سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39

دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39

دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39

|دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39 از ام اس پی پرتال|

Norton Utilities دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39

Norton Utilities 16.0.2.39 می دانید سیستم عامل شامل اجزا و همچنین قسمت و بخش های مختلفی می باشد که هر کدام از آن قسمت ها با یکدیگر در ارتباط خواهند بود. در واقع در صورتی که یکی از آن قسمت ها به درستی وظیفه ای خود را انجام ندهد ممکن در کار سایر اجزا مشکل ساخته یا ایجاد نماید. از همین رو می بایست با کمک ابزارهای بهینه سازی و همچنین مدیریت سیستم بر کار قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف ویندوز نظارت نمود. امروز در وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که با بهینه سازی قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف ویندوز باعث بهبود عملکرد آن هم میگردد. نرم افزار Norton Utilities یکی از بهترین نرم افزارهایی می باشد که تا به حال به منظور بهینه سازی ویندوز ساخته شده می باشد. آن نرم افزار ساخت شرکت معروف Symantec می باشد و همچنین بعد از نصب با نظارت و همچنین کنترل قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف ویندوز باعث بهینه سازی هر کدام از آن قسمت و بخش ها میگردد. در واقع آن نرم افزار پنج ستاره با نظم و همچنین ترتیب بخشیدن و همچنین نیز بهینه سازی رجیستری که معمولآ به دلیل نصب نرم افزارهای متنوع و گوناگون و مختلف به هم ریخته و همچنین نا به سامان می باشد باعث افزایش سرعت ویندوز میگردد. همچنین پاکسازی هارد دیسک از فایلها و همچنین پوشه های بیهوده یکی دیگر از ابزارهای آن برنامه جذاب و جالب و خوب در عملکر بهتر و همچنین سریعتر ویندوز می باشد. از دیگر امکانات آن نرم افزار میتوان به کنترل استارت آپ اشاره نمود که حذف برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که بیهوده در آن قسمت اجرا می شوند در سرعت ابتدایی و اولیه ویندوز در هنگام اجرا تاثیر خیلی زیاد بسیاری خواهد داشت. بعلاوه تو با کمک آن نرم افزار می توانید Performace سیستم خود را تست نمایید تا در صورتی که مشکلی در آن هم وجود دارد با بهره بری و استفاده از نرم افزار اقدام به تعمیر و همچنین رفع مشکل آن هم نمایید.

screenshot.Norton.Utilities 2 دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39 screenshot.Norton.Utilities 3 دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39 screenshot.Norton.Utilities 4 دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39screenshot.Norton.Utilities 1 دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39

بعضی از ویژگی های آن نرم افزار :
–   بهینه سازی و همچنین افزایش سرعت سیستم عامل

–   امکان تست Performace سیستم و همچنین تعمیر آن هم

–   داشتن ابزارهای نظارت و همچنین کنترل رجیستری

–   داشتن ابزارهای پاکسازی هارد از فایلهای زائد

–   داشتن ابزارهای کنترل و همچنین مدیرت دقیق استارت آپ

–   و همچنین…

Norton Utilities is a software application that comes packed with several tweaking tools designed to help you optimize the overall performance of the computer. It sports a clean and straightforward layout that gives users the possibility to perform most operation with minimum effort.

Fixes common PC problems and helps keep your computer running fast and trouble-free
– Finds and fixes issues in Microsoft® Windows® to prevent PC freezes, crashes and slow downs.
– Scans for potential problems that can cause your hard drive to crash.
– Helps you "rescue" accidentally deleted or damaged files that may still be retrievable on your hard drive.

Boosts your PC's performance and helps it run like new again
– Lets you turn off services and programs Windows automatically loads at startup, so your PC gets up and running faster.
– Safely defragments, repairs and optimizes your Windows registry to help programs load faster and boost overall PC performance.
– Frees up PC memory, so you can run more programs simultaneously, without slow downs or crashes.

Cleans up your hard drive to help it run faster and give you more room for your Stuff
– Reorganizes (optimizes) files that are scattered across your hard drive, so your PC can find them faster.
– Finds all the duplicate files, so you can remove them.
– Removes the programs you don't use.

Keeps your online activity private and helps prevent your personal information from being stolen
– Permanently erases all record of your Web activities, so others can't see what you do online.
– Lets you completely and permanently erase old, unwanted and unneeded personal Stuff, so no one can access or retrieve it.

Features
– Duplicate File Finder – Finds all of the duplicate files scattered across your computer's hard drive, so you can remove them and free up disk space for more of your Stuff.
– System Dashboard – Shows you step-by-step how to get your computer to run like new again.
– Application Uninstaller – Removes the programs you don't use or which take up too many resources.
– Speed Disk™ – Brings together (defragments) and reorganizes (optimizes) files and data that have become scattered across your hard drive.
– Disk Doctor – Scans your hard drive and alerts you to problems that can cause computer errors and crash your hard drive.
– Disk Cleaner – Permanently erases all record of your computer and Web activities to protect your privacy.
– Registry Cleaner – Helps eliminate Windows Registry problems that can slow down your PC, trigger error messages and cause Windows to crash.
– Registry Defragmenter – Removes gaps, free space and corrupt files in your registry and compacts it to free up system memory and make your PC start up faster.
– Registry Restore – Makes a backup of the registry before making any repairs so you can easily undo them if necessary.
– Startup Manager – Lets you choose what programs load automatically when Windows starts in order to free up memory and improve PC startup time.
– Service Manager – Improves startup time and reclaims system memory by letting you turn off unneeded system applications (also known as Windows services) that Windows automatically runs in the background.
– UnErase™ Wizard – Lets you quickly restore accidentally deleted files that may still be retrievable on your hard drive.
– Smart Updates – Silently and automatically installs product upgrades.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار جهت بهینه سازی سرعت کامپیوتر Norton Utilities 16.0.2.39 در تاریخ ۱۰ April 2016 | 11:50 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان