خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Autodesk SketchBook 3.6.0 – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی آندروید!

دانلود Autodesk SketchBook 3.6.0 – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی آندروید!

دانلود Autodesk SketchBook 3.6.0 – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی آندروید!

|دانلود Autodesk SketchBook 3.6.0 – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی آندروید! از ام اس پی پرتال|

Autodesk SketchBook اپلیکیشن عالی کشیدن نقاشی های بی نظیر از استودیوی معروف آتودسک طراح نرم افزارهای معروفی زیرا و به درستی که آتوکد جهت دستگاه های اندرویدی می باشد که به صورت مجانی و رایگان با پرداخت درون برنامه جذاب و جالب و خوب در گوگل پلی عرضه شده می باشد و همچنین نیت و اراده معرفی ورژن و نسخه ی پرداخت شده و همچنین فول ان را داریم! آن نرم افزار عالی که جهت PC هم عرضه شده می باشد به تو آن امکان را می دهد که در محیطی واقعا حرفه ای عکس های هنری فوق العاده زیبایی را طراحی نمایید. آن نرم افزار در اصل جهت پیاده سازی ایده های تو طراحی شده می باشد و همچنین با دارا بودن ابزارهای منحصر به فرد بدون شک بهترین اپلیکیشن اندرویدی جهت پیاده کردن ایده ها و همچنین طرح های شماست. انواع ابزارهای حرفه ای رسم خطوط، سایه زنی، طراحی های ابتدایی و اولیه، براش های پیشرفته با کیفیت های بالا، حاشیه نویسی بر روی طرح به منظور یادآوری موارد و نکات در ادامه طراحی و همچنین قابلیت حذف آن هم ها به راحتی، سازگاری با برنامه جذاب و جالب و خوب فتوشاپ و همچنین غیره همگی از ویژگی های آن اپلیکیشن قدرتمند می باشد.

نوشته دانلود Autodesk SketchBook 3.6.0 – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید پدیدار شد ؛ جهت دیدن به وبسایت و مرکز خبرهای جدید اصلی یعنی فارسروید رفت و آمد و مراجعه کنید.

دانلود Autodesk SketchBook 3.6.0 – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی آندروید! در تاریخ ۱۱ April 2016 | 9:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان