سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مدیریت اف تی پی FlashFXP 5.3.0 Build 3925

دانلود نرم افزار مدیریت اف تی پی FlashFXP 5.3.0 Build 3925

دانلود نرم افزار مدیریت اف تی پی FlashFXP 5.3.0 Build 3925

|دانلود نرم افزار مدیریت اف تی پی FlashFXP 5.3.0 Build 3925 از ام اس پی پرتال|

FlashFXP1 دانلود نرم افزار مدیریت اف تی پی FlashFXP 5.3.0 Build 3925

FlashFXP 5.3.0 Build 3925 در آن پست از وبسایت میهن دانلود نرم افزار FlashFXP جهت دانلود کاربران عزیز اماده کرده ایم.آن نرم افزار با وجود سادگی که در ظاهرش می قدرت دیدن نمود ، امکانات خیلی زیاد مناسبی را در باره مدیریت هاست در اختیار کاربر قرار می دهد. با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار که وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود معرفی میکند می توانید به سادگی اقدام به آپلود و همچنین دانلود فایل با حداکثر سرعت و همچنین به ساده ترین شکل ممکن نمایید. همچنین با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار می توانید به انتقال اطلاعات میان دو سرور متنوع و گوناگون و مختلف بپردازید و همچنین در دو هاست مجزا تبادل داده انجام دهید.آن نرم افزار جهت کاربرانی که شامل وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نیستند نیز امکاناتی فراهم آورده می باشد تا بتوانند در محیط های متنوع و گوناگون و مختلف اینترنتی فایل های عکس ، موسیقی ، ویدیو و همچنین دیگر فایل های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

نرم افزار FlashFXP یکی از بهترین کلاینت های  FTP با پشتیبانی از انواع کانکشن ها و همچنین پروتکل های ارتباط امن SSL / TSL، قادر به کار با  فایروال می باشد.  از دیگر قابلیت های آن برنامه جذاب و جالب و خوب می قدرت به وارد کردن لیستی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید های محبوب کلابنت  FTP ، لیست وظایف درحال  انتظار، و همچنین از سر گیری دانلود های ناتمام در هر زمان ،دانلود خودکار با بهره بری و استفاده از پارامترهای خط فرمان،  تولید و همچنین سازماندهی داده ها نه تنها بین کامپیوتر های محلی، بلکه در پی سی های  راه دور بهره بری و استفاده کننده از سرویس دهنده های FTP. و همچنین.. اشاره نمود. بهره بری و استفاده از آن نرم افزار می توانید وبسایت خود را نشر یافته شده و همچنین برقرار کنید. آپلود و همچنین دانلود فایل هایی مانند اسناد متنی، عکس ها، ویدئو، موزیک و همچنین دیگر انواع فایل ها توسط FlashFXP ممکن می باشد. انتقال فایل ها یا تهیه ورژن و نسخه پشتیبان به صورت محلی به همچنین و علاوه انتقال فایل به صورت سرور به سرور FTP از دیگر امکانات آن نرم افزار می باشد.

نرم افزار FlashFXP  برنامه جذاب و جالب و خوب ی  FTP، FTPS، SFTP ویندوز می باشد.  از آن نرم افزار جهت نشر و همچنین نگهداری وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید خود. آپلود و همچنین دانلود فایل، مانند اسناد، عکس ها، فیلم دیدنی و جذاب ها، موسیقی و همچنین اکثرا و بیشتر انتقال وپشتیبانی های محلی و همچنین از راه دور  فایل های ، به همچنین و علاوه  انتقال اف تی پیسرور به سرور بهره بری و استفاده کنید!. FlashFXP ویژگی های پیشرفته و همچنین منحصر به فرد تعریف شده جهت پیکربندی مشتری را  ارائه می دهد.  به اشتراک گذاشتن فایل ها FTP با دوستان  و همچنین همکاران خود.

امکانات نرم افزار FlashFXP :
– کارآیی بالا در انتقال فایل های FTP.
– فشرده سازی آنی به صورت MODE Z.
– قابلیت مشخص کردن محدودیت جهت سرعت دانلود و همچنین آپلود.
– اتصالات ایمن FTP SSL/TLS.
– پروتوکل انتقال فایل SSH یا SFTP.
– محافظت نرم افزار با رمز عبور.
– انتقال فایل ها در حالت های فعال و همچنین منفعل.
– پشتیبانی از پروکسی های HTTP، SOCKS 4/5 و همچنین FTP.
– انتقال فایل ها به صورت سرور به سرور.
– پشتیبانی از قابلیت Drag & Drop جهت انتقال فایل ها.
– پشتیبانی از ۲۰ زبان زنده دنیا.
– سایه روشن کردن فایل ها بر اساس الگو.
– قابلیت مدیریت ساده فایل ها.
– تنظیم مجوز فایل ها.
– ویرایش فایل های موجود در سرور.
– قابلیت Resume خودکار انتقال فایل.
– انتخاب خودکار ASCII/Binary.

FlashFXP – a very good FTP-client that supports all types of connections, able to work through firewalls, and supports protocols for secure connections SSL / TSL. The program can import lists of sites from many popular FTP-client. There is a convenient feature – the list of pending tasks, which will resume unfinished downloads at any time. The program has the ability to automate downloading using command line parameters.

The program allows you to produce and organize the data not only between the local computer, but also two remote FTP-servers. Using FlashFXP, very convenient to download files that are located in different folders or on different FTP-servers. All the files you want to download, you can put in place. The program will remember their location when you start the download to make a connection to the server, go into the folder and start downloading.

Security:
• Includes OpenSSL Libraries 0.9.8b.
• Automatic support for One Time Password (OTP) S / KEY.
• Strong encryption (Blowfish) can be applied to the site manager to protect your information.
• Connect to sites using SSL / TLS encryption for added security, including the use of client certs.
• SSL Site-to-Site (SSCN) Transfers.
• Clear Command Channel (CCC).

Connectivity:
• Site to Site (FXP) Transfers.
• Fully recursive file transferring (uploading, downloading, site to site).
• Caching allows for offline browsing, queueing.
• Firewall support, allowing you to define a set range of local ports, or bind to a specific IP.
• FTP Proxy, HTTP Proxy, Socks 4, 5 support. (WinGate, WinProxy, MS Proxy, etc).
• Internal ident server.
• Per Site Connectivity modes support.
• PRET support for distributed FTP servers.

Advanced Options:
• Extensive command line options for scripting / scheduling.
• Remote FTP file search.
• Custom file highlighting; display file masks in user defined colors.
• Calculate the size of all files in a specified path.
• Grouped SITE custom commands.
• Priority transfer list.
• Time Zone setting for Site Manager.
• Selective Transfer feature (transfer only images or just php files).

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار مدیریت اف تی پی FlashFXP 5.3.0 Build 3925دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت اف تی پی FlashFXP 5.3.0 Build 3925 در تاریخ ۱۳ April 2016 | 2:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان