سرخط خبرها
خانه / مقالات / در کیف خانم های خوش تیپ و باکلاس چه می گذرد؟

در کیف خانم های خوش تیپ و باکلاس چه می گذرد؟

what do we carry in women purse در کیف خانم های خوش تیپ و باکلاس چه می گذرد؟

lebs shab

خانمهای خوش تیپ شیک پوش در کیف شان چی دارند؟

شاید با خود بگویید که حمل تمام این وسایل، ضروری است یا نه؟ این تجربه یک دختر انه است! پس به آن اعتماد بکنید . هر کدام از این وسایل را که در کیف تان ندارید پس جهت بیرون رفتن آماده نیستید. خانم همیشه بایستی جهت هر چیزی، هر کسی و هر زمانی آماده باشد. با داشتن این وسایل در کیف تان، همیشه آماده خواهید بود!

کیف لوازم آرایش

این ابه احتمال زیاد لا یکی از خیلی مهم ترین وسایلی است که هر خانم می بایست در کیف داشته باشد. کیف ارایش شما حداقل بایستی حاوی ریمل مژه، خط چشـم رژ لب باشد. این سه محصول شما را جهت هر جایی که بخواهید بروید، آماده می سازد!

معطر کننده دهان

بوی بد دهان بعد از غذا، اتفاق اجتناب ناپذیر است. یک خانم همـواره می بایست گاهي از این معطر کننده ها مانند آدامس اسپری را در کیف داشته باشد تا لبخند زیبا ی خود را حفظ نماید .

عطر

یک محصول فوق العاده ضروری! یادتان نرود که یک خانم همـواره می بایست معطر بشد.

عینک خورشید ی جعبه آن

زمان ی که تابش خورشید کم می شود شما در معرض نور خورشید نیستید، باید عینک را در درون جعبه اش بگذارید در کیف تان قرار دهید. گذاشتن عینک روی سر را فراموش بکنید !

آب نبات شکلات

برای لحظاتی که شاید دچار سرگیجه شوید، وجود یک آب نبات یا شکلات یاری زیاد بزرگ برای تعدیل احوال تان و ارتقا انرژی است. بعد از وجود آن در کیف تان غافل نشوید.

کرم مرطوب کننده دست

بعضی اوقات دست هایتان نیاز به توجه و نگهداری بیشتری دارند. هر خانمی باید یک کرم در کیفش داشته باشد. اولین با اهمیت زیاد ترین قانون قشنگ یی را درمورد دست هایتان فراموش نکنید: رطوبت رطوبت رطوبت!

فایل ناخن

فایل ناخن مورد ی است که هر خانم باید در کیف داشته باشد! این فایل به شما کمک می نماید در طول مدتی که بیرون از خانه هستید، خود را با ناخن شکسته سپری نکنید! این وسیله از این اتفاق ناگوار پیشگیری می نماید .

کیف پول

این لیست بدون وجود کیف پول اصلا کامل نمی شود! کیف پول تان می بایست به اندازه ای باشد که جهت پلو های نقد و کارت های اعتباری تان فضا داشته باشد.

ضدعفو نی کننده

ضدعفو نی کننده دست را به لیست وسایل ضروری که هر خانمی می بایست در کیفش داشته باشد، اضافه بکنید . داشتن این وسیله نه فقط شما را به دشت معطر جلوه می دهد، بلکه میکروب های دست شما را از بین می برد.

پد دستمال کاغذی

به همراه داشتن پد دستمال کاغذی، ضروری تر از آن چیزی است که فکرش را می بکنید ! وسایلی که تنها جهت دوره ای ویِژگزینشه نباید در کیف تان باشد. می دانید که همیشه اتفاقات را نمی شود پیش بینی کرد. وجود این وسایل در کیف تان شما را از پریشانی استرس این زمان ها می رهاند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل در این مطلب میخواهیم به بررسی روش های یادگیری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان