:

download دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود بسته کامل امنیتی Comodo Internet Security Premium 8.2.0.5005 در تاریخ ۹ April 2016 | 3:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان