خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65

دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65

دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65

|دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65 از ام اس پی پرتال|

Icecream Screen Recorder Pro دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65

Icecream Screen Recorder Pro 3.65 ضبط و همچنین عکس برداری از صفحه ی مانیتور یکی از ارکان خیلی زیاد مفید در ساخت آموزش های الکترونیک مخصوصاً آموزش های مرتبط با نرم افزارهای اصولی و کاربردی می باشد. در آن روش کاربر از نزدیک با محیط کار آشنا می می شود و همچنین همزمان هم به صورت عملی و همچنین هم تئوری آموزش دیده می می شود . حال وجود یک نرم افزار قدرتمند در آن باره کارایی تو را در ساخت هر چه بهتر آموزش الکترونیک کمک می کند. نرم افزاری در باره ی فیلم دیدنی و جذاب برداری از صحنه ی مونیتور و همچنین انجام کارهای و همچنین ویرایش های مربوطه می باشد. آن نرم افزار به آسانی با ابزارهای متنوع و همچنین مفید خود به تو امکان ضبط هر نوع عکسی را از محیط مانیتور تو همراه با تمامی نشانه ها و همچنین هرچه که به چشم می بینید را به طرق متنوع و گوناگون و مختلف به صورت یک فیلم دیدنی و جذاب با کیفیت ذخیره میکند. نرم افزار IceCream Screen Recorder Pro ابزار فیلمبرداری از دسکتاپ جهت ضبط آن هم چیزی که در صفحه دیدن کردن و نمایش کامپیوتر فردی یا شخصی تو دیدن کردن و نمایش داده می می شود، می باشد. آن نرم افزار به تو امکان ذخیره سازی تمام ویدئو ها ی خود به فرمت های استاندارد را می دهد.

نرم افزاری حرفه ای جهت فلبمبرداری و همچنین تصویر برداری از صفحه نمایشگر می باشد. امروزه آموزش های عکسی روبه رشد می باشد و همچنین اکثرا و بیشتر کاربران به دنبال آموزش های عکسی می باشند.چرا که اموزش های عکسی بهترین گزینه جهت یاد گیری سریع و همچنین آسان می باشد. تو نیز با بهره بری و استفاده از نرم افزاری که در آن پست از میهن دانلود جهت تو اماده نموده ایم میتوانید از ویندوز خود تصویر برداری کرده و همچنین از ان فیلم دیدنی و جذاب تهیه کنید. در پایان تصویر برداری تو میتوانید فایل مورد نظر را در فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف ذخیره کنید.

IceCream Screen Recorder is a flexible and useful application that can help you to quickly record a certain area of your screen or capture snapshot anytime you need.

Area selection
Select the area of your screen that you’d like to take a screenshot of or make a video in a single click.

Drawing panel
Draw, outline, and add arrows or text to your screenshot or video while capturing.

Project History
Fast access to all captured videos and screenshots.

What else makes Icecream Screen Recorder so special?

Audio settings
Change the volume of your microphone and system sounds.

Clipboard
Save screenshots to the clipboard and share them via Skype or e-mail instantly.

Settings
Hide cursor or desktop icons, and disable screensaver if necessary.

Screenshot to URL
Send screenshots to Icecream Apps server in a single click, get a short URL, and share it with anyone.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65دانلود ورژن و نسخه مجانی و رایگان با لینک مستقیم

download دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65دانلود ورژن و نسخه Pro با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار فیلم دیدنی و جذاب برداری از صفحه دسکتاپ Icecream Screen Recorder Pro 3.65 در تاریخ ۱۴ April 2016 | 1:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار جهت فیلم دیدنی و جذاب برداری از دسکتاپ ویندوز

دانلود نرم افزار جهت فیلم دیدنی و جذاب برداری از دسکتاپ ویندوز |دانلود نرم افزار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان