خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب نامه های زندان

دانلود کتاب نامه های زندان

دانلود کتاب نامه های زندان

|دانلود کتاب نامه های زندان از ام اس پی پرتال|

Namehaye Zendan7 دانلود کتاب نامه های زندان
نام : نامه های زندان
نویسنده: رزا لوکزامبورگ
حجم:۰٫۶  مگابایت
صفحات:۱۳۰
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:روزا لوکزامبورگ زاده شده در  ‏ ۱۸۷۰ و همچنین در قبل در  ۱۹۱۹ انقلابی و همچنین لیدر سوسیالیست و همچنین کمونیست آلمانی و همچنین لهستانی‌تبار بود. او از مهم‌ترین چهره‌های سوسیالیستی در آغاز قرن بیستم بود. او از اصلی‌ترین بنیان‌گذاران گروه و حزب سوسیال دموکرات پادشاهی لهستان و همچنین اتحادیه اسپارتاکیست  بود.به سال شمسی ۱۹۱۹ در پی یک شورش ناموفق، توسط حکومت آلمان دست‌گیر و همچنین به همراه دیگر بزرگان و رهبران گروه و حزب کمونیست آلمان شامل کارل لیبکنِشْت، تیرباران شده است.لوکزامبورگ و همچنین لیبکنشت از چهره‌های محبوب نزد اکثر سوسیالیست‌ها و همچنین کمونیست‌ها خواهند بود.رزالیا لوکزامبورگ در ۵ مارس ۱۸۷۱ در زاموش، شهری از لهستان کنگره، (که آن هم‌روزها تحت کنترل امپراتوری روسیه بود) چشم به جهان گشود. او کوچک‌ترین فرزند خانوادهٔ یهودی خود بود.بعد از نقل مکان خانواده به ورشو، رزا تحصیلات خود را در آن شهرستان آغاز کرد و همچنین همین‌جا بود که به تیم «پرولتاریا» پیوست و همچنین به فعالی سیاسی بدل شد. به سال شمسی ۱۸۸۹، در حالی که تنها ۱۸ سال شمسی داشت، جهت جلوگیری از دستگیر شدن، از لهستان گریخت و همچنین به سوئیس رفت.در زوریخ، او همچنین و علاوه بر ادامهٔ فعالیت‌های انقلابی، تحصیلات خود را در رشتهٔ علوم طبیعی و همچنین اقتصاد سیاسی در دانشگاه زوریخ ادامه داد. در آن دانشگاه همچنین و علاوه بر او افرادی زیرا و به درستی که آناتولی لوناچارسکی نیز حضور داشتند.در آن دوره و همچنین پیش از انشعاب در گروه و حزب سوسیال دموکرات کارگری روسیه، رزا با بسیاری از سوسیال دموکرات‌های روسی و همچنین شخصیت‌هایی زیرا و به درستی که گئورگی پلخانف و همچنین پاول آکسلرد آشنا شده است.آن آشنایی‌ها قبل از آن هم بود که لوکزامبورگ اختلافات نظری شدید خود با گروه و حزب سوسیال دموکرات کارگری روسیه بر سر مسائلی همچون حق مشخص کردن سرنوشت لهستان را ابراز خواهد داشت.رزا با حق مشخص کردن سرنوشت ملل، به آن علت که آن امر جنبش بین‌المللی سوسیالیستی را تضعیف می‌کند، مخالف بود و همچنین به خاطر همین اختلاف دیدگاه، از گروه و حزب سوسیال دموکرات کارگری روسیه و همچنین گروه و حزب سوسیالیست لهستان جدا شد و همچنین ابتدا از بنیان گذاران روزنامه یا نشریه‌ای به نام «آرمان کارگران» بود و همچنین نهایتاً گروه و حزب سوسیال دموکرات پادشاهی لهستان را بنیان گذاشت.
بعضی از مهم‌ترین کتاب‌های رزا لوکزامبورگ به شرح زیر اند:
توسعه صنعتی لهستان، ۱۸۹۸.
اصلاح یا انقلاب، ۱۹۰۰.
بحران سوسیالیستی در فرانسه، ۱۹۰۱.
اعتصاب عمومی (کتاب)، ۱۹۰۶.
مسألهٔ ملی، ۱۹۰۹.
نظریه و همچنین عمل (پلمیکی در برابر نظریهٔ اعتصاب عمومی رفیق کائوتسکی)، ۱۹۱۰.
انباشت سرمایه، ۱۹۱۳.
انباشت سرمایه: یک ضد-نقد، ۱۹۱۵.
انقلاب روسیه، ۱۹۱۸.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب نامه های زنداندانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب نامه های زندان در تاریخ ۲۴ April 2016 | 10:46 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان