سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار ساخت فایل ستاپ Advanced Installer 12.8

دانلود نرم افزار ساخت فایل ستاپ Advanced Installer 12.8

دانلود نرم افزار ساخت فایل ستاپ Advanced Installer 12.8

|دانلود نرم افزار ساخت فایل ستاپ Advanced Installer 12.8 از ام اس پی پرتال|

Advanced%20Installer دانلود نرم افزار ساخت فایل ستاپ Advanced Installer 12.8

Advanced Installer 12.8 یکی از دغدغه های اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسان و همچنین سازندگان محصولات و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های کامپیوتری ساخت Setup جهت نصب و همچنین Install برنامه جذاب و جالب و خوب ساخت شده بر روی سیستم کاربران می باشد. جهت آن کار برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین حرفه ای ساخته شده ولی باید توجه داشت هر کدام آن نرم افزارها شامل پیچیدگی های ویژه ای خواهند بود.در پست امروز وبسایت میهن دانلود،نرم افزاری قدرتمند جهت طراحی و همچنین ساخت فایل های Setup را جهت دانلود تو کاربران فهیم قرار داده ایم. Advanced Installer نام نرم افزاری قدرتمند جهت ساخت Setup و همچنین Install برنامه جذاب و جالب و خوب های نوشته شده می است و خواهد بود.آن نرم افزار قادر به ساخت دو نوع فایل Setup در فرمت های EXE و همچنین MSI می است و خواهد بود.از ویژگی های آن نرم افزار قدرتمند می قدرت به قرار دادن Licence ها و همچنین سریال ها ، قرار دادن متن ها و همچنین تصاویر و همچنین… جهت ساخت منوهای Setup اشاره کرد.

نرم افزار Advanced Installer ابزار نصب ویندوز می باشد که به توسعه دهندگان و همچنین مدیران سیستم امکان ساخت بسته MSI قابل اعتماد  را می دهد. آن نرم افزار روند ساخت بسته نصب ویندوز را بوسیله رابط گرافیکی ساده و همچنین تکنولوژی های قدرتمند خود، تسهیل می کند.ز ویژگی های آن نرم افزار قابلیت بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب در ویندوز ویستا و همچنین قابلیت ساخت فایل های نصب برنامه جذاب و جالب و خوب ها که در ویندوز ویستا نیز قابل اجرا می باشد می قدرت اشاره نمود. از دیگر ویژگی ها قابلیت تهیه فایل نصب در دو فرمت EXE و همچنین MSI می باشد.

وپژگی ها:

*  ساخته یا ایجاد بسته های نصب  MSI  با سرعت و همچنین راحتی بالا
*  ادغام با ابزار ساخت خودکار
* نصب و همچنین ثبت منابع  تشکیل دهنده ی  برنامه جذاب و جالب و خوب ای اصولی و کاربردی تو
* جستجو، دانلود و همچنین نصب پیش نیازها
* سازماندهی برنامه جذاب و جالب و خوب خود در قالب  ماژول ها و همچنین  کامپوننت ها
* محافظت و همچنین انتخاب  بسته خود
* گسترش مراحل نصب با اقدامات سفارشی
* سفارشی کردن رابط کاربر نصب و همچنین پیاده سازی و راه اندازی
*در صورتی که نرم افزار تو مستلزم و نیاز به نصب نرم افزاری دیگر جهت اجرا داشت، تو می توانید آنها را به سادگی به عنوان پیش نیازها مشخص کردن کنید.
*Advanced Installer می تواند فایل های نرم افزار تو را بسته بندی نکرده و همچنین آنها را در فایل های CAB فشرده کند (در صورت مستلزم و نیاز به چند قسمت و بخش تقسیم کند) و همچنین آنها را در فایل MSI وارد کند.
*توسعه روند نصب با عملکردهای ساختگی : بسته بندی کردن در EXE، DLL ها یا فایل های اسکریپت نوشته شده در C، C++،VBS یا JS . عملکردهای ساختگی به تو امکان اضافه کردن چیزهایی که می خواهید در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف نصب کننده نرم افزار خود قرار دهید را می دهد.

Advanced Installer is a Windows Installer authoring tool which enables developers and system administrators to easily build reliable MSI packages. Advanced Installer is a useful tool for administrators and developers which allows them to create reliable MSI packages. Windows Installer is becoming the “de facto” software installation technology on Windows. Being preinstalled on the latest Microsoft operating systems, and also bundled with the most popular productivity packages (Office, etc.) this software installer provides a significant number of power features that improve application management and administration.

This power doesn’t come without pitfalls, and the most important of them all is the complexity. Creating an MSI file requires careful planning and editing of dozens of database tables. Hundreds of pages of documentation must be read, countless lists of rules must be followed. Building a Windows Installer package may take days or even weeks. This is where a MSI creation tool comes to help.

*Advanced Installer makes MSI creation a snap
*Advanced Installer integrates in automated build tools
*Install and register the resources composing your application
*Search, download and install Prerequisites
*Organize your application in modules and components
*Secure and choose your package’s presentations
*Extend the installation process with Custom Actions
*Customize the installation User Interface

سیستم مورد مستلزم و نیاز:

– Pentium 4 class CPU
– 512 MB RAM
– 1024×768 screen resolution
– 256 MB hard drive space
– Windows Installer 2.0

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار ساخت فایل ستاپ Advanced Installer 12.8دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار ساخت فایل ستاپ Advanced Installer 12.8 در تاریخ ۱۷ April 2016 | 2:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان