سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) جهت کامپیوتر

دانلود نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) جهت کامپیوتر

دانلود نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) جهت کامپیوتر

|دانلود نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) جهت کامپیوتر از ام اس پی پرتال|

emam sadegh دانلود نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) جهت کامپیوتر

در آن مطلب از وبسایت میهن دانلود، نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) را جهت کامپیوتر آماده دانلود کرده ایم. آن نرم افزار شامل زندگانی، بستگان، تجارت، ظاهر، اصحاب، عکس، ولادت و همچنین اوضاع سیاسی آن امام و پیشوا بزرگوار می باشد.
جعفر بن محمد بن علی بن حسین علیهم السلام، (مدینه ۸۳ق، مدینه ۱۴۸ق) معروف به امام و پیشوا صادق، امام و پیشوا ششم شیعیان. کنیه‌اش ابوعبدالله می باشد و همچنین جعفریه به او منسوب‌اند. امام و پیشوا صادق (ع) ۳۴ سال شمسی امامت کرد و همچنین در ۶۵ سالگی درگذشت. در قبرستان بقیع در کنار پدرش، امام و پیشوا باقر(ع) و همچنین دو امام و پیشوا دیگر دفن شد.
روایات رسیده از امام و پیشوا صادق (ع) در مسائل متنوع و گوناگون و مختلف فقهی و همچنین کلامی، مجموعه‌ای گسترده و همچنین متنوع می باشد و همچنین از آن روست که مذهب شیعه را مذهب جعفری نامیده‌اند. گشایش سیاسی که در سال شمسی‌های آغازین امامت او همچنین پدید آمد، موجب شد شهروندان و مردم شهر آزادانه‌تر به امام و پیشوا صادق (ع) روی آورند و همچنین گشودن معظلات و مسائل و مشکلات فقهی و همچنین غیرفقهی را از او بخواهند.
ابن حجر هیتمی، از علمای اهل سنت، می‌گوید: شهروندان و مردم شهر از علم او چندان نقل کردند که آوازه آن هم به همه شهرها و روستاها رسید. پیشوایان بزرگی زیرا و به درستی که یحیی بن سعید، ابن جریح، مالک، سفیان بن عیینه، سفیان ثوری، ابوحنیفه، شعبه بن الحجاج و همچنین ایوب سختیانی از او روایت نموده اند.
در میان اهل بیت، امام و پیشوا صادق(ع) بیشترین شاگرد را داشته‌ می باشد، همچنان‌که بیشترین تعداد روایات نیز از ایشان نقل شده می باشد. اصحاب حدیث نام راویان از ایشان را ۴۰۰۰ تن نوشته‌اند. شهادت او همچنین به سبب سمی بود که منصور دوانیقی تدارک دیده بود.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) جهت کامپیوتردانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار زندگانی امام و پیشوا صادق (ع) جهت کامپیوتر در تاریخ ۱۳ April 2016 | 2:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان