خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار پاک کردن لوگو و همچنین زیرنویس فیلم دیدنی و جذاب Easy Video Logo Remover 1.3.6

دانلود نرم افزار پاک کردن لوگو و همچنین زیرنویس فیلم دیدنی و جذاب Easy Video Logo Remover 1.3.6

دانلود نرم افزار پاک کردن لوگو و همچنین زیرنویس فیلم دیدنی و جذاب Easy Video Logo Remover 1.3.6

|دانلود نرم افزار پاک کردن لوگو و همچنین زیرنویس فیلم دیدنی و جذاب Easy Video Logo Remover 1.3.6 از ام اس پی پرتال|

Easy Video Logo Remover دانلود نرم افزار پاک کردن لوگو و همچنین زیرنویس فیلم دیدنی و جذاب Easy Video Logo Remover 1.3.6

Easy Video Logo Remover 1.3.6 یک نرم افزار عالی جهت حذف زیرنویس و همچنین لوگوی از فیلم دیدنی و جذاب ها می باشد. تو با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار به راحتی میتوانید به حذف لوگو، زیرنویس، واترمارک، آرم و همچنین .. بپردازید. از ویژگی های آن نرم افزار میتوان به پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت فایل های ویدئویی، حذف آسان زیرنویس لوگو، برش فیلم دیدنی و جذاب و همچنین … اشاره کرد.
Easy Video Logo Remover فیلم دیدنی و جذاب یا پرده بینی اصطلاحی می باشد که به‌ روش عام شامل تصاویر متحرک و همچنین هم‌چنین باره می‌گردد. ریشهٔ آن نام در آن واقعیت می باشد که فیلم دیدنی و جذاب عکاسی به‌روش تاریخی عنصر اساسی رسانه ضبط و همچنین پخش تصاویر متحرک به حساب می‌آمده‌می باشد. تولید فیلم دیدنی و جذاب‌ها از طریق ضبط تصویر شهروندان و مردم شهر و همچنین اشیاء واقعی با دوربین یا به وجود آوردن آن هم‌ها از طریق تکنیک‌های انیمیشن زیبای و همچنین یا جلوه‌های ویژه می باشد. فیلم دیدنی و جذاب‌ها از مجموعه‌ای از قاب‌های انفرادی تشکیل شده‌اند که زمانی که به سرعت و همچنین پشت سرهم دیدن کردن و نمایش داده می‌شوند، توهم حرکت را در بیننده بوجود می‌آورند. Easy Video Logo Remover بر اثر پدیده‌ای به نام ماندگاری تصویر که بر اثر آن هم یک منظره جهت کسری از ثانیه بعد از بین رفتن آن هم در حفظ می‌کنند، چشمک‌های بین تصاویر، قابل رویت نیستند. هم‌چنین عامل ارتباط عامل غیره ای می باشد که باعث دیدن تصاویر متحرک می‌گردد. آن اثر روانی به نام حرکت بتا معروف می باشد.
Easy Video Logo Remover از نظر بیش‌تر انسان‌ها، فیلم دیدنی و جذاب از انواع مهم هنر به‌شمار می‌آید. فیلم دیدنی و جذاب‌ها قابلیت سرگرم کردن، آموزش، روشنگری والهام بخشیدن به بیننده را دارند. عوامل دیداری سینما مستلزم و نیاز به هیچ نوع ترجمه نداشته و همچنین اقتدار و قدرت ارتباطات جهانی را به یک محصول تصویر متحرک می‌بخشند. هر فیلم دیدنی و جذاب قابلیت جذب مخاطبان جهانی را دارد به‌خصوص در صورتی که از تکنیک‌های دوبله و همچنین یا زیرنویس که گفتار را ترجمه می‌سازد، بهره جسته باشد. فیلم دیدنی و جذاب‌ها هم‌چنین محصولاتی خواهند بود که توسط فرهنگ‌های مشخص تولید گشته و همچنین آن هم فرهنگ‌ها را منعکس و همچنین در برابر از آن هم‌ها تأثیر می‌پذیرد.

Easy Video Logo Remover is a simple tool that enables you to improve the image in a video file, by removing watermark insertions, such as logos, signatures or subtitles. The software allows you to clear the image, in order to enjoy watching the video/movie without being distracted by the logo on the screen.

Video Logo Remover is small, lightweight and user-friendly. All you need to do is load the video file into the program, then select the area where the logo is placed. You may preview the frames in the video, by moving the playback slider to the desired moment. This action can help you identify the mark you wish to remove from the image, for example.

Updates: official site does not provide any info about changes in this version

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار پاک کردن لوگو و همچنین زیرنویس فیلم دیدنی و جذاب Easy Video Logo Remover 1.3.6دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار پاک کردن لوگو و همچنین زیرنویس فیلم دیدنی و جذاب Easy Video Logo Remover 1.3.6 در تاریخ ۲۲ April 2016 | 2:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان