سرخط خبرها
خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب پاجوش

دانلود کتاب پاجوش

دانلود کتاب پاجوش

|دانلود کتاب پاجوش از ام اس پی پرتال|

2345678908765432456675456 دانلود کتاب پاجوش
نام : پاجوش
نویسنده:منصور یاقوتی
حجم:۲٫۱  مگابایت
صفحات:۹۶
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:منصور یاقوتی متولد ۵ اسفند ۱۳۲۷ در روستای کیوه‌نان شهرستان سنقر در استان کرمانشاه داستان‌نویس، شاعر و همچنین منتقد ادبی می باشد. او همچنین در باره داستان کوتاه و همچنین داستان بلند فارسی متون درخشانی خلق کرده می باشد و همچنین یکی از چهره‌های شاخص و همچنین مطرح در میان نویسندگان نسل دههٔ ۴۰ و همچنین ۵۰ ایران می‌است و خواهد بود.منصور یاقوتی در ۵ اسفند ۱۳۲۷ در روستای کیوه‌نان شهرستان سنقر در استان کرمانشاه در خانواده‌ای کردزبان به دنیا آمد. بعد از مهاجرت خانواده به شهرستان کرمانشاه در ۷ سالگی، تحصیلات ابتدائی در مدرسه داریوش در کرمانشاه و همچنین دوران دبیرستان را در مدرسه کزازی گذراند و همچنین موفق به گرفتن دیپلم ادبی شد. بعد از آن هم به عنوان سپاهی دانش به روستاهای کردنشین کرمانشاه رفت و همچنین به آموزگاری پرداخت. مهرماه ۱۳۵۰ به صورت رسمی به استخدام وزارت آموزش و همچنین پرورش در آمد و همچنین بعد از پنج سال شمسی فعالیت به عنوان آموزگار روستا، در شهرستان کرمانشاه به تدریس در مدرسه حسینعلی گویا پرداخت.منصور یاقوتی از شهریور ۱۳۵۸ بدون کیفر خواست یا حضور در دادگاهی یا ارائه دلیل از آموزش و همچنین پرورش پاکسازی شد و همچنین از آن هم زمان در کنار نویسندگی به مشاغل غیره ای به مانند کارگری نگهبان و همچنین سرایداری پرداخت.عباس معروفی در روزنامه یا نشریهٔ گردون به دلیل جملات کوتاه، ادبیات قائم به ذات و همچنین به دور از تقلید یاقوتی او همچنین را «چخوف ایران» نامید. یاقوتی همچنین به سبب توصیف فضاهای روستایی و همچنین زندگی دهقانان و همچنین فرودستان و همچنین نیز ارائهٔ عکسی واقعگرایانه و همچنین انتقادی از جامعهٔ روستایی کردستان ایران جایگاه مهمی در ادبیات روستایی و همچنین همچنین ادبیات اقلیمی منطقهٔ جنوب کردستان ایران دارد. او همچنین همچنین همچنین و علاوه بر آثار ادبی خود که عمدتاً رئالیستی خواهند بود، در باره‌های متنوع و گوناگون و مختلف مانند گردآوری افسانه‌ها، بررسی در ادبیات فولکلوریک و همچنین شاهنامه کُردی نیز فعالیت کرده می باشد.

زخم / مجموعه داستان / ۱۳۵۰ /چاپ سوم
گل خاص / مجموعه داستان / ۱۳۵۰ / چاپ هفتم/ ترجمه به زبان کردی
کودکی من / مجموعه داستان / ۱۳۵۱/چاپ یازدهم
داستان‌های آهودره/ مجموعه داستان/چاپ دوم
با بچه‌های ده خودمان/ مجموعه داستان/ چاپ دهم
سال شمسی کورپه/ مجموعه داستان/چاپ اول
پاجوش/ داستان بلند/چاپ دهم
زیرآفتاب / داستان بلند/چاپ اول
چراغی بر فراز مادیان کوه/ داستان بلند/ چاپ بیش از ۲۰هزار ورژن و نسخه/ ترجمه به زبان کردی
دهقانان/ رُمان/چاپ سوم
افسانه‌هائی از ده نشینان کُرد/ پژوهش، گردآوری فرهنگ توده/ چاپ هفتم
یادداشت‌های یک آموزگار/ پژوهش
مردان فردا / مجموعه داستان / چاپ اول، برنده بهترین کتاب سال شمسی توسط شورای کتاب کودک
نگاهی به آثار درویشیان/ نقد ادبی/چاپ اول
گامی به پیش/ نقد ادبی/چاپ اول
توشای پرنده غریب زاگُرس/ مجموعه داستان/ ۱۳۷۴/ نشر آروین/ چاپ چهارم
افسانه سیرنگ/ داستان بلند/ ۱۳۸۲/ نشر ترجمان اندیشه/ چاپ اول
تنهاتر از ماه/ داستان کوتاه/ چاپ اول / ۱۳۹۰
بن‌بست/ رمان / چاپ اول /۱۳۸۵
داستان‌های آهودره (هفت کتاب در یک کتاب)/مجموعه آثار دهه ۵۰/ نشر شباهنگ/۱۳۹۱
پری چل گیس/کودک و همچنین نوجوان/ نشر قطره/ ۱۳۹۱
برزونامه/ شاهنامه کردی (ترجمه) / نشر ققنوس/۱۳۹۱
هستی شناسی فهم/نقدمشترک همراه با آرش سنجابی/ نشر کتاب آمه/ ۱۳۹۱
مادیان چهل کره/افسانه‌هایی از ده نشینان کرد/ نشر کتاب آمه/۱۳۹۱
چشم هیچکاک / داستان کوتاه / نشر هیلا / ۱۳۹۲

لینک دانلود:

download دانلود کتاب پاجوشدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب پاجوش در تاریخ ۸ April 2016 | 1:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان