سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18

دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18

دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18

|دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18 از ام اس پی پرتال|

VirtualBox%201 دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18

VirtualBox 5.0.18 شاید در مورد نرم افزارهایی شنیده باشید که قادرند تا چند سیستم عامل را در یک سیستم عامل اجرا نمایند ؛ در واقعیت و حقیقت تکنولوژی چند سیستم عاملی که می قدرت جهت مثال برروی یک ویندوز چند سیستم عامل از نوع های متنوع و گوناگون و مختلف نظیر لینوکس و همچنین یا ویندوز های متنوع و گوناگون و مختلف را نصب و همچنین به سادگی از آن هم ها بهره بری و استفاده نمود.
نرم افزارهایی که در آن باره وجود دارند قادرند تا بخشی از فضای هارد دیسک سیستم را در نظر گرفته و همچنین از ابتدا آن هم را پاتیشن بندی و همچنین فرمت کنند بدون آن که در اصل هارد دیسک و همچنین فضای اختصاص داده شده دست برده می شود ، آن ابزارها می توانند با توجه به آن هم چه در آن هم ها تعریف شده سیستم عامل های متنوع و گوناگون و مختلف را مدیریت و همچنین نصب نمایند. یکی از آن نرم افزارها که قادر می باشد تا آخرین ورژن و نسخه از سیستم عامل های متنوع و گوناگون و مختلف نظیر ویندوز ۷ را هم پشتیبانی کرده و همچنین مدیریت کند VirtualBox نام دارد ؛ نرم افزاری خیلی زیاد کامل که با محیط کاربری خیلی زیاد ساده خود و همچنین البته بهره بری و استفاده خیلی زیاد آسان آن امکان را فراهم می کند تا کاربران به سادگی چند سیستم عامل را در کنار هم بهره بری و استفاده کنند بدون آن که کوچکترین تداخلی در کار ساخته یا ایجاد می شود.
VirtualBox نرم افزاری می باشد که قادر می باشد تا از تمامی سخت افزارهای موجود نظیر انواع هارد دیسک ها ، انواع دیسک خوان ها و همچنین … پشتیبانی کند ؛ شاید تنها مشکل آن نرم افزار جهت ما ایرانی ها عدم پشتیبانی از کشور ایران باشد که متاسفانه Sun آن قابلیت و همچنین حتی دانلود مستقیم را جهت ایرانی ها بسته می باشد. سرعت بارگذاری برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین سیستم عامل های مجازی فوق العاده بالا بوده و همچنین تقریبا کاربر اصلا حس نخواهد کرد که ویندوز و همچنین یا سیستم عاملش مجازی می باشد.

نرم افزار VirtualBox برنامه جذاب و جالب و خوب ایست که بر روی  بر روی سیستم عامل میزبان موجود نصب می می شود. در محیط داخلی  آن نرم افزار، امکان اجرا و همچنین بار گذاری سیستم عامل دیگر میسر می باشد، و همچنین  هر  سیستم عامل محیط مجازی خود را دارد. به عنوان مثال، می قدرت چندین ورژن و نسخه ی لینوکس را در یک دستگاه حاوی ویندوز XP  را میزبانی نمود. به همین ترتیب، XP و همچنین ویستا را می قدرت بر روی یک دستگاه در حال اجرا لینوکس  پیاده نمود.به راحتی می‌قدرت تمامی‌اجزای سخت افزاری را جهت بهره بری و استفاده از آن نرم افزار جهت سیستم عامل‌ها محدود و همچنین تنظیم نمود. ضمن آن که می‌قدرت بخشی از‌هارد دیسک را به صورت مجازی جهت سیستم عامل‌ها با فرمت ویژه ای در نظر گرفت در حالی که به اصل فضا هیچ خدشه ای وارد نمی‌می شود.

قابلیت های کلیدی VirtualBox :

– پشتیبانی از تمامی انواع سیستم عامل
– اجرای سریع سیستم عامل های مجازی
– سازگار با انواع سخت افزارها
– بهره بری و استفاده خیلی زیاد آسان در کنار محیط کاربری ساده
– امکان عکس گرفتن از سیستم عامل ها
– امکان گرفتن فیلم دیدنی و جذاب از محیط کار
– امکان محدود سازی سخت افزار جهت سیستم عامل ها
– امکان اجرا از روی ایمیج به جای سی دی یا دی او همچنین دی
– سازگار با انواع ورژن و نسخه های متنوع و گوناگون و مختلف ویندوز

VirtualBox is a general-purpose full virtualizer for hardware. Targeted at server, desktop and embedded use, VirtualBox is now the only professional-quality virtualization solution that is also Open Source Software.
VirtualBox is a package of strong x86 virtualization software for enterprise as well as home use.
NOTE:
The binaries from the download section are all released under the VirtualBox Personal Use and Evaluation License (PUEL).

Here are some key features of "VirtualBox":
– Modularity. VirtualBox has an extremely modular design with well-defined internal programming interfaces and a client/server design. This makes it easy to control it from several interfaces at once: for example, you can start a virtual machine in a typical virtual machine GUI and then control that machine from the command line, or possibly remotely. VirtualBox also comes with a full Software Development Kit: even though it is Open Source Software, you don't have to hack the source to write a new interface for VirtualBox.
– Virtual machine descriptions in XML. The configuration settings of virtual machines are stored entirely in XML and are independent of the local machines. Virtual machine definitions can therefore easily be ported to other computers.
– Guest Additions for Windows and Linux. VirtualBox has special software that can be installed inside Windows and Linux virtual machines to improve performance and make integration much more seamless. Among the features provided by these Guest Additions are mouse pointer integration and arbitrary screen solutions (e.g. by resizing the guest window).
– Virtual USB Controllers. VirtualBox implements a virtual USB controller and allows you to connect arbitrary USB devices to your virtual machines without having to install device specific drivers on the host.
– Remote Desktop Protocol. Unlike any other virtualization software, VirtualBox fully supports the standard Remote Desktop Protocol (RDP). A virtual machine can act as an RDP server, allowing you to "run" the virtual machine remotely on some thin client that merely displays the RDP data.
– USB over RDP. With this unique feature, a virtual machine that acts as an RDP server can still access arbitrary USB devices that are connected on the RDP client. This way, a powerful server machine can virtualize a lot of thin clients that merely need to display RDP data and have USB devices plugged in.
– Shared folders. Like many other virtualization solutions, for easy data exchange between hosts and guests, VirtualBox allows for declaring certain host directories as "shared folders", which can then be accessed from within virtual machines.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18دانلود با لینک مستقیم

download دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18دانلود Extension Pack با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار ساخت سیستم عامل مجازی VirtualBox 5.0.18 در تاریخ ۱۹ April 2016 | 1:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان