خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار حذف ویروس های باج‌افزار Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.14.361 Beta

دانلود نرم افزار حذف ویروس های باج‌افزار Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.14.361 Beta

دانلود نرم افزار حذف ویروس های باج‌افزار Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.14.361 Beta

|دانلود نرم افزار حذف ویروس های باج‌افزار Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.14.361 Beta از ام اس پی پرتال|

Malwarebytes Anti Ransomware دانلود نرم افزار حذف ویروس های باج‌افزار Malwarebytes Anti Ransomware 0.9.14.361 Beta

Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.14.361 Beta در آن مطلب از وبسایت میهن دانلود یک نرم افزار عالی جهت شناسایی و همچنین حذف ویروس های باجگیر آماده کرده ایم. تو توسط آن نرم افزار میتوانید به شناسایی و همچنین حذف ویروس های باجگیر یا باج ‌افزار بپردازید.
باج‌افزار ها گونه‌ای از بدافزارها خواهند بود که دسترسی به سیستم را محدود میکنند و همچنین ایجادکننده آن هم جهت برداشتن محدودیت درخواست باج می‌کند. بعضی از انواع آنها روی فایل‌های هارددیسک رمزگذاری انجام می‌دهند و همچنین بعضی دیگر ممکن می باشد به سادگی سیستم را قفل کنند و همچنین پیام‌هایی روی نمایشگر نشان دهند که از کاربر می‌خواهد مبالغی را واریز کنند. باج‌افزارها ابتدا در روسیه دیدن شدند ولی باید توجه داشت اخیراً تعداد حملات باج‌افزارها به کشورهای دیگر شامل استرالیا، آلمان و همچنین ایالات متحده آمریکا افزایش یافته می باشد.
باج افزارها از طرق متنوع و گوناگون و مختلف مانند کرمها نشر یافته شده می شوند و همچنین بعد از نصب و همچنین اجرا شروع به اعمالی مانند رمزگذاری هارددیسک می کنند. باج افزارهای پیشرفته تر با بهره بری و استفاده از کلید عمومی فایلها را رمز نگاری می کنند و همچنین کلید خصوصی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت بیرون آوردن فایلها از حالت رمز شده تنها در دستان طراح باج افزار می باشد. کاربر جهت باز کردن فایلهایش مجبور به پرداخت وجه به حساب طراح باج افزار می می شود. بعضی دیگر از باج افزارها رمزگذاری انجام نمی دهند، بلکه از روش های غیره ای مثل اختصاص پوسته ی سیستم عامل به خود و همچنین یا تغییر رکوردهای مرتبط به بوت بهره بری و استفاده از سیستم را مختل می کنند.

باج افزارها جهت گرفتن پول از کاربر پیام های مختلفی به او دیدن کردن و نمایش می دهند. به عنوان مثال پیام فعال سازی سیستم عامل ویندوز را دیدن کردن و نمایش می دهند که می گوید ویندوز به فعال سازی مجدد مستلزم و نیاز دارد، یا آنکه پیامی مبتنی بر پیدا شدن داده های غیر قوانین و قانونی نظیر نرم افزارهای کرک شده یا پورنوگرافی کودکان به کاربر دیدن کردن و نمایش می دهند و همچنین کاربر را از پیگرد قوانین و قانونی می ترسانند.

کاربر جهت بازیابی فایلها و همچنین حذف پیامهای باج افزار می بایست مبلغی را پرداخت کند. آن مبلغ اغلب به روشی از کاربر گرفته می می شود که قابل باز پس گیری نباشد. مثلاً از طریق پیام کوتاه شارژی یا سیستم یوکش. به تازگی بهره بری و استفاده از پول الکترونیکی بیت کوین مرسوم تر شده می باشد.

Realtime ransomware protection.
This software is extremely exciting as it introduces the most innovative approach in the market today for protecting against ransomware; a completely proactive and signature-less technology that is able to detect and block even the most dangerous of ransomware variants like CryptoWall4, CryptoLocker, TeslaCrypt, CTB-Locker and Locky.

Malwarebytes Anti-Ransomware monitors all activity in the computer and identifies actions which are typical of ransomware activity. It keeps track of all activity and, once it has enough evidence to determine a certain process or thread to be ransomware, blocks the infection and quarantines the ransomware before it has a chance to encrypt users' files. During development Malwarebytes Anti-Ransomware has blocked every single ransomware variant we have thrown at it. We are extremely satisfied with its results and are excited to bring this technology to our user community for further testing.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار حذف ویروس های باج‌افزار Malwarebytes Anti Ransomware 0.9.14.361 Betaدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار حذف ویروس های باج‌افزار Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.14.361 Beta در تاریخ ۱۸ April 2016 | 6:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان