خانه / مقالات / کدام لباس عروس به من بیشتر می آید ؟

کدام لباس عروس به من بیشتر می آید ؟

102705 کدام لباس عروس به من بیشتر می آید ؟

wedding dress

روش خرید لبـاس عروس – ساده راحت اما شاد زیبا

احتمال دارد برای زیاد از عروس‌خانم‌ها هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از پوشیدن لباس ‌های عروس پفی، پرنسسی براق که در جنس‌های حریر و سیاحت می‌درخشند، نباشد. ولی طراحان عروس معتقد هستند اصول مهمی در انتخاب لباس عروس وجود دارد که رعایت آنها از شکل جنس لباس ی که عروس‌ها می‌پوشند، مهم‌تر است. با گاهي از این اصول، آشنا شوید.

چنانچه قدتان بلند نیست، لباس پرنسسی نپوشید

لبـاس ‌های پرنسسی بیشتر برای عروس خانم‌های قد بلند مناسب‌اند چون دامن این ‌ها خیلی پف‌دار است و خودبه‌خود قد شما را کوتاه‌تر جلوه می‌دهد. پس چنانچه شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به یاری خانم مالک مزون به دنبال مد ‌هایی بگردید که به اعضا شما مثل شمع بنشیند. چنانچه افرادی ‌که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لبـاس ‌های پف‌دار بپوشند، کوتاه‌تر به‌نظر می‌رسند. چنانچه زیاد ظریف و کوچک باشید، در عروس‌های حجیم و پف‌دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش چندان قدبلند نباشید، لباس عروس‌های بلند ماکسی شما را قدبلندتر نشان می‌دهد.

با آقایان نروید دنبال ‌عروس‌!

خریدن لباس عروس ذوق سلیقه و حوصله می‌خواهد. باید برای این‌کار وقت بگذارید. مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید. چون اولین و آخرین باری است که این کار را انجام خواهید داد. توصیه ما این است که با خانم به خرید عروس بروید نه با داماد. آقایان اصولا حال و حوصله خرید ندارند و مطمئن باشید ی شما عروس سوم را امتحان می‌کنید، برای اینکه از این خرید کسل کننده خلاص شوند، به شما خواهند گفت این لباس با کیفیت ترین است اما چنانچه سر فرصت حوصله لباس عروس دلخواه‌تان را پیدا کردید، می‌توانید همسر آینده‌تان را سورپرایز بکنید . به همین سادگی.

عروس خودش زیبا ست

به بالاتنه لبـاس عروسی که می‌خواهید بخرید خوب دقت بکنید . بالاتنه‌های خیلی تنگ، احتمالا اعضا شما را بزرگ نشان بدهند این چندان جالب نیست. سفیدی لباس عروس به اندازه کافی شما را مرکز تذکر قرار می‌دهد. لازم نیست زیاده‌روی بکنید . لباس عروس خودش قشنگ ست. ضروری نیست خودتان را جهت به یآدم اندنی شدن به زحمت خیلی ی بیندازید مد ‌های فوق‌العاده را گزینش بکنید .

ی متناسب با اعضا خود‌تان گزینش بکنید

لبـاس عروسی که روی جارختی زیبا ست، لزوما روی اعضا شما زیبا نیست. نکات قوت و ضعف اعضا شما بهتریـن راهنما جهت گزینش لبـاس عروس ایده‌آل شماست. می‌توانید با یاری یک خیاط ماهر، لباس ی را بدوزید که جهت اعضا شما ایده‌آل است و شما را زیاد رویایی در آن شب به یآدم اندنی نشان خواهد داد. لبـاس عروس ایده‌آل شما حتمـا وجود دارد. خیلی مهم این است که شما بتوانید آن ‌را پیدا بکنید .

چه رنگی را ترجیح می‌دهید؟

از قدیم‌ها در ذهن بیشتر ما لباس عروس سفید بوده است ولی زیاد به این قانون نانوشته اعتماد نکنید. چنانچه سری به مزون‌های دوخت لبـاس ‌ عروس بزنید، می‌بینید که بدتان نمی‌آید، لبـاس عروس‌هایی با رنگ کرم نباتی حتی بژ سفارش دهید. بد نیست رنگ این لباس عروس‌ها را هم روی پوست‌تان تست بکنید .دقت بکنید اگر عروس‌تان را در این رنگ‌ها گزینش می‌کنید، حتمـا می بایست تورتان را در همین مایه‌ها ی رنگی انتخاب بکنید .

فصل عروسی نیز مهم است

چنانچه شما در فصول زمستان پاییز قصد دارید جشن ازدواج ‌تان را برگزار بکنید می بایست دور خرید لباس عروس‌های دنباله‌دار را خط بکشید چون در این فصول هوا بارانی و برفی می‌شود و شما به احتمال زیاد رفیق ندارید با عروس گلی وارد مجلس شوید. عروس بدون دنباله جهت این فصول مناسب‌ترند ولی چنانچه بازهم تمایل دارید که این لبـاس عروس‌های دنباله‌دار را انتخاب بکنید ، حداقل لباس ‌های دنباله‌داری را برگزینید که می‌توانید پارچه دنباله‌دار آن ‌را جدا بکنید و وقت رسیدن به سالن آن ‌را دوباره به عروس‌تان وصل بکنید . اما محل برگزاری جشن ازدواج ‌تان خیلی مهم است. در باغ مسلما شما نمی‌توانید چنین لباس ‌هایی بپوشید.

شما ستاره سینما نیستید

احتمالا شما در تلویزیون فیلم جالب عروسی «پرنسس دایانا» همسر ولیعهد انگلیس را دیده‌ باشید که لباس عروسی‌اش چند متر دنباله داشت ولی این فقط عروسی تشریفاتی و تبلیغاتی بوده است که چند نفر فقط جهت حمل دنباله این لباس عروس استخـدام شده بودند. شما می‌خواهید در جشن ازدواج ‌تان آسان باشید بتوانید با آسایش این سو و آن سو بروید. پوشیدن چنین لبـاس ‌هایی فقط دست و پای شما را می‌بندد و اجازه نمی‌دهد در این شب رویایی آسان باشید. عروسی را گزینش بکنید که در آن اول از تمام احساس راحتی بکنید .

مد ‌های عجیب غریب نخرید

تنها همین امشب لبـاس عروس در تن شماست قرار است سال‌ها بعد عروس‌تان را که در آن شب رویایی به تن کرده ‌اید، در عکس‌های عروسیتان تماشا ‌کنید ولی دقت بکنید که لباس عروسی را برگزینید که بعدا خجالت نکشید آن ‌را به دیگران نشان دهید. گاهي از مدل ‌های لباس عروس سال‌های سال کهنه نمی‌شوند و همیشه زیبا هستند . پس به سراغ انتخاب این مد ‌ها بروید.

نکاتی که در بالا گفته شد به این مفهوم نیست که حتمـا بایستی بخرید یا تعرفه ی بسياري صرف بکنید . مهم ترین چیز صرف سلیقه است که به شما کمک می نماید تا لباس ی قشنگ به تن داشته باشید . برخي وقتها برخي افراد دوستشان را قرض می گیرند با مختصر تغییراتی که در سیاحت سر دسته گل شان می دهند همآهنگ ی زیبا یی در ظاهرشان ایجاد می کنند.تاکید ما بر سادگی و سلیقه است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان